Įkraunama...
Įkraunama...

Daržovių, kruopų košės

darzoviu kosyte verdu kiekviena diena, kruopu gal siek tiek reciau kadangi valgome dazniausiai uzpilamas milupos arba hipp kosytes nes mano dukrytei jos lb patinka smile.gif nes pastebejau jei as isverdu pati taj ji lb nenoriai valgo..
Atsakyti
QUOTE(inetukea @ 2011 01 10, 17:09)
darzoviu kosyte verdu kiekviena diena, kruopu gal siek tiek reciau kadangi valgome dazniausiai uzpilamas milupos arba hipp kosytes nes mano dukrytei jos lb patinka smile.gif nes pastebejau jei as isverdu pati taj ji lb nenoriai valgo..

as ir verdu kasdien pries pat maitinima thumbup.gif
Atsakyti
o kiek kartu per diena jusu vaikuciai valgo darzoviu kose. Ar visada vienoda verdate darzoviene is tu paciu darzoviu ar "pamiksuojat"? As tai kartais isverdu tik bulve ir moliuga, kita kart verdu bulve morka kopustas ir pan.
Atsakyti
QUOTE(jurgonse @ 2011 01 10, 22:55)
o kiek kartu per diena jusu vaikuciai valgo darzoviu kose. Ar visada vienoda verdate darzoviene is tu paciu darzoviu ar "pamiksuojat"? As tai kartais isverdu tik bulve ir moliuga, kita kart verdu bulve morka kopustas ir pan.


Aš duodu dažniausiai vieną kartą košę, kartais duodu du kartus per dieną. Dukrytei beveik 7 mėnesiai, dar pati maitinu, svorio gerai priaugam tai ir neskubam labai. dar vaisių tyrelės kartais duodu. Šiaip žurnale skaičiau, kad 6-8 mėn. kūdikiai turi košę valgyti 2-3 kartus per dieną. Bet čia man atrodo nuo vaiko priklauso, ką dar valgo, kaip svoris auga ir pan. O daržoves įvairiai duodu. Kartais visas sumaišau (jau valgom bulvę, morką, kopūstą, cukiniją, moliūgą, brokolius), kartais kokias tris tik ar 4 smile.gif Nors tam pačiam žurnale vakar skaičiau, kad geriau dėti kuo daugiau daržovių įvairių, nes iš skirtingų daržovių, skirtingų medžiagų vaikas gauną smile.gif
Atsakyti
Kadangi branginu savo vaiko sveikatą tai namuose pati prie puodų stoviu. Lengviausia yra nusipikrti, bet spės dar tos chemijos irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(*Pastilė* @ 2011 01 11, 16:49)
Kadangi branginu savo vaiko sveikatą tai namuose pati prie puodų stoviu. Lengviausia yra nusipikrti, bet spės dar tos chemijos irnesakyk.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Namines vienareiksmiskai thumbup.gif ,pirktines ekstra atveju,pvz kelione skubi(kai nera laiko pagaminti ir isidet i stiklainiuka) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanta86 @ 2011 01 12, 13:49)
Namines vienareiksmiskai thumbup.gif ,pirktines ekstra atveju,pvz kelione skubi(kai nera laiko pagaminti ir isidet i stiklainiuka) mirksiukas.gif

jei vaziuoju pas tevus ar senelius, tai susidedu vaikucio krupopas kurias planuojam valgyti ir kai kurias darzovytes kuriu tevai ar seneliai neturi biggrin.gif
Atsakyti
daržovienes pati verdu
Atsakyti
Mes rytais valgom pirktines tyreles - vaisines tyrė, arba jogurtines. Dienos metu - mano virtas maistelis, o vakare koks jogurtukas. Prieš miegutį dar ir MP.
Atsakyti
Vienareiksmiskai UZ namie virtas koseles 4u.gif
Atsakyti
Sūneliui jau 5 mėn., bet košę valgom jau nuo 4, nes jis dičkiukas pas mane. Košę valgo naminę, daržovienę 9moliūgai, cukinija, brokoliai, morka), labai patinka bananai, o jei pamato ką valgant, tai nesitveria kailyje biggrin.gif
Bet mums taip pat kietėja viduriukai, apsieiname be klyzmučių dar.
O kaip jums? Ar kitina košės viduriukus, ir ką darote?
Atsakyti