Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(Element @ 2011 02 18, 11:38)
as siuo metu kunui naudoju Supre Coco beach su bronzantais ,stai toki
http://www.lotionsou...co_bronzerb.jpg

palyginus su naudotas AG kremais,sis yra tirstesnis,biski sunkiau tepasi,tai uzdedu minusa jam uz tai. Kvepia itin saldziai,del to kartsa vasara labai erzino. Bet poveikis kremo labai geras  thumbup.gif  naudojant ji pradejau reciau degintis,nes idegis ilgiau islieka,dabar deginuosi 1-2 kartus i menesi,ir islieku ruda. veidui jo nenaudoju,nes kemsa poras,o nusipirkau SB browning silk, patinka veidukui jis.
http://www.thetanco...._silk_large.gif



Sveika, norejau paklausti o tas SB browning silk be bronzantu ? naturalus ar kaip ? gal galetum parasyt mazdaug kas ir kaip ten pas ji g.gif smile.gif ieskau kazko naturalesnio nes kremai su bronzantais veidui tikrai netinka. . . asmeniskai man bent jau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 20 vasario 2011 - 18:40
QUOTE(mazheee @ 2011 02 10, 16:40)
Negalima dilgciukais piknaudziauti, toks kremukas negali buti kasdieninis soliariumo kremas, kremus su dilgciukais galima naudoti retai, tik isskirtiniais atvejais.


Niekad negirdėjau,kad negalima naudoti kremo su dilgčiukais kiekvieną kartą deginantis g.gif Na kaip bebūtų, tačiau ir nenaudoju savojo pastoviai,nes be SUPRE TAN SEXY SIZZLE naudoju dar 2 kremukus,tai kaitalioju visus 3, kad neužsistovėtų kuris per ilgai ir nesugestų smile.gif

Dar norėčiau paminėti vieną SEXY SIZZLE pliusą : juo vieninteliu pasitepus bent kiek padoriau įdega mano kojos, nes šiaip su kojų įdegiu turiu problemų, labai sunkiai įdega doh.gif
Atsakyti
Ilgiau naudojant krema su dilgciukais atsiranda baltu demiu,tose vietose nebesigamina melaninas,tada reikia daug pilingu daryti kad vel atstatyti viska. Turejau tokia problemele ant pilvo. Dabar tik kojom nebent arba rankom. Esu maciusi kaip kitos iseina veida issitepusios su tokiais kremais lotuliukas.gif

Supres sexy sizzle man ir patiko,bet dabar su akcija nusipirkau supre torch jis stipresnis ir idegis ilgiau issilaiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2011 02 21, 12:49)
Ilgiau naudojant krema su dilgciukais atsiranda baltu demiu,tose vietose nebesigamina melaninas,tada reikia daug pilingu daryti kad vel atstatyti viska. Turejau tokia problemele ant pilvo. Dabar tik kojom nebent arba rankom. Esu maciusi kaip kitos iseina veida issitepusios su tokiais kremais  lotuliukas.gif 

Supres sexy sizzle man ir patiko,bet dabar su akcija nusipirkau supre torch jis stipresnis ir idegis ilgiau issilaiko smile.gif



O dievuliau, man niekad nešovė mintis tepti kremo su dilgčiukais ant veido biggrin.gif Jį gana atsargiai ir ant kaklo tepu, o ant veido teptis tai jau beprotybė doh.gif Ant kūno tai ant kūno, bet kieno veidelis jautresnis tai gali ir žalos kokios padaryti.. unsure.gif
Atsakyti
Vat todel geriau pataupyti pinigelius ir nusipirkti specialiai tik veidui skirta krema,nes ne juokai kokios zalos gali prisidaryti visam gyvenimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(co1co @ 2011 02 20, 17:00)
Sveika, norejau paklausti o tas  SB browning silk be bronzantu ?  naturalus ar kaip ? gal galetum parasyt mazdaug kas ir kaip ten pas ji g.gif  smile.gif   ieskau kazko naturalesnio nes kremai su bronzantais veidui tikrai netinka. . . asmeniskai man bent jau blush2.gif

jis be bronzantu, parasyta kad 100% Aloe Vera pagrindu,gerai apsaugantis jautria veido oda ir gausiai drekinantis.Man patinka ir poru nekemsa smile.gif

radau aprasyma 4u.gif
Browning Silk™ – aukščiausios kokybės produktas, specialiai sukurtas švelniai ir jautriai veido ir kaklo odai. Jūsų veido oda bus lygi ir dar švelnesnė, įdegis spindės ir ilgiau išliks.
• Pagamintas 100% aloe vera pagrindu.
• Šilko proteinai ir stiprūs vitaminai antioksidantai – maksimaliai apsaugo veido ir kaklo odą nuo smulkių raukšlelių susidarymo, tausoja, stangrina odą, skatina gilų ir prabangų įdegį
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Element: 21 vasario 2011 - 14:44
QUOTE(lauruciukas23 @ 2011 02 21, 14:37)
nzn bandysiu a taip a taip jau yra sad.gif tai tikiuosi blogiau nebus


Deginaus kažkada su pusleline ir tikrai blogiau nepasidare, kaip tik lyg ir padziovino.

O grįžtant prie kremų su dilgčiukais, ant veido jo tepti negalima, nes ten oda labai plona ir nuo tų kremukų gali atsirasti kraujosrūvų. Tai nemanau, kad kūno odai yra labai gerai...
Atsakyti
Siandien buvai soliariume, sergu persalimu, bet vistiek galvoju pabandysiu pasisildyti g.gif , tai taip gera buvo, net kelioms valandoms sveikiau pasidare blush2.gif ax.gif O krema naudoje SB CHOLOTATE INDULGENCE, tik jo kvapas man nepatinka schmoll.gif o siaip lyg ir gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasara04.: 21 vasario 2011 - 17:56

 i 
Žinutės ne apie soliariumo kremus perkeltos čia.
Atsakyti
O kokie atsiliepimai butu apie AG vogue? 4u.gif
Atsakyti

 i 
Skelbimam forume ne vieta. Tam turime Skelbimų lentą.
Atsakyti
QUOTE(_sokoladine_ @ 2011 02 22, 20:17)
O kokie atsiliepimai butu apie AG vogue? 4u.gif



skaiciau daug internete tai nuomones skirtingos, as pati ji bandziau bet man per daug ten tu bronzatu smile.gif biski veidukas nenaturaliai atrode, vyras sake nesimaliavok su tuo kremu daugiau,nes kazkokiais plemais sako isejai 4u.gif tai va, o drauge tai dievina si krema jai super jis 4u.gif na kai uzsitepa pudros stora sluoksni tai to rudumo nesimato biggrin.gif
Atsakyti