Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(Vitulka @ 2011 01 11, 22:25)
2-3 kartus po 5 min, paskui didinkit, geriau lėčiau, bet nenudegt, ar ne  smile.gif
kremų naudot nebūtina, kremai pagreitina įdegį, įdegis ilgiau išlieka, kremai su bronzantais plius dar odą nudažo, bet bronzantai vis tiek nusiplauna, o dar baimė nelygiai nudegt. Aš pati naudoju be bronzantų, bet jūsų teisė rinktis  ax.gif
o šiaip taip, užtenka drėkinančio kremo po soliariumo. gerai prižiūrėtos odos įdegis ilgiau išlieka ir šiaip reik palepint odą po soliariumo smile.gif


Aš irgi galvoju, jei imsiu tai be bronzantų. Kokį naudojate? gal dar žinote neblogų kremų? veidą tepate taip pat? O tie akiniai kur būna soliariumuose, kai juos naudoji nelieka baltų dėmių paskui? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(M_ergina @ 2011 01 11, 17:43)
Norėčiau paklausti. Pirmą kartą ketinu apsilankyti soliariume. Mano odos tipas II. Kiek žinau pradžiai užtektų 5min deginimosi. Noriu tik truputį įdegti, kad nebūčiau per daug balta, kiek kartų ir po kiek laiko reikėtų eiti?
Ar būtina naudoti kremus prieš soliariumą? Gal užtektų po soliariumo kūną patepti drėkinančia priemone?  smile.gif


Sveika, aš esu labai net šviesiaodė, visada perku pačią šviesiausią krempudrą.
Kai einu į soliariumą pirmą kartą (po vasaros), einu 5 min., paskui antrą kartą irgi 5 min. Kitus kartus einu maksimum po 7 min., kai jau būnu ruda - po 8 min. 4u.gif
Bijau nudegti, bet ir ilgiau kaip 8 min. aš soliariume paprasčiausiai neišguliu. Visada naudoju kremus prieš soliariumą ir drėkinančia priemone po soliariumo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(M_ergina @ 2011 01 11, 17:43)
Norėčiau paklausti. Pirmą kartą ketinu apsilankyti soliariume. Mano odos tipas II. Kiek žinau pradžiai užtektų 5min deginimosi. Noriu tik truputį įdegti, kad nebūčiau per daug balta, kiek kartų ir po kiek laiko reikėtų eiti?
Ar būtina naudoti kremus prieš soliariumą? Gal užtektų po soliariumo kūną patepti drėkinančia priemone?  smile.gif


Mano kuklia nuomone, tai minučių pasirinkimas priklauso ne tik nuo odos tipo, bet ir nuo soliariumo tipo (stovimas ar gulimas), nuo lempų galios ir jų skaičiaus. Stovimam reikia praleisti daugiau laiko, nei gulimam, bet stovimam lygiau įdegi. Aš, budama Jūsų vietoje, eičiau kas antrą dieną (5 min., 6 min., 7 min., 7 min. ir 8 min.).
Kremą, einant degintis, rekomenduočiau naudoti, nes jis spartina įdegį. Po deginimosi taip pat rekomenduočiau naudoti drėkinančias priemones, nes neduok D išsausės oda ir pradėsit luptis.
Aš asmeniškai naudoju kremus tik su bronzantais, nes jie dar greičiau paryškina įdegį. Niekada neteko su jais nudegti nelygiai. Net ir nugarą visada išsitepu taip pat gerai, kaip ir priekinę kūno dalį. (Tuo tarpu savaiminio įdegio kremų beveik niekada nevyksta išsitept gerai, lygiai).
Atsakyti
Kokie atsiliepimai apie CRYSTAL XII? 4u.gif
Atsakyti
Mergaites,
Padekite issirinkti soliariumo losjona, kuris maksimaliai pagreitintu igegi - tamsu, sodru ir dar tas idegis gerai laikytusi.
Norius issirinkti kazkoki is situ viena:
PASIRINKIMAS
4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Pallada @ 2011 01 19, 10:16)
Mergaites,
Padekite issirinkti soliariumo losjona, kuris maksimaliai pagreitintu igegi - tamsu, sodru ir dar tas idegis gerai laikytusi.
Norius issirinkti kazkoki is situ viena:
PASIRINKIMAS
4u.gif  4u.gif  4u.gif



Maksimaliai tamsiam ir gerai besilaikanciam idegiui sau rinkciausi kazka is situ:

AG Vintage Gold
AG Crystal XII
AG Vogue

Yra is Designer Skin labai geru variantu uz prieinama kaina,bet jie Lietuvoj nelabai populiarus,tai kazin ar kas tures.
Atsakyti
Aciu. Butu dar gerai suzinoti kuom skiriasi sitie 3 losjonai.... smile.gif
Atsakyti

O kokie atsiliepimai apie AG KISS KISS?

Gal kas galetu ji palyginti su SB Perfectly dark?
Atsakyti
Kaip supratau, tai kremai po soliariumo. Po soliriumo ne viena karta isitikinau geriausi yra Swedish Beauty, negu Kiss is AG.
user posted image

Sita labai giria ir t.t. Pati asmeniskai nebandziau. Nors aprasymas, tikrai grazus:

ALOE THERE (NAUJAS!)
Ekologiškai elegantiškas drėkinantis losjonas, sukurtas alavijo pagrindu, su natūraliais augaliniais ekstraktais maitina ir drėkina, suteikia Jūsų odai nepaprastą švelnumo pojūtį. Malonaus aromato augalinis drėkinantis losjonas užfiksuoja ir padeda ilgiau išlaikyti įdegį.
• Eco Chic - meliono ir medaus ekstraktas drėkina, suteikia odai jaunatvišką žvilgesį.
• 95 % natūrali, alaviju praturtinta formulė ramina ir puoslėja odą.
• Soja – gamtos jėgainė su kanapių sėklų ekstraktu, medumi ir soja. Suteikia odai šilko švelnumo pojūtį bei gilų ir tamsų įdegį.
• Vitaminai ir amino rūgštys suteikia odai optimaliai tamsų įdegį.
• Tiek vyrams, tiek moterims tinkantis Fresh Morning Dew aromatas.
540 ml – 135 Lt

Nuoroda: Botanika LABAMBA

Galima isigyti ir pigiau. Maciau uz 70 arba 80 Lt. Dabar neprisimenu. Nes labai nesidomejau.
Atsakyti
Merginos, jei esat bandziusios, kuris geriausias is situ ir kuo. AG is vis nesu nieko naudojus:
AG Vintage Gold
user posted image
SB Perfectly Dark
user posted image
SB Henna sent
user posted image
ir dar ziusinejant uzsienio puslapius matau, kad SB kazkoks naujas yra g.gif
SB Irresistible Beauty
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 24 sausio 2011 - 14:49
aš pati turiu AG Perfectly dark. Einu į soliariumą kartą-du per mėn. Esu čiut įrudus, graži rusva spalva. Antrą kartą nepirkčiau, nes tiesiog neįdomu. Ir jį, berods, uždraudė pardavinėt g.gif

gaila, kad ingakalnis, nebeaplanko temos, ji daug išbandžius smile.gif

Atsakyti
QUOTE(ugnuzhe @ 2011 01 21, 13:28)
Merginos, jei esat bandziusios, kuris geriausias is situ ir kuo. AG is vis nesu nieko naudojus:
AG Vintage Gold
http://www.tanforles...arge/d_4524.jpg
SB Perfectly Dark
http://www.tanforles...arge/d_4560.jpg
SB Henna sent
http://www.tanforles...arge/d_4555.jpg
ir dar ziusinejant uzsienio puslapius matau, kad SB kazkoks naujas yra g.gif
SB Irresistible Beauty
http://www.tanforles...arge/d_4564.jpg



Na pirmi trys priklauso skirtingom kategorijom,todel pasakyt kuris geriausias kazkaip sunku butu.Reiktu pagal tikslus atsirinkti.Ar norit tik saugoti oda ir kazkiek paryskinti idegi,ar norit greito ir tamsaus idegio ir pan.
Paskaitinejus keleta puslapiu atgal manau surastumet ne viena merginu atsiliepima apie siuos kremus is asmenines patirties mirksiukas.gif
Gal tik paskutinis bus niekieno nenaudotas,nes atsirado pries keleta menesiu jei neklystu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 24 sausio 2011 - 14:51