Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(Pallada @ 2011 01 31, 06:17)
Panasu kad taip, bet gal yra toks losjonas, kuris duotu labai tamsu idegi? ax.gif



Bandykit Australian Gold Vogue.Nors jei jums to juodaodes idegio norisi,tai kogero nusiviltumet ir siuo 4u.gif
Man visai patiko paskutinis naudotas Designer Skin Black 20x.Dabar atsirado dar stipresnis su 30 bronzantu Designer Skin OBSIDIAN Long Wear 30X.Reiks pasibandyt kada,galbut bus tamsesnis idegis uz AG Vogue.
Atsakyti
kokie atsiliepimai apie Swedish Beauty Bronze Voyage g.gif
Papildyta:
o AG vogue tinka veidui ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2011 01 31, 17:30)
kokie atsiliepimai apie Swedish Beauty Bronze Voyage  g.gif
Papildyta:
o AG vogue tinka veidui ?  g.gif


kuo puikiausiai tinka, pati tokį naudoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beštuliukas @ 2011 02 01, 16:25)
kuo puikiausiai tinka, pati tokį naudoju  4u.gif


tai pirksiu sita jei tik pardaveja atsilieps bigsmile.gif o jei ne tada mastau apie SB perfectly dark g.gif nes chocolate silk niekas nepasiulo verysad.gif
Atsakyti
Mano megstamiausias Australian Gold IDOL, tubulas wub.gif nemegstu as tu visu su bronzantais, sitas naturalus, puikiai tepasi ir kvapas dieviskas wub.gif
beje as net geriau idegu su juo, nei kokiu kremu su bronzantais smile.gif
Atsakyti
Ka manot apie SUPRE firmos kremuka Coco Beach hemp ultra dark tanning accelerator ? naturalus be bronzantu.Gal turit ką pasiulyti panašaus ? Nes kažkaip kiek pastebejau labai jau sunkiai dega veidas su juo , ir ganėtinai greitai dingsta įdegis. smile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(co1co @ 2011 02 03, 17:34)
Ka manot apie SUPRE firmos kremuka Coco Beach hemp ultra dark tanning accelerator ? naturalus be bronzantu.Gal turit ką pasiulyti panašaus ? Nes kažkaip kiek pastebejau labai jau sunkiai dega veidas su juo ,  ir ganėtinai greitai dingsta įdegis. smile.gif  g.gif

Tai nera ko noret, del veiduko, gi ji daugiausiai prausiam, valom smile.gif Egipto zeme yra tam wink.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2011 01 31, 17:30)
kokie atsiliepimai apie Swedish Beauty Bronze Voyage  g.gif

aš subaiginėju šitą, tai turbūt pirksiu antrą. Tikrai neblogas kremas iš pigesnių kategorijos ax.gif Įdegu su juo neblogai, o ir kvapas labai patinka, neerzinantis.
Atsakyti
QUOTE(mazheee @ 2011 02 03, 18:53)
Tai nera ko noret, del veiduko, gi ji daugiausiai prausiam, valom smile.gif Egipto zeme yra tam wink.gif



Na taip kas be ko suprantama, bet kazkaip vistiek nezinau, gal kazka dar panasuas be bronzantu kas galetu pasiulyti ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tanneraz @ 2011 01 31, 17:23)
Bandykit Australian Gold Vogue.Nors jei jums to juodaodes idegio norisi,tai kogero nusiviltumet ir siuo 4u.gif
Man visai patiko paskutinis naudotas Designer Skin Black 20x.Dabar atsirado dar stipresnis su 30 bronzantu Designer Skin OBSIDIAN Long Wear 30X.Reiks pasibandyt kada,galbut bus tamsesnis idegis uz AG Vogue.

Labai prasau, parasykite kai isbandysite. Noriu labai jau tamsio idegio. Bet lankytis soliariume ne daugiau kaip 2 k per savaite ir tai su pertraukom.
Galvojau apie melanotana, bet nera kur gauti ir bijau kad demiu neatsirastu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pallada: 07 vasario 2011 - 04:27
QUOTE(Pallada @ 2011 02 07, 04:25)
Labai prasau, parasykite kai isbandysite. Noriu labai jau tamsio idegio. Bet lankytis soliariume ne daugiau kaip 2 k per savaite ir tai su pertraukom.
Galvojau apie melanotana, bet nera kur gauti ir bijau kad demiu neatsirastu.



Butinai parasysiu thumbup.gif

Del melanotan,manau tikrai yra kas ir lietuvoj pardavineja.Per skelbimus paieskojus tikrai rastumet.Man ir buvo minciu ji isbandyti,bet radau si ispejima ir pagalvojau,kad uzteks ir soliariumo lotuliukas.gif

http://www.vvkt.lt/i....php?3936247539
Atsakyti
QUOTE(tanneraz @ 2011 02 07, 14:35)
Butinai parasysiu thumbup.gif

Del melanotan,manau tikrai yra kas ir lietuvoj pardavineja.Per skelbimus paieskojus tikrai rastumet.Man ir buvo minciu ji isbandyti,bet radau si ispejima ir pagalvojau,kad uzteks ir soliariumo lotuliukas.gif

http://www.vvkt.lt/i....php?3936247539


brr... neee blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beštuliukas: 08 vasario 2011 - 13:04