Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(Tomytte @ 2012 03 03, 13:47)
Gal kas naudojo šį kremą Australian Gold Crystal XII? Kaip jums?


Aš esu turėjusi prieš kokius 3 metus. Man jis tobulas. Esu turėjusi ir Australian Gold "Vogue", tai galiu pasakyti, kad man tas "Crystal XII" netgi gal geresnis už tą "Vogue" 4u.gif
Atsakyti
O Crystal XII galima naudoti ir veidui?
Atsakyti
QUOTE(Tomytte @ 2012 03 03, 16:52)
O Crystal XII galima naudoti ir veidui?

galima 4u.gif
Atsakyti
Aš dabar apsistojau ties trim kremukais: Australian Gold Sinfully Black, Eternal Twilight ir Urban Legend. Gal galite pasidalinti patirtimi, kuris geresnis? Ir kuo jie skiriasi? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomytte: 03 kovo 2012 - 17:59
QUOTE(Tomytte @ 2012 03 03, 17:55)
Aš dabar apsistojau ties trim kremukais: Australian Gold Sinfully Black,  Eternal Twilight ir Urban Legend. Gal galite pasidalinti patirtimi, kuris geresnis? Ir kuo jie skiriasi?  ax.gif


Kiekvienas turi skirtinga bronzantu kieki. Siulyciau ismeginti meginukus,nes kiekvienam odos tipui skirtingai smile.gif Stipriausias butu Sinfully black,bet tamsesni idegi duoda eternal twilight,o su Urban legend islieka ilgiau idegis
Atsakyti
O Urban Legend įdegis tamsus? Nes dabar naudoju SCYN3 tai įdegis labai lengvas, veidas net visai šviesus. Tai noriu normalaus rudo įdegio. Aišku, kad nebūčiau per daug nenaturaliai tamsi, kad jau trauktų aplinkinių dėmesį. Noriu būti gražiai įdegusi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomytte @ 2012 03 03, 20:00)
O Urban Legend įdegis tamsus? Nes dabar naudoju SCYN3 tai įdegis labai lengvas, veidas net visai šviesus. Tai noriu normalaus rudo įdegio. Aišku, kad nebūčiau per daug nenaturaliai tamsi, kad jau trauktų aplinkinių dėmesį. Noriu būti gražiai įdegusi  blush2.gif

Jei Jus turite sviesesne oda tai tikrai siulyciau Urban Legend,pati esu tamsesne ir man labai grazus rudas atspalvis budavo. Beto kvapas gan neblogas ir po soliariumo nera degesiu kvapo smile.gif))
Atsakyti
Kelis metus naudojau kremuka FIji Blend SAVAGE, jis skirtas pagilinti idegi, be bronzatu..tad idegis nebuna juodas, buna labai naturalus, tik kvapas toks...specifinis. Dabar nesenai isbandziau TANDOORI, zinokit nerealus.. turi bronzatu nemazai,labai graziai tolygiai issitepa, nors tepu betkaip..jogurtinio principo tad uztenka labai ilgam..o oda tampa labai grazi..uztenka keliu kartu soliariume kad idegtum normaliai. Nors nesu soliariumu fanatike, bet kremai padeda greiciau idegti ir maziau kartu apsilankyti soliariume smile.gif
Atsakyti
QUOTE(karolinar2 @ 2012 03 05, 16:55)
Kelis metus naudojau kremuka FIji Blend SAVAGE, jis skirtas pagilinti idegi, be bronzatu..tad idegis nebuna juodas, buna labai naturalus, tik kvapas toks...specifinis. Dabar nesenai isbandziau TANDOORI, zinokit nerealus.. turi bronzatu nemazai,labai graziai tolygiai issitepa, nors tepu betkaip..jogurtinio principo tad uztenka labai ilgam..o oda tampa labai grazi..uztenka keliu kartu soliariume kad idegtum normaliai. Nors nesu soliariumu fanatike, bet kremai padeda greiciau idegti ir maziau kartu apsilankyti soliariume smile.gif


sakykit, kur perkat šitus du kremukus, ir kokia jų kaina? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(first @ 2012 03 05, 20:47)
sakykit, kur perkat šitus du kremukus, ir kokia jų kaina?  blush2.gif  ax.gif


Perku is ELIT SUN soliariumo studijos Kaune, bet kiek girdejau siuncia produkcija i visus LT miestus. O kaina SAVAGE buteliuko apie 80 lt 200ml, bet dabar vyksta akcijos, tai su 30 proc dar pigiau kainuotu. O tandoori tikriausiai brangesnis nezinau, pirkdavau meginuka 20ml ar kiek ten, uztenka 3-4 kartam kainuodavo 20lt
Atsakyti
sveikos mergaites. esu sviesaus gymio, nesideginau sauleje gal kokius 3-4 metus. dabar sugalvojau, jog noreciau grazaus rusvo idegio. buvau soleriume 3 kartus po 4min (nes labai stiprios lempos), ir 4 karta nuejau 8min. tai visa raudona kaip veziukas jau kelinta diena.. galvoju gal pradeti koki kremuka pries soliariuma tepti, bet esu visiskai zalia toje srityje. gal kuri parekomenduotu koki gera kremuka? buciau labai dekinga smile.gif
Atsakyti
soliariumo studijose buna kremuku meginuku, tai tiesiog reiktu paklausti darbuotoju. Tikrai yra tokiu kurie apsaugo nuo nudegimu smile.gif beto visi daugiau maziau apsauga turi, kitas dalykas jei nudegi tai yra po soliariumo kremukai, jie padeda kovot su paraudimu
Atsakyti