Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(Myliukas` @ 2012 03 16, 18:22)
Aš jau iš po soliariumo  biggrin.gif Tikrai užteko to mėginėlio ir dar kitam kartui liko,kremas labai patiko,nes iškart matosi įdegis  bigsmile.gif Žinoma,po vieno karto nėra ryškaus įdegio,bet tikrai rudesnė nei prieš deginimąsi  thumbup.gif


na tai reiškia, kad neprašoviau jį pirkdama biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif
Ryt pirmą kartą eisiu išbandyti stovimojo soliariumo , ir galvoju dėl kremo. Kurį rinktis. Tai, žinau, kad jus čia daug aprašėte, bet vistik .. doh.gif
Šiaip greitai įdegu, kai tik saulė šviečia biggrin.gif Rudai, raudonų plėmų nebūna. Bet dabar ruošiuosi šventei, ir norėtųsi šiek tiek tokio bronzinio atspalvio, žinoma lengvo, sveiko proto ribose. 4u.gif
Atsakyti
Noriu rudo įdegio. Ne oranžinio, kaip kad būna nuo savaiminio įdegio kremų ar servetėlių, bet rudo įdegio. Gal rekomenduotumėt kokį kremą tokiam įdegui išgauti?
Atsakyti
Aš pastaruoju metu lankiausi La bamboje, tai toks jausmas, kad pinigai į balą. Parudavau, bet vos vos. Kilo net tokia mintis, kad tie kremai nieko neverti. Turiu vieną bendradarbę, kuri tikrai ruda - pasidalino paslaptimi, kad tepėsi kokosų aliejumi eidama į soliariumą. Bandysiu ir aš taip.. gal padės;)
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2012 03 22, 11:25)
Aš pastaruoju metu lankiausi La bamboje, tai toks jausmas, kad pinigai į balą. Parudavau, bet vos vos. Kilo net tokia mintis, kad tie kremai nieko neverti. Turiu vieną bendradarbę, kuri tikrai ruda - pasidalino paslaptimi, kad tepėsi kokosų aliejumi eidama į soliariumą. Bandysiu ir aš taip.. gal padės;)



Ačiū už patarimą, paieškosiu kokosų aliejaus , nes turėjau tik kremą. O šiaip nusipirkau spec kremukus soliariumui, ir žinot, aš taip pat manau, kad veltui švaistau pinigus.
O šiandien pažįstama pasiūlė išbandyti la bambos soliariumus, sakė, vienas geriausių. Jus gal Vilniuje lankotės? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(_dalyvė_ @ 2012 03 22, 12:53)
O šiandien pažįstama pasiūlė išbandyti la bambos soliariumus, sakė, vienas geriausių.  bigsmile.gif

Tikriausiai Vilniuj jie tik ir geri.. Kaune kazkoks kosmaras, pinigu svaistymas... nors gal jau sugalvojo pasikeist lempas, hmm.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(karolinar2 @ 2012 03 22, 13:33)
Tikriausiai Vilniuj jie tik ir geri.. Kaune kazkoks kosmaras, pinigu svaistymas... nors gal jau sugalvojo pasikeist lempas, hmm.. smile.gif


Visur manau tos lempos tokios pačios, nelabai jas keisti nori.. doh.gif O la bamboje kiek minutė kainuoja?
Buvau stovimame, nepatiko, eisiu į gulimą. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2012 03 22, 11:25)
Aš pastaruoju metu lankiausi La bamboje, tai toks jausmas, kad pinigai į balą. Parudavau, bet vos vos. Kilo net tokia mintis, kad tie kremai nieko neverti. Turiu vieną bendradarbę, kuri tikrai ruda - pasidalino paslaptimi, kad tepėsi kokosų aliejumi eidama į soliariumą. Bandysiu ir aš taip.. gal padės;)


Kokosų aliejum? g.gif Ar tikrai? g.gif Jis gi juk visiškai baltas, iš kur tas įdegis gali būti? Va raudonųjų palmių aliejus tai tikrai padeda greičiau įdegti, nes jame karotino kai kur rašo, kad net 15 kartų daugiau nei morkose. Tik nuo to raudonųjų palmių aliejaus įdegis gaunasi oranžinis, kaip ir nuo savaiminio įdegio kremų.
Papildyta:
QUOTE(_dalyvė_ @ 2012 03 22, 13:42)
Visur manau tos lempos tokios pačios, nelabai jas keisti nori..  doh.gif  O la bamboje kiek minutė kainuoja?
Buvau stovimame, nepatiko, eisiu į gulimą. smile.gif


Kiek stovimų bandžiau man irgi nei vienas nepatiko.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2012 03 22, 11:25)
Aš pastaruoju metu lankiausi La bamboje, tai toks jausmas, kad pinigai į balą. Parudavau, bet vos vos. Kilo net tokia mintis, kad tie kremai nieko neverti. Turiu vieną bendradarbę, kuri tikrai ruda - pasidalino paslaptimi, kad tepėsi kokosų aliejumi eidama į soliariumą. Bandysiu ir aš taip.. gal padės;)

Kokosu aliejus gali uzkimsti poras,nesveika jy naudoti pries soliariuma,beto nesu maciusi kad butu kur nors rasyta jog kokosu aliejus turetu melanino skatinimo pozymiu smile.gif Siulyciau naudoti beta karotino kapsules arba valgyti daug morku,beto siulyciau pabandyti kitus soliariumus,gal lempos prie pasibaigimo arba ejot y salta soliariuma kai dar buvo neikaites. Gal tiesiog turit naturalu kremuka ir laukiat is jo efekto superinio,kurio jis niekada nesuteiks. Beto idegis greitai super neatsiranda nuo keliu kartu,nezinau kiek Jus kartu buvot tai sunku pasakyti smile.gif
Atsakyti
Norejau patarimo del soliariumo kremo kojoms, nes pernai kai ejau visur gerai idege, o kojos beveik baltos liko. Galbut galetumete parekomenduoti koki gera kad ir brangesni krema butent kojoms. Gal kas bandet si krema SWEET & SEXY DARK TAN BRONZER LEGS Tanning Lotion, kazin ar vertas demesio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Zuika* @ 2012 03 25, 14:29)
Norejau patarimo del soliariumo kremo kojoms, nes pernai kai ejau visur gerai idege, o kojos beveik baltos liko. Galbut galetumete parekomenduoti koki gera kad ir brangesni krema butent kojoms. Gal kas bandet si krema SWEET & SEXY DARK TAN BRONZER LEGS Tanning Lotion, kazin ar vertas demesio  ax.gif

Siulyciau bet koki krema kuris turi tingla smile.gif
Atsakyti
Sveikos. O aš noriu ne tamsaus, ne "ryžo" ar raudono įdegio. Noriu tokio auksinio, spindinčio. Būna kremukų, kad suteiktų būtent tokį efektą? Auksinio įdegio blush2.gif Kokie tai būtų kremukai?
Atsakyti