Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

tinglas tai yra....?smile.gif iš mano išvardintų visi yra su tinglu?
Atsakyti
Gal kuri siuntetes soliariumo krema is www.drugstore. com ? galite parekomenduoti ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(opus3 @ 2012 06 04, 13:41)
tinglas tai yra....?smile.gif iš mano išvardintų visi yra su tinglu?

del kitu nezinau, bet AG Sinfully Black ir AG Gold Gelee Accelerator tikrai be tinglu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, ir vienaip ir kitaip galvoju niekaip neapsisprendziu ties solariumo kremu ,kuri geriau cia pasirinkus . .
Seniau naudojau SUPRE-coco beach ,naturalus be bronzantu ,tai ir dabar kazko naturalaus norsi ,bet taipogi kad gerai veiktu ir nusiziurejau du SWEDISH BEAUTY - perfectly dark arba AUSTRALIAN GOLD-idol ,ir kokios jusu nuomones kuris is tu dveju ? g.gif ar isvis kazka geresnio pasiulytumet ? smile.gif dekui isanksto ,jau taip norisi greiciau lekt pirkt ir greiciau i ta soliariuma is po ziemos ilgos biggrin.gif o dar vis kankinuos su tais kremais ,taip kad laukiu ziniu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kreminee: 10 birželio 2012 - 21:07
ar sis kremukas su bronzantais?
CARIBBEAN GOLD CHEERS Sex Pot
user posted image

p.s
kurisvertesnis demesio?
pastarasis
Caribbean Gold Cheers Sex Kitten
user posted image
ar
Caribbean Gold Cheers Ice Princess
user posted image
Atsakyti
QUOTE(DuNNo @ 2012 06 15, 01:26)
ar sis kremukas su bronzantais?
CARIBBEAN GOLD CHEERS Sex Pot
user posted image



taip, šitas su bronzantais. Esu jį kažkada senai turėjusi, kai dar senuose buteliukuose buvo. Man jis patiko 4u.gif
Atsakyti
gal kuri naudojat australian gld jwoww, kokie ispudziai? 4u.gif ar tikrai labai tamsu idegi duoda?
parsisiunciau, bet dar nepabaigiau senojo, tai idomu atsiliepimai smile.gif
user posted image
Atsakyti
Ką galėtumėte parekomenduoti, iš kur siųstis kremą soliariumui? Ar mamyčių tarpininkių yra? Tai į a.ž. rašykite smile.gif
Esu šviesios odos, noriu pradėti lankyti soliariumą, dabar jau lankiau, buvau 5kartus, bet be kremo, tai parusvėjau labai minimaliai, tada pirkau australian gold kremo kažkokio mėginuką soliariume, bet kad vieno mėginuko kaina 15lt!! Vienam kartui man per brangu. Nusprendžiau kremą įsigyti, su bronzatais. Noriu kokybiško, veiksmingo. Laukiu pasiūlymų. wink.gif
Atsakyti
Visada naudoju šį, minusas, kad greitai susinaudoja, nors ir retai lankausi soliariume.
AG Crystal XII
user posted image

Visiškai atsitiktinai draugė davė pabandyti šį. Man tai buvo tikras atradimas bigsmile.gif Dabar nerandu paveiksliuko. Emulsija deginimuisi. Tinka ir saulėje ir soliariume. Labai gražiai oda paruduoja. Kaina tai išvis juokinga lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Merginos, pagelbėkit konsultacija 4u.gif

Kas yra tinglai ir ar tikrai kremai su bronzantais greičiau nusiplauna?

Rekomenduokit kokį gerą kremą, norėčiau iš Australian Gold ir galbūt būtų prekiaujančių tarpininkių? 4u.gif

Neseniai pabandžiau Australian Gold Eternal Twilight, tai labai patiko, tik norėčiau kažko pigesnio 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 07 28, 17:52)
Merginos, pagelbėkit konsultacija 4u.gif

Kas yra tinglai ir ar tikrai kremai su bronzantais greičiau nusiplauna?

Rekomenduokit kokį gerą kremą, norėčiau iš Australian Gold ir galbūt būtų prekiaujančių tarpininkių? 4u.gif

Neseniai pabandžiau Australian Gold Eternal Twilight, tai labai patiko, tik norėčiau kažko pigesnio 4u.gif

user posted image

Tinglai stimuliuoja kraujotaka,taip greiciau gaminasi melaninas ir greiciau idegate. Su juo pasideginus kokias 2val buna paraudusi oda ir truputi gali niezteti. Veido negalima su juo teptis ir jautriu vietu,as pvz pilvo nesitepu smile.gif su bronzantais kur yra kremai tikrai ne greiciau idegis nusiplauna,tiesiog nusiplauna patys bronzantai (dazas). O is kremu siulyciau tuomet pabandyti legend Urban is australian gold smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2012 07 29, 18:14)
Tinglai stimuliuoja kraujotaka,taip greiciau gaminasi melaninas ir greiciau idegate. Su juo pasideginus kokias 2val buna paraudusi oda ir truputi gali niezteti. Veido negalima su juo teptis ir jautriu vietu,as pvz pilvo nesitepu smile.gif su bronzantais kur yra kremai tikrai ne greiciau idegis nusiplauna,tiesiog nusiplauna patys bronzantai (dazas). O is kremu siulyciau tuomet pabandyti legend Urban is australian gold smile.gif

Ačiū labai 4u.gif

O sakykit kitas klausimas - ar tokius įdegį skatinančius kremus galima naudoti saulėje, derinant juos su kremais, turinčiais SPF?
Atsakyti