Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(Neila+69 @ 2012 04 10, 14:27)
Sveikos, ar einant i soliaruma butina spec soliarumu kremas ar tinka idegi spartinantis,drekinantis paprastas losjonas,skirtas naturaliai saulei?

Buvau 10 min, veido netepiau.
Šiaip sakė, kad nieko nebus, nes kremas yra tik papildoma priemonė greitesniam įdegiui. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_dalyvė_ @ 2012 04 10, 16:24)
Buvau 10 min, veido netepiau.
Šiaip sakė, kad nieko nebus, nes kremas yra tik papildoma priemonė greitesniam įdegiui. ax.gif


siaip lengvam idegiui (ir del spuogu patare) zadu eit i soliariuma ,ir mastau gal uztenktu paprasto losjono padrekint pries deginimasi,kuris spartina idegi,ir paprasto po deginimosi vakare isitept ir viskas. nesu ejus i soliariumus tai net neisivaizduoju kokios ten apsaugos reikia rolleyes.gif
Atsakyti
Reikia naudoti specialu juk ne sauleje deginsites doh.gif soliariumas ir saule yra du skirtingi dalykai skleidziantys visiskai skirtingus spindulius
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2012 04 11, 18:53)
Reikia naudoti specialu juk ne sauleje deginsites  doh.gif soliariumas ir saule yra du skirtingi dalykai skleidziantys visiskai skirtingus spindulius

Paaiškinkit plačiau, kuo skiriasi tie soliariumo ir saulės ultravioletiniai spinduliai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2012 04 11, 17:53)
Reikia naudoti specialu juk ne sauleje deginsites  doh.gif soliariumas ir saule yra du skirtingi dalykai skleidziantys visiskai skirtingus spindulius


Nu jau, nu jau biggrin.gif Saulė skleidžia UVA, UVB ir UVC. Soliariumas skleidžia UVA ir UVB.

Taigi, spinduliai tie patys, abu reikalingi įdegiui, tik koncentracija kita.

Aš asmeniškai į soliariumą einu įdegti, dažniausiai greitai įdegti, todėl man niekuo nesitepimas, tepimąsis drėkinančiais losjonais ar tepimąsis įdegį spartinančiais losjonas yra pinigų metimas į balą. Norint šiek tiek įdegti ir neišleisti krūvos pinigų ant viso soliariumo kremo buteliuko tikrai užtenka kaskart nusipirkt kurio nors iš tų paprastučių kremukų su kokiais 5 - 6 bronzantais. Aišku, už tą kiekį bus labai permokėta, bet... jei žmogui dabar svarbus kiekvienas centas, geriau kaskart po mėginuką, nei teptis tuo, kas nėra spec. skirta soliariumui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balta.Eustoma: 12 balandžio 2012 - 09:58
Kas naudojo ir galėtų palyginti AG Vogue su AG Gilded?
Atsakyti
Sveikos smile.gif

gal kuri naudojo ir galetu papasakoti apie Swedish Beauty Aloe There, Australian Gold Forever After, Australian Gold Hemp Nation 4u.gif

Ir gal kuri netycia parduoda kuri nors is siu?[U]
Atsakyti
ka galite pasakyti apie si:

Australian Gold Bronzing Dry Oil Intensifier Spray ???

http://www.drugstore...qxp334705?tab=1
Atsakyti
sveikos,siand pirma kart buvau soliariume doh.gif dave man meginuka Soleo Power XXL exstra bronzer ir ka jus manot,per ta skubejima negerai issitepiau krema tai visos kojos nuejo driziai blush2.gif doh.gif Ka dbr daryt? kaip jus toligiai issitepat ta krema?kaip istepat nugara?
Atsakyti
QUOTE(teresiukas3 @ 2012 05 03, 15:26)
sveikos,siand pirma kart buvau soliariume doh.gif  dave man meginuka Soleo Power XXL exstra bronzer ir ka jus manot,per ta skubejima negerai issitepiau krema tai visos kojos nuejo driziai blush2.gif  doh.gif  Ka dbr daryt?  kaip jus toligiai issitepat ta krema?kaip istepat nugara?

Itartinas kremas g.gif kiek esu turejusi visokiu is su daugiau bronzantu ir su maziau nei vienas nera neissitepes nelygiai ir nuejes dryziais smile.gif Gal ten koks su savaiminiu buvo?? O dabar siulyciau pilinga pasidaryti gal pades smile.gif
Atsakyti

 i 
Skelbimai forume draudžiami. Jiems skirta Skelbimų lenta.
Atsakyti
Sveikos, neseniai pradėjau lankytis soliariume ir norėčiau nusipirkti kremą. Gal galėtumėt padėti išsirinkti? 4u.gif Esu šviesios, sausos odos, kremukui galėčiau skirti iki 100Lt. Dar norėčiau paklausti dėl bronzantų - ar labai matosi jei nevisai lygiai ištepta? Ir ar duoda ryškesnį įdegį? Kokį būtų geriau rinktis -su bronzantais ar be?
Ačiū už atsakymus smile.gif
Atsakyti