Įkraunama...
Įkraunama...

Daržovių, kruopų košės

Visas košytes dabar verdu namie. Bėda ta, kad mūsų panelė (6,5mėn.) valgo tik daržovienes. Vaisinių tyrelių ir kruopienių košių ne tik neįsiūlysi, bet ir neįkiši. schmoll.gif Bandžiau duot ir pirktinių vaisinių tyrelių, bet paragavusi net nusipuro, kaip jai neskanu. Užplykomos košės visos yra išpurškiamos, o mano pačios virtos kruopų košės išspjaunamos. Būna, kad mergaitė net pyksta, kaip valgyt nori, na, sakau, dabar tai tikrai valgis kruopienę ar vaisinę, bet deja.... O kai paduodi daržovienės, net akys dukrytei suspindi iš džiaugsmo. Nebežinau net ką daryti. Gal ir jūs esate turėję tokią problemėlę? Ar laikui bėgant susitvarkė?
Atsakyti
QUOTE(Jurgučiuks @ 2011 01 18, 21:14)
Sūneliui jau 5 mėn., bet košę valgom jau nuo 4, nes jis dičkiukas pas mane. Košę valgo naminę, daržovienę 9moliūgai, cukinija, brokoliai, morka), labai patinka bananai, o jei pamato ką valgant, tai nesitveria kailyje  biggrin.gif
Bet mums taip pat kietėja viduriukai, apsieiname be klyzmučių dar.
O kaip jums? Ar kitina košės viduriukus, ir ką darote?

paskaičiau ir pasijaučiau kaip mama, kuri savo vaiką badu marina biggrin.gif mano sūnelis vyresnis, bet nieko dar neragavęs apart MP smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2011 01 19, 01:02)
paskaičiau ir pasijaučiau kaip mama, kuri savo vaiką badu marina  biggrin.gif  mano sūnelis vyresnis, bet nieko dar neragavęs apart MP smile.gif



Tai juk nera blogai, mano vaikiukui neuztenka jau vien MP, teturiu tik vienoje krutyje, nakciai tikrai pakanka, tad dziaugiuosi tiek, kiek yra, o kadangi jis pas mane 8,8kg, tai jis nebeprivalgo ir kosiu davims vienas geras dalykas, kad privalgo ir neberekia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gike @ 2011 01 18, 21:28)
Visas košytes dabar verdu namie. Bėda ta, kad mūsų panelė (6,5mėn.) valgo tik daržovienes. Vaisinių tyrelių ir kruopienių košių ne tik neįsiūlysi, bet ir neįkiši. schmoll.gif Bandžiau duot ir pirktinių vaisinių tyrelių, bet paragavusi net nusipuro, kaip jai neskanu. Užplykomos košės visos yra išpurškiamos, o mano pačios virtos kruopų košės išspjaunamos. Būna, kad mergaitė net pyksta, kaip valgyt nori, na, sakau, dabar tai tikrai valgis kruopienę ar vaisinę, bet deja.... O kai paduodi daržovienės, net akys dukrytei suspindi iš džiaugsmo. Nebežinau net ką daryti. Gal ir jūs esate turėję tokią problemėlę? Ar laikui bėgant susitvarkė?

Na siaip kruopu iki 7 tikrai nera butina duoti (o gal iki 8 g.gif reikia pasitikrinti). Maniske ir dabar dar kruopienes sunkiai valgo, nors mums jau 9 virs, o darzoves tik duok. Vaisius irgi tik neseniai pradejo noriai imti. Ir tai ilgai po truputi pratinau, vis raukydavosi. Taip kad kantrybes, neskubekit ir viskas susitvarkys.

QUOTE(vixiuke @ 2011 01 18, 22:02)
paskaičiau ir pasijaučiau kaip mama, kuri savo vaiką badu marina  biggrin.gif  mano sūnelis vyresnis, bet nieko dar neragavęs apart MP smile.gif

Maniske irgi didele (6 menesio virs 9kg svere), bet mes iki 6 menesio tik MP valgem. O ir paskui kosytes po truputi tik pratinomes, buvo dienu kai visai atsisakydavo kose i burna imti ir tik MP prasydavo. O kruopas gydytoja kuo veliau sake duoti, nes svorio pakanka... Na nezinau, nealkana ji buvo, svoris normaliai augo tai ir neskubejau.
Atsakyti
Pati verdu daržovienes jau ketvirta savaitė. Pirktinių dar nėra net ragavus smile.gif, Tačiau daržoves jau nuo pirmos dienos pamėgo. O va vaisių kiek išbadžiau pirktinių tyrelių, tiek visas spjauna biggrin.gif .
Atsakyti
tai labai dažnas atvejis- iš daug mamyčių esu girdėjus, kurių vaikučiai gauna pakankamai MP, tai sunkiai pripranta prei košyčių...

o kurios pirma ar grūdinės ar darovienės priklauso dar ir nuo sezono ir nuo leliuko svorio- nuo grūdinių man rodos daugiau priaugama... o mums kadangi košelių sezono atidarymui buvo vėlyvas pavasaris, kai dar visos daržovės tik dygo, tai liepė pradėti nuo grūdinių... bet.... mes pradėjom nuo pirktinių daržovienių ax.gif blush2.gif

o nematėt yra net intere straipsnis, kad mokslininkia jau neva ištyrė, jog vine tik MP iki 6 mėn nepakanka doh.gif

aš taip skubėjau su tom košelėm , kad tik greičiau, o su antru manau neskubėsiu iki 5mėn tai tikrai, na gal nuo 6-to pradėsim... bus matyt pagal svorį... ir pagal MP kiekį, nes su mažąja MP stipriai apmažėjo jau nuo kokio 4 mėn ir pradėjom gardžiuotis mišinėliais smile.gif
Atsakyti
mano suneliui 6.5men tai valgom 3kartus kose ,viena su mesa darzoviene ,kitas dvi kruopienes, tai kruopas sumalu ir uzpilu misinuku ar dar kokia vaisine tyrele. misinukas is pat ryto ir pries pat nakti. diena sultis, tarp maitinimu sutrupintas dziuveselis ar obuoliukas tarkuotas . sveriame 9kg, viska vykdome pagal gydytojos nurodymus, bet man dbr rodos kad mes jau per daug valgom , koses 150-200ml. siaip valgo viska jis man.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ginttux: 20 sausio 2011 - 19:20
QUOTE(ginttux @ 2011 01 20, 20:19)
mano suneliui 6.5men tai valgom 3kartus kose ,viena su mesa darzoviene ,kitas dvi kruopienes, tai kruopas sumalu ir uzpilu misinuku ar dar kokia vaisine tyrele. misinukas  is pat ryto ir pries pat nakti. diena sultis, tarp maitinimu sutrupintas dziuveselis ar obuoliukas tarkuotas . sveriame 9kg, viska vykdome pagal gydytojos nurodymus, bet man dbr rodos kad mes jau per daug valgom , koses 150-200ml. siaip valgo viska jis man.

na tokiam amžiuje kiek žinua dauguma valgo dar tik 1 ar geriausiu atveju 2 košeles.. o jūs jau ir mėsytė šveičiat... na, bet jei dakatarė jums taip liepė g.gif ... mes mėsytę pradėjom kažkur tik 8 mėn...
bet svarbu vaikutis valgus thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgučiuks @ 2011 01 18, 22:14)
Sūneliui jau 5 mėn., bet košę valgom jau nuo 4, nes jis dičkiukas pas mane. Košę valgo naminę, daržovienę 9moliūgai, cukinija, brokoliai, morka), labai patinka bananai, o jei pamato ką valgant, tai nesitveria kailyje  biggrin.gif
Bet mums taip pat kietėja viduriukai, apsieiname be klyzmučių dar.
O kaip jums? Ar kitina košės viduriukus, ir ką darote?

patariu stebet nuo kokio maisto kieteja, gal nuo morku g.gif nes morkos linkusios kietinti mirksiukas.gif

QUOTE(gike @ 2011 01 18, 23:28)
Visas košytes dabar verdu namie. Bėda ta, kad mūsų panelė (6,5mėn.) valgo tik daržovienes. Vaisinių tyrelių ir kruopienių košių ne tik neįsiūlysi, bet ir neįkiši. schmoll.gif Bandžiau duot ir pirktinių vaisinių tyrelių, bet paragavusi net nusipuro, kaip jai neskanu. Užplykomos košės visos yra išpurškiamos, o mano pačios virtos kruopų košės išspjaunamos. Būna, kad mergaitė net pyksta, kaip valgyt nori, na, sakau, dabar tai tikrai valgis kruopienę ar vaisinę, bet deja.... O kai paduodi daržovienės, net akys dukrytei suspindi iš džiaugsmo. Nebežinau net ką daryti. Gal ir jūs esate turėję tokią problemėlę? Ar laikui bėgant susitvarkė?

o nebeadete duoti ryziu su moliugu ar cukinija pvz? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Superburbule @ 2011 01 23, 23:49)
patariu stebet nuo kokio maisto kieteja, gal nuo morku g.gif  nes morkos linkusios kietinti mirksiukas.gif
o nebeadete duoti ryziu su moliugu ar cukinija pvz? smile.gif



O nuo kiek laiko galima ryzius duot, ar aplamai kruopas? Nepamenu net, kai savo pirmajam viriau, tik atsimenu tai, kad jis nlb kruopas man mego g.gif
Atsakyti
na, konkrečiai ryžius tai nžn, bet kaip mes pradėjom košių sezoną, tai mums daktarė netgi liepė pradėti būtent nuo kruopų (avižinių dribsnių), nes tuo metu dar nebuvo šv. daržovių... taigi pirmosios košės gali būti ir kruopienės, ne būtinai daržovienė- čia žiūrint pagal sezoną, turimas daržoves, vaikučio svorį...
Atsakyti
QUOTE(Jurgučiuks @ 2011 01 23, 22:53)
O nuo kiek laiko galima ryzius duot, ar aplamai kruopas? Nepamenu net, kai savo pirmajam viriau, tik atsimenu tai, kad jis nlb kruopas man mego  g.gif

mes 4men ir ragavom darzovyciu, 5+ men kruopiene, 6 ir 2 sav men antra kruopiene, dabar einam link 7 men, liepe mesa isivest g.gif uz savaites 7 men viska dariau pagal daktarus, maitinames misinuku 4u.gif mano vaikas besotis, misinuko jis nepasisotindavo pilnumoj smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Superburbule: 24 sausio 2011 - 12:57