Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(jbs @ 2012 03 25, 22:21)
Sveikos. O aš noriu ne tamsaus, ne "ryžo" ar raudono įdegio. Noriu tokio auksinio, spindinčio. Būna kremukų, kad suteiktų būtent tokį efektą? Auksinio įdegio  blush2.gif  Kokie tai būtų kremukai?

Siulyciau rinktis krema,kurio sudetyje butu karameles smile.gif
Atsakyti
Noriu isigyti soliariumo krema, bet noriu ekologisko, ar yra tokiu? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2012 03 26, 15:29)
Noriu isigyti soliariumo krema, bet noriu ekologisko, ar yra tokiu?  bigsmile.gif

Koks tas ekologiskas Jusu manymu? biggrin.gif Be parabenu ar tik is zoleliu? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2012 03 25, 21:04)
Siulyciau bet koki krema kuris turi tingla smile.gif


Dekui, jau nusipirkau si jis su tinglu, tikiuosi patiks
Tannymax BRILLIANT BRONZER Hot Tanning Lotion smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2012 03 26, 17:38)
Koks tas ekologiskas Jusu manymu?  biggrin.gif Be parabenu ar tik is zoleliu?  cool.gif

Be parabenu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2012 03 26, 16:29)
Noriu isigyti soliariumo krema, bet noriu ekologisko, ar yra tokiu?  bigsmile.gif

http://www.idegusi.l...ica-linija.html
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2012 03 27, 07:00)
Be parabenu  ax.gif

Is mano isbandytu visu kremu kurie be parabenu labiausia patiko supre bronzology. Ir idegis ilgai laikesi ir idegiau tamsiai smile.gif
Atsakyti
Renkuosi kremuką pirmam kartui biggrin.gif. Daug investuot nenoriu, ateis vasara, norėsis natūraliai saulutėj pasivartyt. Žodžiu, bet orandžinė būt irgi nenoriu... Ką galėtumėt patarti? Kaip tie Australian Gold? Pvz. Dark Tan accelerator, Bearly Legal, Peace, Love & Cupcakes, Sinfully Black, Cheeky Brown ir pan. Oda mano vidutinė, tikslas greitai ir natūraliai įdegt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės zuikutis @ 2012 03 28, 23:50)
Renkuosi kremuką pirmam kartui  biggrin.gif. Daug investuot nenoriu, ateis vasara, norėsis natūraliai saulutėj pasivartyt. Žodžiu, bet orandžinė būt irgi nenoriu... Ką galėtumėt patarti? Kaip tie Australian Gold? Pvz. Dark Tan accelerator, Bearly Legal, Peace, Love & Cupcakes, Sinfully Black, Cheeky Brown ir pan. Oda mano vidutinė, tikslas greitai ir natūraliai įdegt  smile.gif

Tuomet siulyciau Sinfully Black, jei oda sausesne tai tuomet Bearly Legal smile.gif
Atsakyti
Ką manot apie Australian Gold Hardcore Black kremą. Rašo, kad jame net 30 kartų daugiau bronzantų. Gal kuri bandėt? Koks įdegis? Labiau rudas ar labiau į ryžumą? Dar norėčiau, kad pakomentuotumėt Swedish Beauty Tickled Pink kremuką. Esu bandžiusi kremą iš Swedish Beauty Hot Amaretto, su dilgčiukais, tai nelabai patiko, nes išlysdavau iš soliariumo visa raudona kaip vėžys, aišku tas raudonumas po kokių 15 - 20 minučių praeidavo, bet vistiek būdavo nemalonu, tai čia tas Swedish Beauty Tickled Pink toks pats su dilgčiukais kaip ir Swedish Beauty Hot Amaretto ar ne?
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif nusipirkau kremuką su tinglingo efektu,aš nė nežinojau kas tai, tiesiog man pasiūlė toje vietoje, kur pirkau. Kai atėjau į soliariumą, sakė, kad jo negalima tepti ant veido bei decolte sričių . Šiandien ruošiuosi eiti 10 min, ir galvoju, ką gi čia daryti?
Ar nepakenks? Šį savaitgalį turiu didelę šventę, nenoriu , kad kaip pardavėja minėjo išmėtytų dėmėmis. doh.gif schmoll.gif g.gif
Gal kuri taip pat buvote su tuo susidūrusios? doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, ar einant i soliaruma butina spec soliarumu kremas ar tinka idegi spartinantis,drekinantis paprastas losjonas,skirtas naturaliai saulei?
Atsakyti