Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

sveikos, gal zinot kuris geresnis?

Pro Tan PERFECTLY PINK Daily Moisturiser
user posted image
ar

Emerald Bay DARK TIL DAWN 355ml moisturiser?
user posted image

p.s. abu po deginimosi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorotele: 04 sausio 2012 - 13:57
Sveikutės smile.gif einu i soliariumą 1-2 kartus per savaitę dabar baigiu kremuką ir norėčiau gauti patarimų, kokį geriau naudoti jei noriu išlaikyti gražų rudumą eidama tik tiek į soliariumą..skaičiau ką jūs naudojat ir galvoju apie AG Beyond Famous arba SB Dangerously Dark g.gif o gal SB Perfectly Dark? ax.gif ką jūs patartumėte?
Atsakyti
QUOTE(Dorotele @ 2012 01 02, 13:27)
sveikos, gal zinot kuri firma skaitosi geresne Emerald bay ar Cheers? 4u.gif  ax.gif

Na abi jos beveik vienodos,tik tas kad cheers firmos kremuose daugiau yra drekinanciu,apsauganciu oda sudetiniu daliu.
Papildyta:
QUOTE(frejukas @ 2012 01 02, 21:51)
Sveikos, panelės  4u.gif 

norėčiau jūsų patarimo  smile.gif visada iki šiol naudojau cheers soliariumo kremukus (nemažai jų išbandžiau), bet nelabai vis tik jie man patinka (kvepia maloniai ir kaina nedidelė smile.gif) tačiau norėtųsį tamsesio įdegio.. ką galėtumėte patarti iš tikrai efektyvių kremų su bronzantais? ir, kad tiktų veidukui? būtų puiku, jeigu tą kremą galėčiau įsigyti Lietuvoje  4u.gif

Kokios firmos noretumete isbandyti ir uz kokia mazdaug kaina? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Dorotele @ 2012 01 04, 13:50)
sveikos, gal zinot kuris geresnis?

Pro Tan PERFECTLY PINK Daily Moisturiser
user posted image
ar

Emerald Bay DARK TIL DAWN 355ml moisturiser?
user posted image

p.s. abu po deginimosi 4u.gif


Jei oda sausesne siulyciau rinktis Perfectly Pink,labai daug jie nesiskiria,nebent kvapu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nimfute @ 2012 01 05, 23:13)
o gal SB Perfectly Dark? ax.gif 

man šitas jokio įspūdžio visai nepaliko. Aišku geriau toks nei joks, bet šiaip antrą kartą nepirkčiau.

man iš visų bandytų labiausiai patiko AG Vogue. Bet brangus
user posted image
Papildyta:
QUOTE(stricke @ 2012 01 04, 09:57)
Sveikos visos..
turiu klausimeli..gal kuri uzsakinejate kremukus is USA iskart duociau uzsakyma...smile.gif) ir gal dar is sito intrn, psl..wink.gif)
http://www.tanforles.../store/home.php

as jau esu is cia isbandziusi brown sugar kremuka tai jis nuostabus...

na čia skelbimų dėt negalima. Tarpininkės čia nesilanko, turi atskirą subforumą
Atsakyti
Papildyta:

Kokios firmos noretumete isbandyti ir uz kokia mazdaug kaina? smile.gif

Dėl firmos tai tikrai nežinau, todėl ir prašau jūsų patarimo blush2.gif o kainytė nesvarbu iš tikro, svarbiausia, kad būtų geras ir matytusi efektas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(frejukas @ 2012 01 07, 22:11)
Papildyta:

Kokios firmos noretumete isbandyti ir uz kokia mazdaug kaina?  smile.gif

Dėl firmos tai tikrai nežinau, todėl ir prašau jūsų patarimo blush2.gif  o kainytė nesvarbu iš tikro, svarbiausia, kad būtų geras ir matytusi efektas  smile.gif

Siulyciau isbandyti is California Tan Bronze Rhapsody arba Ambrosia,turi tik 4 bronzantus bet idegis tamsus ir ilgai isliekantis,beto neturi soliariumo degesiu kvapo. Dar is California Tan butu is stipresniu HD Fab. Po to siulyciau is Australian Gold gaminiu isbandyti Almoust Famous,Eternal Twilight. Is Supre butu Luxx Diamond(70bronzatoriu,duoda super efekta bet gali ir greiciau nusiplauti),Kimono Silk (8 br), Extreme Black (12br),Black Berry (10br), Bronze No9 (25br,duoda labai tamsu idegi,bet man asmeniskai labai greit nusiplaudavo). smile.gif Labai daug privardijau bus sunku issirinkt smile.gif) Siaip siulyciau isbandyti meginukus jei yra galimybe ir bus lengviau issirinkti smile.gif
Atsakyti
Laba dienelė, mergaitės,
gal kuri žinote, kiek galėtų galioti soliariumo kremukas (šiuo atveju - "Australian Gold" Almost Famous" po atidarymo), jei ant pakuotės nieko neparašyta? Gal kuri susidūrėte? Noriu pirkti šį kremuką iš vienos mergaitės, sako, atidarytas rugpjūčio mėnesį. Dėkoju už atsakymus iš anksto.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Šiandien po ilgos ilgos pertraukos pirmą kartą vėl apsilankiau soliariume. Įdegti ir išlaikyti rudumą reikia bent iki vasario galo. Gal parekomenduotumėt kokį drėkinantį kremą be bronzantų? Ir ar tuo pačiu kremu ir veidą galima tepti?

Ir dar kvailas klausimas, kaip jūs nugarą išsitepat? blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2012 01 09, 17:40)

Ir dar kvailas klausimas, kaip jūs nugarą išsitepat? blush2.gif

netepu, nugara gerai įdega ir be kremo
Atsakyti
karsta.gif Skaitau skaitau aš čia viską nuo galo, jau pasimečiau, šiandien pirmą kartą buvau soliariume.. Pirkau kremuką ten, kitą kartą matyt irgi ten pirksiu, bet paskui norėčiau įsigyt savo.. Net nežinau, nuo ko pradėt paieškas. Pradžiai, aišku, norėčiau įdegt greičiau, paskui tik palaikyt tą įdegį. Visame tame matyt irgi daug slypi.. Esu pakankamai balta, šiandien ėjau 5 min., kol kas nieko nejaučiu unsure.gif Ar čia gerai ar blogai? blink.gif Po soliariumo nieko nenaudojau, net nežinojau, kad reikia unsure.gif Kremo norėčiau su bronzantais turbūt.. g.gif Gal kas galėtų padėt..? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2012 01 08, 17:35)
Siulyciau isbandyti is California Tan  Bronze Rhapsody arba Ambrosia,turi tik 4 bronzantus bet idegis tamsus ir ilgai isliekantis,beto neturi soliariumo degesiu kvapo. Dar is California Tan butu is stipresniu HD Fab. Po to siulyciau is Australian Gold gaminiu isbandyti Almoust Famous,Eternal Twilight. Is Supre butu Luxx Diamond(70bronzatoriu,duoda super efekta bet gali ir greiciau nusiplauti),Kimono Silk (8 br), Extreme Black (12br),Black Berry (10br), Bronze No9 (25br,duoda labai tamsu idegi,bet man asmeniskai labai greit nusiplaudavo). smile.gif Labai daug privardijau bus sunku issirinkt smile.gif) Siaip siulyciau isbandyti meginukus jei yra galimybe ir bus lengviau issirinkti smile.gif


Ačiū labai! 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(beddable @ 2012 01 08, 17:35)
Siulyciau isbandyti is California Tan  Bronze Rhapsody arba Ambrosia,turi tik 4 bronzantus bet idegis tamsus ir ilgai isliekantis,beto neturi soliariumo degesiu kvapo. Dar is California Tan butu is stipresniu HD Fab. Po to siulyciau is Australian Gold gaminiu isbandyti Almoust Famous,Eternal Twilight. Is Supre butu Luxx Diamond(70bronzatoriu,duoda super efekta bet gali ir greiciau nusiplauti),Kimono Silk (8 br), Extreme Black (12br),Black Berry (10br), Bronze No9 (25br,duoda labai tamsu idegi,bet man asmeniskai labai greit nusiplaudavo). smile.gif Labai daug privardijau bus sunku issirinkt smile.gif) Siaip siulyciau isbandyti meginukus jei yra galimybe ir bus lengviau issirinkti smile.gif


Dar norėjau paklausti kaip greitai jums nusiplauna tie kremukai? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Patarkit, kuri kremuka rinktis,noriu tamsaus idegio.. Esu nusiziurejusi du AG Puppy love ir AG Sinfully Black. Ir ar tepat kremais veida,ar perkat kremukus kurie skirti tik veidui? ax.gif ax.gif ACIUU

user posted image
user posted image
Atsakyti