Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

Padėkite atsispresti tarp SB Bronze voyage ir Chocolate diamond. Kokie atsiliepimai 4u.gif
Atsakyti
Supre Tan Sexy sizzle
user posted image

šis kremas labai patiko,tik gaila baigėsi, manau pirksiu antrą kartą smile.gif O patiko tuo, kad greitai suteikia labai gražų įdegį, lengvai tepasi, greitai įsigeria. Tačiau jis su dilgčiukais, tingle efektu, bet man tas dilgčiojimas patiko rolleyes.gif Nežinau kiek dabar jis kainuoja, tačiau Equador soliariume pirkau už 130lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 10 vasario 2011 - 17:44
Negalima dilgciukais piknaudziauti, toks kremukas negali buti kasdieninis soliariumo kremas, kremus su dilgciukais galima naudoti retai, tik isskirtiniais atvejais.
Atsakyti
QUOTE(mazheee @ 2011 02 10, 14:40)
Negalima dilgciukais piknaudziauti, toks kremukas negali buti kasdieninis soliariumo kremas, kremus su dilgciukais galima naudoti retai, tik isskirtiniais atvejais.

o kas čia rašė, kad naudoja kasdien? g.gif
beje, pirmą kartą girdžiu, kad kremą su tinglu negalima dažnai naudot g.gif kokie argumentai?
Atsakyti
Sveikos, norėčiau jūsų patarimo. Kokį kremą pasiūlytumėt, jei noriu greito ir maksimalaus įdegio? 4u.gif norėčiau kažko iš SB arba AG. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazheee @ 2011 02 10, 16:40)
Negalima dilgciukais piknaudziauti, toks kremukas negali buti kasdieninis soliariumo kremas, kremus su dilgciukais galima naudoti retai, tik isskirtiniais atvejais.

Mane taip pat domina dėl ko negalima naudoti dažnai?
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 02 10, 17:44)
o kas čia rašė, kad naudoja kasdien?  g.gif
beje, pirmą kartą girdžiu, kad kremą su tinglu negalima dažnai naudot  g.gif kokie argumentai?



QUOTE(stafisss @ 2011 02 11, 21:05)
Mane taip pat domina dėl ko negalima naudoti dažnai?


Nesakau, kad kasdien, norėjau pasakyt - kaskart lankantis soliariume.
Naudojant tokį kremuką - suaktyvinama kraujotaka, o, kai tai atsitinka dirbtinai - nėra labai gerai. Gali atsirasti kraujosrūvų ir kitokių nesamonių. Aš ne gydytoja, todėl argumentų daugiau nebeturiu, bet iš kosmetologių ir gydytojų esu girdėjus, kad tokių geriau nenaudot smile.gif
Bet dabar kalbama, kad išvis kremų negalima naudoti, kosmetikos taip pat lotuliukas.gif Taip, kad so whatever, turbūt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(fafa @ 2011 02 09, 08:28)
Padėkite atsispresti tarp SB Bronze voyage ir Chocolate diamond. Kokie atsiliepimai 4u.gif

Chocolate smile.gif ax.gif
Atsakyti
Laba dienuke 4u.gif

patarkit-soliariume nebuvus jau kokie 3metai, dbr pavasariop vel noriu nueiti,todel prasau jusu patarimo koks kremukas man labiausiai tiktu,oda pas mane tamsoka,idegu iskart graziai rudai,bet vis norisi graziau blush2.gif Tai skaykim jeigu man kaina nera lb svarbi,tai koki patartumet? g.gif Kiek suprantu tai geriausia arba AG arba SB,kaip tie vogue?
Atsakyti
aha as irgi noreciau patarimo :} ka nors is SB ir AG smile.gif gundausi AG Vintage gold ,kokie atsiliepimai? :} 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mamos, merginos ir moterys,

Esu visiškai žalia "Soliariumų" srityje. Esu beveik 20-ties metų mergina, bet niekada dar nebuvau soliariume. Iš prigimties esu šviesaus gymio, tad ir dabar šmėžuoju balta spalva. Noriu šiek tiek įrusti - nenoriu kažkokio šokolado ar tamsaus įdegio. Noriu tik šiokio tokio patamsėjimo, kad oda nebūtų visiškai balta. Ką pasiūlytumėte man? Kokį kremą geriausiai naudoti ir po kiek minučių kiek kartų per savaitę geriausiai eiti? Tikiuosi, kad patarsite, nes išmanote daugiau negu aš! smile.gif

Atsakyti
QUOTE(cinamonolazdele @ 2011 02 15, 18:01)
Sveikos, mamos, merginos ir moterys,

Esu visiškai žalia "Soliariumų" srityje. Esu beveik 20-ties metų mergina, bet niekada dar nebuvau soliariume. Iš prigimties esu šviesaus gymio, tad ir dabar šmėžuoju balta spalva. Noriu šiek tiek įrusti - nenoriu kažkokio šokolado ar tamsaus įdegio. Noriu tik šiokio tokio patamsėjimo, kad oda nebūtų visiškai balta. Ką pasiūlytumėte man? Kokį kremą geriausiai naudoti ir po kiek minučių kiek kartų per savaitę geriausiai eiti? Tikiuosi, kad patarsite, nes išmanote daugiau negu aš! smile.gif


rinkis kremuka be bronzantu 4u.gif eik pirmus kartus po 5min mirksiukas.gif
Atsakyti