Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

Laba diena, patarkit, kas geriau rolleyes.gif 4u.gif
user posted image

ar

user posted image

Atsakyti
laba 4u.gif ka patartumete naujokei,einant i soliariuma? koki kremuka rinktis,kad butu is pigensiu. buciau dekinga,jei patartumete ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingrida4 @ 2011 12 04, 12:47)
laba  4u.gif  ka patartumete naujokei,einant i soliariuma? koki kremuka rinktis,kad butu is pigensiu. buciau dekinga,jei patartumete  ax.gif

Labas, kokio pageidautumete? Naturalaus ar su bronzantais? Labiau drekinancio? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beddable: 04 gruodžio 2011 - 13:34
QUOTE(beddable @ 2011 12 04, 13:28)
Labas, kokio pageidautumete? Naturalaus ar su bronzantais? Labiau drekinancio? smile.gif

labiau drekinancio ir gal pabandymui su bronzatais,noriu greiciau idegti sventem ax.gif
tik,kad visi tokie brangus.. nezinau kaip issirinkti g.gif
Atsakyti
[QUOTE][quote=ingrida4,2011 12 04, 16:17]
labiau drekinancio ir gal pabandymui su bronzatais,noriu greiciau idegti sventem ax.gif
tik,kad visi tokie brangus.. nezinau kaip issirinkti g.gif
[/quote]
Tuomet siulyciau is Cheers linijos pabandyti Sex Pot,Ice Princess arba jei oda nejautri Mind Eraser smile.gif
Atsakyti
gal galit rekomenduoti, koki kremuka veidui, kad duotu labai labai labai tamsu idegi 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Man iškilo tokie klausimai...
1. Kažkada buvau soliariume, prieš kelis metus, tai man patarė, kad reikia kremą teptis, kuris turi apsaugą nuo UV spindulių, bet ir padeda įdegti. Dabar renkantis kremus pažiūrėjau, kad nėra ten tų filtrų, o kaip tik labiau padeda UV spinduliam prasiskverbti ir veikti. Aš nesu žinovas tų reikalų, tik parašiau ką man pasakė, tai esu pasimetusi ax.gif
2. Nusipirkau Vintage Gold kremo mėginuką ir nežinau, ar tinka man mažai lankančiai soliariumą. Einu ten tik kartą per mėnesį kad pagerinti odos būklę. Gal galit kokį kremuką parekomenduoti man retai besilankančiai ir turinčiai šviesią odą su nemažai apgamų 4u.gif Ačiū
Atsakyti
QUOTE(gražutė @ 2011 12 31, 00:35)
Sveikos smile.gif
Man iškilo tokie klausimai...
1. Kažkada buvau soliariume, prieš kelis metus, tai man patarė, kad reikia kremą teptis, kuris turi apsaugą nuo UV spindulių, bet ir padeda įdegti. Dabar renkantis kremus pažiūrėjau, kad nėra ten tų filtrų, o kaip tik labiau padeda UV spinduliam prasiskverbti ir veikti. Aš nesu žinovas tų reikalų, tik parašiau ką man pasakė, tai esu pasimetusi ax.gif
2. Nusipirkau Vintage Gold kremo mėginuką ir nežinau, ar tinka man mažai lankančiai soliariumą. Einu ten tik kartą per mėnesį kad pagerinti odos būklę. Gal galit kokį kremuką parekomenduoti man retai besilankančiai ir turinčiai šviesią odą su nemažai apgamų 4u.gif Ačiū

Su siuo kremuku galit eiti ramia galva smile.gif Tikrai labai geras ir kokybiskas. O ta kuri patare teptis krema su UV spinduliu apsauga,nieko neismano. Tikrai nepades idegt tokie kremai,visu pirma soliariumo kremuose niekada nebuna apsaugos nuo UV,nes soliariumas skleidzia tik UV spindulius.
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2012 01 01, 14:35)
Su siuo kremuku galit eiti ramia galva smile.gif Tikrai labai geras ir kokybiskas. O ta kuri patare teptis krema su UV spinduliu apsauga,nieko neismano. Tikrai nepades idegt tokie kremai,visu pirma soliariumo kremuose niekada nebuna apsaugos nuo UV,nes soliariumas skleidzia tik UV spindulius.

O tai AČIŪ didelis už atsakymą 4u.gif Ramiai jau dabar jausiuos smile.gif
Atsakyti
sveikos, gal zinot kuri firma skaitosi geresne Emerald bay ar Cheers? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos, panelės 4u.gif

norėčiau jūsų patarimo smile.gif visada iki šiol naudojau cheers soliariumo kremukus (nemažai jų išbandžiau), bet nelabai vis tik jie man patinka (kvepia maloniai ir kaina nedidelė smile.gif) tačiau norėtųsį tamsesio įdegio.. ką galėtumėte patarti iš tikrai efektyvių kremų su bronzantais? ir, kad tiktų veidukui? būtų puiku, jeigu tą kremą galėčiau įsigyti Lietuvoje 4u.gif
Atsakyti
Sveikos visos..
turiu klausimeli..gal kuri uzsakinejate kremukus is USA iskart duociau uzsakyma...smile.gif) ir gal dar is sito intrn, psl..wink.gif)
http://www.tanforles.../store/home.php

as jau esu is cia isbandziusi brown sugar kremuka tai jis nuostabus...
Atsakyti