Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(cinamonolazdele @ 2011 02 15, 17:01)
Sveikos, mamos, merginos ir moterys,

Esu visiškai žalia "Soliariumų" srityje. Esu beveik 20-ties metų mergina, bet niekada dar nebuvau soliariume. Iš prigimties esu šviesaus gymio, tad ir dabar šmėžuoju balta spalva. Noriu šiek tiek įrusti - nenoriu kažkokio šokolado ar tamsaus įdegio. Noriu tik šiokio tokio patamsėjimo, kad oda nebūtų visiškai balta. Ką pasiūlytumėte man? Kokį kremą geriausiai naudoti ir po kiek minučių kiek kartų per savaitę geriausiai eiti? Tikiuosi, kad patarsite, nes išmanote daugiau negu aš! smile.gif


Rinkitės naturalius pvz. AG IDOL arba kanors SB BIO linijos arba SB Perfectly Dark. Pradekite nuo 6 minuciu ir kaskart dvejomis didinkite (ir taip iki 10 min.) ir butinai, kas antra diena, nes jei nueisite karta i savaite, bus tas pats, kas nieko smile.gif na man uzteko trijų kartų, kad "irusčiau", dabar tik palaikau įdegį, nueinu porą kartų per mėnesį. Sėkmės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazheee @ 2011 02 16, 18:09)
Rinkitės naturalius pvz. AG IDOL arba kanors SB BIO linijos arba SB Perfectly Dark. Pradekite nuo 6 minuciu ir kaskart dvejomis didinkite (ir taip iki 10 min.) ir butinai, kas antra diena, nes jei nueisite karta i savaite, bus tas pats, kas nieko smile.gif na man uzteko trijų kartų, kad "irusčiau", dabar tik palaikau įdegį, nueinu porą kartų per mėnesį. Sėkmės smile.gif


Nemanau, kad kiekvienam būtina soliarintis kas antrą dieną. Porą metų nesideginau, dabar vėl ketinu pradėti, tik kremo laukiu, bet kai deginuosi, tai man užtenka karto per dvi savaites, kuo puikiausiai įrunda oda.
Naudojau Chocolate Silk, dabar užsisakiau Perfectly Dark, nes nemėgstu nei dilgčiukų, nei bronzantų.
Atsakyti
nuo odos priklauso kaip greitai įdegsit, man reik eit ilgai ir dažnai, jei noriu gerai įrust, o jei tik tiek, kad nebūčiau balta kaip drobė, tai karto į savaitę/dvi savaites užtenka.

perfektly dark nebepirkčiau, nieko ypatingo kažkaip ir šiaip uždraustas http://www.inspekcij...dex.php?id=1071

aš dar neišbandžiau, sesuo bandė AG Vogue. Nu sakė, kad fantastiškas. Nes nelieka soliariumo kvapo, labai maloniai tepas, ar pagilina įdegį nežinau, kol kas nepastebėjo.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 02 16, 20:19)
perfektly dark nebepirkčiau, nieko ypatingo kažkaip ir šiaip uždraustas http://www.inspekcij...dex.php?id=1071


Na, nei vienas soliariumo kremas nėra sveikatos šaltinis, bet šiuo sėkmingai Lietuvoje prekiauja kad ir la bamba, tai kaip čia yra?
Man jis tiko ir patiko, sunaudosiu ir dabar, kai gausiu.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2011 02 16, 21:50)
Na, nei vienas soliariumo kremas nėra sveikatos šaltinis, bet šiuo sėkmingai Lietuvoje prekiauja kad ir la bamba, tai kaip čia yra?
Man jis tiko ir patiko, sunaudosiu ir dabar, kai gausiu.


pats soliariumas nera sveikatos saltinis biggrin.gif as naudoju Perfectly Dark . kolkas patenkinta.. 4u.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif
Joooo, kaip ir greitas maistas, ne sveikatos saltinis, bet skanu biggrin.gif
Atsakyti
as siuo metu kunui naudoju Supre Coco beach su bronzantais ,stai toki
user posted image

palyginus su naudotas AG kremais,sis yra tirstesnis,biski sunkiau tepasi,tai uzdedu minusa jam uz tai. Kvepia itin saldziai,del to kartsa vasara labai erzino. Bet poveikis kremo labai geras thumbup.gif naudojant ji pradejau reciau degintis,nes idegis ilgiau islieka,dabar deginuosi 1-2 kartus i menesi,ir islieku ruda. veidui jo nenaudoju,nes kemsa poras,o nusipirkau SB browning silk, patinka veidukui jis.
user posted image

Atsakyti
Naudoju sy kremuka soliariumui,kvapas labai geras,po soliariumo nera svilesiu kvapo,gan skystas mazai tereikia. Idegis islieka ilgai ir duoda gan tamsu,nereikia po daug minuciu ieti smile.gif

california tan bronze rhapsody
My Webpage

O vasara kai norisi rudesniu koju,patiko sis SUPRE firmos kremukas su dilgciais.

Supre Torch 6x Tingle Bronzer
My Webpage

Kadangi rupinuos veiduku,tai naudoju sy kremuka,apsaugo nuo senejimo ir gausiai drekina smile.gif
Supre Tansium bronzing face
My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 19 vasario 2011 - 20:46
As kunui naudoju su bronzantais AG Crystal X kremuka, pakankamai greitai gaunasi rezultatas mirksiukas.gif labai noreciau pabandyti Crystal XII, gal kuri jau yra bandziusi? .Veidui asku geriau naudoti be bronzantu ar tu tinglu. Cia geras pasirinkimas www.idegusi.lt
Atsakyti
QUOTE(Emira @ 2011 02 19, 20:38)
As kunui naudoju su bronzantais AG Crystal X kremuka, pakankamai greitai gaunasi rezultatas mirksiukas.gif  labai noreciau pabandyti Crystal XII, gal kuri jau yra bandziusi? .Veidui asku geriau naudoti be bronzantu ar tu tinglu. Cia geras pasirinkimas www.idegusi.lt


Crystal XII per daug ten jau visko, 12 bronzantu, 2 bodyblushai...
Atsakyti
QUOTE(mazheee @ 2011 02 19, 22:49)
Crystal XII per daug ten jau visko, 12 bronzantu, 2 bodyblushai...


Nieko ten nėra per daug... bet kremukas tai nerealus... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Beštuliukas @ 2011 02 20, 11:29)
Nieko ten nėra per daug... bet kremukas tai nerealus...  rolleyes.gif



Na jei norit visa tai krauti i savo kuneli, tai viskas tvarkoje smile.gif Man perdaug, Jums ne smile.gif
Atsakyti