Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

Merginos, paprotinkit, prasau, sita priemone yra i soliariuma deginimuosi ar kaip savaiminio idegio bronzantas.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dalajax: 03 lapkričio 2012 - 11:59
QUOTE(dalajax @ 2012 11 03, 12:59)
Merginos, paprotinkit, prasau, sita priemone yra i soliariuma deginimuosi ar kaip savaiminio idegio bronzantas.
user posted image

Soliariumui skirtas mirksiukas.gif
Atsakyti
gal rekomenduotumet koki krema esanti droge? maciau ten yra iv, nuo 20 iki 40lt , gal kas naudojot? smile.gif
Atsakyti
Nelabai suprantu,kas tie bronzantai?
jei jie nusiplauna,ai tas pats, kaip savaiminio įdegio kremas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Linckutis @ 2012 11 22, 14:44)
gal rekomenduotumet koki krema esanti droge? maciau ten yra iv, nuo 20 iki 40lt , gal kas naudojot? smile.gif

Paskaitykit tema, apie viena nebloga rasiau ax.gif
Atsakyti
meraites gal galit pagelbet? kaisp su sita parduotuve tanforless.com ar be tarpininkiu iseina apsipirkti.? aciu
Atsakyti
norejau paklausti, koki krema naudoti, kad idegis isliktu ilgai, pradejau eiti i soliariuma, reikia buti graziiai birzeli, tad noretusi kad oda nesausetu, ir idegis butu rusvas ir ilgai isliekantis, ka naudoti?

p.s. ziurejau is australina gold, bet gal dar kokiu neblogu zinote? dekui smile.gif
Atsakyti
Sveikos, noreciau patarimo kuri kremuka rekomenduotumet? apsistojau ties sias:
AG Sinfully black
SB Henna sent
AG eternal twilight

Esu sviesiaode, ir idegu gan sunkiai, tod4l noreciau greitesnio efekto bet ir kad nenusiplautu taip greit smile.gif o gal dar kokiu rekomenduotumet? visa sita tema perskaiciau bet kad nerandu is kur galeciau persisiusti.

ir beje kurios siunciate is ebay ar kitu psl kur siuncia is JAV niekada negavote muitu?
Papildyta:
QUOTE(giedruze @ 2013 02 26, 16:58)
meraites gal galit pagelbet? kaisp su sita parduotuve tanforless.com ar be tarpininkiu iseina apsipirkti.? aciu


I6eina tik kad atsiuntimas i lietuva gal 40-50 doleriu smile.gif
Atsakyti
O kaip šis?
Swedish Beauty Dangerously Dark
Atsakyti
Laba,

Gal galetumet parekomenduoti koki kremuka, kurio sudetyje butu karameles?
bandziau sita - australian gold queen lotion, taciau db noreciau pabandyti kazka naujesnio.
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Emira @ 2013 03 23, 12:10)
Laba,

Gal galetumet parekomenduoti koki kremuka, kurio sudetyje butu karameles?
bandziau sita - australian gold queen lotion, taciau db noreciau pabandyti kazka naujesnio.
aciu 4u.gif

Supre Ocho
Atsakyti
QUOTE(Kasniuke @ 2012 08 14, 23:27)
Visada i soliariuma vaiksciodavau be kremuku, esu tik pora sykiu pirkus meginuku vietoje, tai idegis nusiplaudavo per pora kartu, jei tai isvis imanoma pavadinti idegiu. Dabar nusipirkau paprasta, pigu kremuka soliariumui is Drogo ir per pora sykiu isgavau rezultata, kokio per 10 sykiu nesu isgavusi. Vadinasi jis Hawaiiana Aloha. Yra jo kelios rusys. Esu turejusi su bronzantais sviesiai odai, tai nepatiko. Dabar isigijau be bronzantu, skatinanti idegi (Tropiccoco Fruit Bomber tanning cocktail with shea butter). Jis labai suintensyvina idegi, reikia daug maziau minuciu ir maziau kartu, leciau nusiplauna. Pasideginau naudodama si kremuka 3 kartus ir daugiau kol kas eit nebegaliu, nes esu gan sviesi ir jau atrodau per ruda biggrin.gif


Nusipirkau ir as si kremuka paskaiciusi Jusu komentara. bet raso, kad jo sudetyje yra savaiminio idegio kremo, kazin ar nebusiu dryzuota, jei nelygiai issitepsiu, jei mano oda sviesi?
Atsakyti