Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(I'm love @ 2013 04 09, 19:44)
Nan taip pat idomu ar nenueis visas kunas dryziais  g.gif . Gal jau pabandete ir pasidalinsite ispudziasi ax.gif ... Jus tamsesni buteliuka pirkote? Nes kiek teko skaityti vienas yra sviesiai odai, kitas - tamsiai. Turbut reikes pradeti nuo siu kremu meginuku.

Tikrai niekas nenuejo, viskas labai liux su situo kremuku. Kaip viena temos dalyve rase, kad yra savaiminio įdegio detalių, tai nusipirko ne tokį, kaip minėjau. Jų yra 3 ar 4 rūšys. Esu išmėginusi du, nei vienu nenusivyliau labai, bet be bronzantų man pats superiškiausias smile.gif
Atsakyti
Merginos, kuo skiriasi tie AG HOT kremukai? Matau jų kelių rušių yra.

Ir ar vertas dėmesio AG Vintage gold?

Grįštu i lt, noriu nusipirkti porą buteliukų, kad turėt.
Ieškau tik be bronzantų, natūralių.
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2013 05 10, 10:32)
Merginos, kuo skiriasi tie AG HOT kremukai? Matau jų kelių rušių yra.

Ir ar vertas dėmesio AG Vintage gold?

Grįštu i lt, noriu nusipirkti porą buteliukų, kad turėt.
Ieškau tik be bronzantų, natūralių.

Sveikute bigsmile.gif Vienas Hot kremukas yra su bronzantais,o kitas be smile.gif Patiko,kad nera tos soliariumo smarves pasideginus smile.gif as patarciau Ag Mood indigo,bet jis jau su lengvu bronzantu ax.gif
Atsakyti
Naudoju HOT su bronzantais -tai labai patinka, kad jis ilgai islieka, ir atideto veikimo tongue.gif dabar dar naudoju Jwoow 50x bet man jis greit nusiplauna nors idegis iskart matos sodrus tamsus grazus smile.gif
Atsakyti
gal kas patartumet koki kremuka pirkti baltaodei, noriu naturalaus idegio 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, truputi ne i tema, bet gal kas pasakytu, kur Kaune galima nusipirkti akinukus soliariumui? Gal buna kokiu nors be gumyciu? Nesinoretu baltas juosteles ant veido palikt :/
Atsakyti
QUOTE(olialiaaa @ 2013 04 19, 16:19)
Sveikos merginos;) noriu gauti patarimą, kokį kremą rinktis iš šių dviejų: AG "HOT" ar "Creamy Gelato".

Aš turiu AG Hot, man patinka. Ir jautresnei odai tinka bigsmile.gif
QUOTE(Keistoka @ 2014 04 08, 18:31)
Sveiki, truputi ne i tema, bet gal kas pasakytu, kur Kaune galima nusipirkti akinukus soliariumui? Gal buna kokiu nors be gumyciu? Nesinoretu baltas juosteles ant veido palikt :/

Aš jų visai nesidedu soliariume, tik visą laiką užsimerkusi būnu.
O jeigu bijote labai, tiesiog gumytę apvyniokite aplink plastmasę ir uždėkite ant akių, kad guma nemaskatuotų mirksiukas.gif

O aš užsisakiau štai šiuos kremus ir norėčiau atsiliepimų, nes kiek domėjausi ir ieškojau, patys geriausi atsiliepimai ir jiems duota daugiausia žvaigždučių biggrin.gif
Kūnui. Dar masčiau ties AG "gilded", bet šis natūral, 92mineralai
user posted image
Veidui
user posted image
Ir po, tik su mango ir kiwi
user posted image
Atsakyti
Labas visoms.
Kreipiuosi pagalbos. Noriu kremo soliariumui be bronzantų ir gal su drėkinimu, na kažkas panašaus į natūralesnius. Renkuosi iš šių SB Chocolate silk, Perfectly dark, AG Idol, Almost famous. Labiausiai gal Chocalate silk domintų.

Bet susidūriau su problemėle, nerandu iš kur būtų galima bent vieną iš jų parsisiųsti, kad nemokėti Lietuvoi tos kosminės kainos...

Žiūrėjau jau visuose forume nurodytuose puslapiuose, tai susidariau įspūdį, kad arba aš ieškot nemoku, arba jų nėra. doh.gif

Tai sakau gal atsiras čia besisiunčiančių iš kažkur ar žinančių tarpininkų arba dar kažką... 4u.gif
Atsakyti
Oi kaip ramu unsure.gif Reikia atnaujint temą,juk pavasaris wub.gif
Kas naujo,kokius kremus naujus išbandėte smile.gif ?Arba gal kaip tik naudojate senus/tuos pačius ,nes viskuo tenkina?
Papildyta:
aš laukiu tokio kremo smile.gif girdėjau gerų atsiliepimų,tikiuosi patiks ir man smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Patarkite noriu pirkti ir nezinau kur ir nezinau koki krema. Nesuprantu ar reikia su bronzantais ar be, noriu grazaus ilgiau isliekancio idegio. smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti