Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

Ar bunant soliariume butina devet spec.akinius?neliek nuo ju balta aplink akis?
Ir dar ka galit pasakyt apie si krema?
http://www.beautysho...zini-atspalvi-1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo teresiukas3: 08 gegužės 2012 - 21:13

 i 
Reklaminės žinutės ištrintos.
Atsakyti
Gal bandete kas nors si kremuka? Kokie atsiliepmai g.gif ? Soliariumo kremukas kojom
Atsakyti
Merginos, ar AG Sinfully black galima ant veido tepti?
ir jei as nugara isistepsiu kiek pasiekiu ,ar neliksiu dryzuota?
beje, jo instrukcijoj raso, kad issitepus reikia nusiplauti rankas. tai soliariume jau kaip ir ner kur nusiplauti, jei su servetele nusivalyciau? ir is viso jei liepia nusiplauti, tai gal jis su savaiminio idegio efektu?
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2012 05 24, 12:48)
Merginos, ar AG Sinfully black galima ant veido tepti?
ir jei as nugara isistepsiu kiek pasiekiu ,ar neliksiu dryzuota?
beje, jo instrukcijoj raso, kad issitepus reikia nusiplauti rankas. tai soliariume jau kaip ir ner kur nusiplauti, jei su servetele nusivalyciau? ir is viso jei liepia nusiplauti, tai gal jis su savaiminio idegio efektu?


as naudojuosi siuo kremu. Iki siol bent jau veida tepu ir nieko, dryziu irgi jokiu ant nugaros nelieka, nors nemanau, kad pati ja jau taip tolygiai issitepu. Rankas isistepusi nusivalau sausa popierine servetele ir saunu i kabina. Viskas oki.

Vienintele problema, kad mano kojos ideda tasiukais. Bet manau, kad ne kreme beda, nes kojas itepu tikrai tolygiai. BET matyt kai kuriuose vietose kur plaukeliu saknys idega kitose ne ir gaunasi kojos taskuotos (nors kojos nudepiliuotos, ne plaukeliai maiso idegti). Gal kuri patars ka daryti? Beja kai islipu is kabinos kojos buna nuo karscio radonai melynai taskuotos, o veliau vat toks idegis pasidaro taskuotas ant koju g.gif

siaip siuo kremu esu patenkinta mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewacka: 24 gegužės 2012 - 13:11
ačiū Ewacka uz atsakyma.
matyt del plaukeliu skyluciu tie taskeliai tikrai
Atsakyti
nera uz ka mirksiukas.gif butu saunu jei pabandziusi si kremuka ir tu parasytumei atsiliepimus. Nes bent jau man sis kremas pasaka, o dar kvapas jo wub.gif
idomu kaip tau pasiteisins jis ar ne ax.gif
Atsakyti
ok parasysiu
Atsakyti
Laba merginos, gal galit kelios parasyt savo nuomone apie Australian Gold Dark Tanning ACCELERATOR 250ml user posted image ar patiko, kodel?koks kvapas?ar rekomenduotumet...?
dabar naudoju user posted image bet jau baigiasi, esu jau truputi parudavus, bet kojos kaskaip sunkiau dega...tai va galvoju ka cia nusipirkus, dar keliems kartams..noreciau but tamsesne... ax.gif arba gal ka galit rekomenduot is pigesniu kremu..... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zyvy: 24 gegužės 2012 - 17:30
QUOTE(Zyvy @ 2012 05 24, 17:28)


apie pirmaji krema esu girdejusi tikrai neblogu atsiliepimu, kaip tik dabar noreciau jo meginuka isbandyti, (gal kuri pasiulys per AZ? mirksiukas.gif ).

o siaip tamsiam idegiui labai faina HENA SENT kremukas, bet kazkaip prekyboje ji vis reciau pastebiu, o ir kaina jo vis tik ne pati maziausia rinkoje...bet gal verta isigyti brangesni kremuka nei kelis nekokybiskus pigius mirksiukas.gif

Taip pat man patinka ir tamsu idegi isgauti padeda AG SINFULLY BLACK (apie ji kaip tik auksciau esanciuose postuose kalbejomes). o ir kaina jo jau priimtinesne ax.gif
Atsakyti
Sveikos, kokį soliariumo kremą patartumėt? Esu šviesio odos, paprasta degu raudonai, po poros dienų paruduoju. Net nežinau geriau imt su bronzatais ar be;o? ir ar visus galima tepti ant veido? Žiūrinėju Australian Gold Sinfully Black / Australian Gold Peace Love & Cupcakes / Australian Gold Gelee Accelerator.. kokį geriau iš šių imt? Nenoriu visiška suskrudėlė būt, bet ir ne baltuolė. Nes be kremų soliariumas neima manęs, o saulytėj pabūt nelabai laiko yra:/
Atsakyti
aš mėgstu be bronzantų, nes bronzantai nusiplauna. Bet aišku su jais įdegis ryškenis. Bet yra galimybė išsitept dryžiais.
su tinglu negalima veido tept. O šiaip yra spec kremai veidui smile.gif
Atsakyti