Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(LG @ 2011 01 10, 09:47)
Man abu jie ne itin patiko.
pati  naudoju
AG Vintage Gold
http://www.tanforles...arge/d_3582.jpg
arba
AG Vogue
http://www.tanforles...arge/d_3837.jpg
abu mano  akimis tobuli, visų pirma įdegis būna rudas, sodrus, kvapo nėra to, kuris būdingas po soliariumo.
Tepasi  maloniai, lygiai.

Ir dar -  tikrai nėra nusiplaunantys, kaip kiti  kremai, kad ir AG Crystal X  ax.gif


Na dėl Vogue aš nepasakyčiau, kad nėra to kvapo, kuris būdingas po soliariumo. Mane kaip tik Vogue, sakyčiau, nuvylė kaip tik dėl to po soliariuminio kvapo. Bet dėl greito ir rudo, sodraus įdegio tai visiškai pritariu. Pirmą kartą ėjau ir jau po 5 minučių buvau tamsiai ruda. Antrą kartą Vogue nebesirinksiu, visgi man norisi, kad kremas būtų ir su vėsinamuoju Coolant efektu, toks kaip Swedish Beaty "Simply divine" 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 24 sausio 2011 - 14:52
QUOTE(Beštuliukas @ 2011 01 24, 13:15)
Na dėl Vogue aš nepasakyčiau, kad nėra to kvapo, kuris būdingas po soliariumo. Mane kaip tik Vogue, sakyčiau, nuvylė kaip tik dėl to po soliariuminio kvapo. Bet dėl greito ir rudo, sodraus įdegio tai visiškai pritariu. Pirmą kartą ėjau ir jau po 5 minučių buvau tamsiai ruda. Antrą kartą Vogue nebesirinksiu, visgi man norisi, kad kremas būtų ir su vėsinamuoju Coolant efektu, toks kaip Swedish Beaty "Simply divine"  4u.gif



Deja Swedish Beauty Simply Divine jau senokai nebegaminamas,neblogas kremas buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tanneraz @ 2011 01 24, 13:25)
Deja Swedish Beauty Simply Divine jau senokai nebegaminamas,neblogas kremas buvo ax.gif


thumbup.gif Superinis kremas buvo, pati keletą metų tik tą kremą tenaudojau. Gaila, kad jau nebegaminamas, nes va galvojau pabaigusi tą Vogue vėl prie Simply divine sugrįžti... Bet, matyt, bus nelemta verysad.gif
Atsakyti
Aciu, merginos, tikriausiai isbandysiu Vintage Gold arba Vogue bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Beštuliukas @ 2011 01 24, 13:51)
thumbup.gif  Superinis kremas buvo, pati keletą metų tik tą kremą tenaudojau. Gaila, kad jau nebegaminamas, nes va galvojau pabaigusi tą Vogue vėl prie Simply divine sugrįžti... Bet, matyt, bus nelemta  verysad.gif



Nebent rastumet pas kazka uzsilikusi g.gif O siaip tai daug neblogu kremu per paskutinius metus gamyba nutraukta:

SB Purely Divine
SB Chocolate Silk
SB Chocolate Indulgence
SB Simply Divine
SB Priceless
AG Crystal XII
ir t.t
Atsakyti
QUOTE(tanneraz @ 2011 01 24, 15:14)
Nebent rastumet pas kazka uzsilikusi g.gif O siaip tai daug neblogu kremu per paskutinius metus gamyba nutraukta:

SB Purely Divine
SB Chocolate Silk
SB Chocolate Indulgence
SB Simply Divine
SB Priceless
AG Crystal XII
ir t.t


na gal kokių naujienų labai panašiomis, ar dar mandresnėmis sudėtimis atsiras g.gif Kitų čia išvardintų kremų aš nebandžiusi, bet dėl Simply Divine tai gaila doh.gif
Atsakyti
Siulau rinktis Vogue jeigu norite graziai ir lygiai idegti, kvapas labai panasus i roberto cavalli women kvepalus. Crystal XII mano megstamiausias, naudoju ji nuo tada, kai atsirado ir negaliu atsisakyti iki siol, jis su blizgesiu, kunas tampa lyg silkas pasideginus ir nelieka to nemalonaus kvapo, nu tiesiog super!!!! 4u.gif



 i 
Komerciniai pasiūlymai draudžiami.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 25 sausio 2011 - 19:08
Radau kazkokioj senoj temoj, panele rase, kad cia yra tarpininkiu kurios sol kremus parsiuncia zymiai pigiau pvz perfectly silk, viena panele per tarpininke isigijo vos uz 80lt 4u.gif labai noriu butent sita krema parsisiusti ir nerandu tarpininkes, kuri parsiustu.. 4u.gif jei tokia atsirastu, bukit gera parasykit i AZ smile.gif ACIU
Atsakyti
Sveika, ar Crystal XII lygiai issitepa?
Atsakyti
Koks soliariumo kremas priduoda ne pienisko sokolado ruduma (i bronzini panasasus), o tamsaus sokolado....Labai tamsaus.



Noreciau tamsesnio varianto ax.gif tongue.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pallada @ 2011 01 28, 04:40)
Koks soliariumo kremas priduoda ne pienisko sokolado ruduma (i bronzini panasasus), o tamsaus sokolado....Labai tamsaus.
Noreciau tamsesnio varianto  ax.gif  tongue.gif

user posted image



Ta po kaire mergina ne juodaode? tongue.gif Net soliariume turbut nebuvus lotuliukas.gif
Atsakyti
Panasu kad taip, bet gal yra toks losjonas, kuris duotu labai tamsu idegi? ax.gif
Atsakyti