Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

Sveikutės
Noriu paklaust,kaip šie kremukai? Kury geriau griebt?
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jjuratele: 15 sausio 2012 - 11:45
Merginos, kaip Australian Gold Eternal Twilight? 4u.gif Vertas tokios kainos? g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(frejukas @ 2012 01 10, 23:16)
Ačiū labai!  4u.gif
Papildyta:
Dar norėjau paklausti kaip greitai jums nusiplauna tie kremukai? blush2.gif


Kiekvienam labai skirtingai,nuo odos priklauso smile.gif Tad sunku kazka tiksliai pasakyt,aisku nebus taip kad nueini is po soliariumo maudytis ir viskas nubegs smile.gif Beje naudojant kremus su bronzantais po soliariumo negalima maudytis 8val. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mazullia @ 2012 01 12, 14:22)
Sveikos  4u.gif  Patarkit, kuri kremuka rinktis,noriu tamsaus idegio.. Esu nusiziurejusi du AG Puppy love  ir AG Sinfully Black. Ir ar tepat kremais veida,ar  perkat kremukus kurie skirti tik veidui?  ax.gif  ax.gif  ACIUU

user posted image
user posted image

Jei norit greiciau idegti tai butu sinfully black smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Leveret @ 2012 01 15, 14:55)
Merginos, kaip Australian Gold Eternal Twilight4u.gif  Vertas tokios kainos?  g.gif

user posted image

Tikrai vertas smile.gif
Atsakyti
Kokie geri metai, o gal ir pusantru skaiciau temas ir is visu paminetu kremu issirinkau
Australian Gold SHEER ELEMENTS Dark Whipped Body Souffle

http://www.tanforles...?productid=3583

bent jau tuo metu apie ji buvo daugiausiai teigiamu atsiliepimu, ir jau nedvejojau isigyti si kol vel cia neuzklydau ir pamaciau, kad niekas sioje temoje apie si kremuka nebediskutuoja...

Dabar pakankamai giriamas AG Vogue doh.gif

gal zinot kodel AG Crystal nustojo gaminti? tanforless.com pirkti jau neberandu jo, gundziaus ir sios serijos isbandyti:)


O po deginimosi mastau tarp Australian Gold FOREVER AFTER All Day Moisturizer with Hemp ir Swedish Beauty Botanica ALOE THERE temoje isgirtas SB, tai ta turbut ir rinksiuos. Bet kaip issirinkti pries degimasi. Taigi klausiu bandziusiu apie AG sheer elements kaip jums jis? Ir kuri rinktumetes jus sheer elements ar vogue smile.gif Beja esu per viduriuka, nei labai sviesios odos, nei labai tamsaus gymio smile.gif

user posted image
Atsakyti
Kokie geri metai atgal, o gal ir pries pusantru metu skaiciau temas ir is visu paminetu kremu issirinkau
Australian Gold SHEER ELEMENTS Dark Whipped Body Souffle

http://www.tanforles...?productid=3583

bent jau tuo metu apie ji buvo daugiausiai teigiamu atsiliepimu, ir jau nedvejojau isigyti si kol vel cia neuzklydau ir pamaciau, kad niekas sioje temoje apie si kremuka nebediskutuoja...

Dabar pakankamai giriamas AG Vogue doh.gif

gal zinot kodel AG Crystal nustojo gaminti? tanforless.com pirkti jau neberandu jo, gundziaus ir sios serijos isbandyti:)
O po deginimosi mastau tarp Australian Gold FOREVER AFTER All Day Moisturizer with Hemp ir Swedish Beauty Botanica ALOE THERE temoje isgirtas SB, tai ta turbut ir rinksiuos. Bet kaip issirinkti pries degimasi. Taigi klausiu bandziusiu apie AG sheer elements kaip jums jis? Ir kuri rinktumetes jus sheer elements ar vogue smile.gif Beja esu per viduriuka, nei labai sviesios odos, nei labai tamsaus gymio smile.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos,kokius kremukus galit parekomenduot,kad igaut itin tamsu idegi. :} Sunkiai idegu..Isbandziau pora variantu,abu nesuteike norimo tamsumo ;/ ax.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Sveiki,
noriu patarti kokio kremuko NEPIRKUMĖTE. Siunčiausi iš Tanforless, kainavo brangiai, neva bronzantu n+1, o realiai veikė kaip kremas su spf50 - jokio įdegio. Todėl tiesiog išmečiau.
user posted image
Atsakyti
Sveikos smile.gif Esu pakankamai nauja soliariumų lankytoja, todėl norėčiau paprašyti jūsų pagalbos renkantis kremą. Nelabai dar suprantu tų bronzantų kiekio skirstymo, kaip atskirti kur jų daugiau, kur mažiau? Nes būna rašo vienas du, o kitur net 20. Pati esu vidutinio tamsumo, saulėje įdegu rudai, labai retai paraudonuoju (nebent gerokai persikaitinus). Gal galėtumėte rekomenduoti kokį kremą įsigyti? Per pastaruosius apsilankymus išbandžiau Gelle with Bronzers ir Kiss Kiss Bronze Bronze. Pastarasis lyg labiau patiko. Tik tiek mažai išbandžius, norėtųsi patarimo, gal kažką geriau žinote? Labai būsiu dėkinga už jūsų atsakymus 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Gal sita kas nors bandete,girdejau geru atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
Labas. Kaip tik baiginėju SCYN3 ir man jis nelabai. Na įdegis kažkiek matosi, bet toks lengvas lengvas rusvumas. O veidas net pasakyčiau šviesus. Mano draugė, kuri nevaikšto į soliariumus rudesnė už mane, o aš vaikštau į soliariumą kas kokias 4-5 dienas, bet kažkodėl nekimba įdegis. Tai norėjau jūsų patarimo paklausti, kokį kremuką parekomenduotumėt, nes su dabar turimu kremu neįdegu. Gal kokį iš Australian Gold? g.gif
Atsakyti
QUOTE(⚜magnolia⚜ @ 2012 02 11, 15:02)
Sveiki,
noriu patarti kokio kremuko NEPIRKUMĖTE. Siunčiausi iš Tanforless, kainavo brangiai, neva bronzantu n+1, o realiai veikė kaip kremas su spf50 - jokio įdegio. Todėl tiesiog išmečiau.
user posted image

Turejau sy kremuka ir idegis buvo superinis,labai tamsus netgi. Turbut pirkot neoriginalu ir isvis klausimas kas ten viduj buvo smile.gif
Atsakyti
Gal kas naudojo šį kremą Australian Gold Crystal XII? Kaip jums?
Atsakyti