Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

as tai asmeniskai naudoju kremuka is Eurokos.SunVita ar kazkaip taip vadinas, suprantu, kad nėra jis nei super veiksmingas ir geras, bet vistiek kažkiek padeda. Kazkaip gaila butu moketi uz krema 80 lt, ypac kai jo uztenka keliems kartams.Beje, pabandykite palmių aliejų, jei lankotės soliariumuose smile.gif) aš jau pusę metų geriu jį tai ir vasarą greičiau įdegdavau ir dabar, kai einu į soliariumą.Tikrai geras daiktas, netyčia jį atradau, kai aliejaus parduotuvėje pirkau kokosų aliejaus.Pardavėja rekomendavo ir tikrai nesigailiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gintare_nesvarbu @ 2011 10 23, 14:38)
as tai asmeniskai naudoju kremuka is Eurokos.SunVita ar kazkaip taip vadinas, suprantu, kad nėra jis nei super veiksmingas ir geras, bet vistiek kažkiek padeda. Kazkaip gaila butu moketi uz krema 80 lt, ypac kai jo uztenka keliems kartams.Beje, pabandykite palmių aliejų, jei lankotės soliariumuose smile.gif) aš jau pusę metų geriu jį tai ir vasarą greičiau įdegdavau ir dabar, kai einu į soliariumą.Tikrai geras daiktas, netyčia jį atradau, kai aliejaus parduotuvėje pirkau kokosų aliejaus.Pardavėja rekomendavo ir tikrai nesigailiu smile.gif


Yra kremu buteliuku,kurie yra nebrangus apie 40lt,kokybiski ir tikrai uztenka ne keliems kartams. Jusu naudojamas kremas uzkemsa poras ir nera skirtams soliariumui. Labai svarbu ka tepates ant saves. Jei jau pasiryzote eiti y soliariuma,manau labai svarbu ir pasirinkti tinkama krema.
Atsakyti
QUOTE(s@ldi @ 2011 10 23, 10:00)
sakykite o jus bandete kuri , purskiama idegi??? kur nereikia eiti i solialiuma ??? koks efektas ?



Efektas - ryskiai oranzine oda. doh.gif Atrodo nenaturaliai. As nepatariu smile.gif
BET, skirtumas pries ir po seansa tikrai bus. Tad jeigu reikia pvz vakareliui greitai idegt, tai gal ir galima... smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

išsišnekėjau su drauge, sako, naudoju soliariume kokosų aliejų. Na, kaip įprastai kremą tepamės, čia taip aliejų tą.. Drėkina odą, apsaugo, švelni, dėl įdegio negaliu pasakyt, nes senokai lankėsi...
Gal kas galėtų papasakot iš savo patirties, ar taip galima, ar ne..? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarė.. @ 2011 10 27, 22:55)
Labas vakaras  4u.gif

išsišnekėjau su drauge, sako, naudoju soliariume kokosų aliejų. Na, kaip įprastai kremą tepamės, čia taip aliejų tą.. Drėkina odą, apsaugo, švelni, dėl įdegio negaliu pasakyt, nes senokai lankėsi...
Gal kas galėtų papasakot iš savo patirties, ar taip galima, ar ne..? smile.gif


Negalima smile.gif Visu pirma aliejus nera skirtas naudojimui soliariume,jis uzkemsa poras,neduoda jokio idegio,geriau jau tegu tepasi po soliariumo o ne pries,nes dar plius ir gadina soliariumo akrilinius pavirsius smile.gif Tegu pabando pati issivalyt po deginimosi seanso soliariuma smile.gif Manau atsoks fantazija teptis tuo aliejum.
Nesu nusistacius pries kokosu alieju,pati naudoju jy po duso ir kaip plauku kauke,bet tikrai nera skirtas soliariumui 4u.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Kaip manot, o dėl ko gali kojos (konkrečiau šlaunys) dėmėm tokiom būt..? Kremas netinkamas..? Nors visur kitur viskas lygu, o šlaunys tokiom nedidelėm dėmelėm atrodo išmuštos... unsure.gif
Atsakyti
Sveikos wink.gif noriu paklausti ar galima tepti veida su įdegio kremu, kuris turi bronzato, nors ir nedaug ir kaip rašo natūralius? Pvz : AG Idol, AG Hot with bronzers, AG Almost Famous arba AG Ex Appeal.. Ačiū merginos, už patarimus,pirmą kartą planuoju įsigyti įdegio kremą, laukiu patarimų kuris būtų geriausias smile.gif
Atsakyti
Sveikos, saules myletojos smile.gif Atsibodo ir man buti baltai, laikas i soliariuma keliaut.Esu baltut baltutele, stebiuosi kaip varnos iki siol nepagalvojo,kad suris esu biggrin.gif Gal galetumete rekomenduoti kremuka soliariumui,kuris tiktu ir kunui, ir veidui, butu su labai mazai bronzantu, kaina butu gerai iki 100 litu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Uzsispyrus ozka @ 2011 11 24, 16:52)
Sveikos, saules myletojos  smile.gif Atsibodo ir man buti baltai, laikas i soliariuma keliaut.Esu baltut baltutele, stebiuosi kaip varnos iki siol nepagalvojo,kad suris esu  biggrin.gif Gal galetumete rekomenduoti kremuka soliariumui,kuris tiktu ir kunui, ir veidui, butu su labai mazai bronzantu, kaina butu gerai iki 100 litu  blush2.gif


Kokios firmos domintu kremukai?
Atsakyti
Sveikute beddable matau turite patirties noriu jum uzduoti klausimuka. Kremas su kanapemis be bronzantu gerai, pradedant eiti i soliariuma pirma karteli po ilgo ilgo laiko. Veidui manau jis netiktu blush2.gif Nezinau nuo kokio kremuko pradeti, su bronzantu rezultatas butu greitesnis, taciau norisi kuo naturaliau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2011 11 25, 14:49)
Kokios firmos domintu kremukai?


Mane irgi domina, tik soliariumo kremų gamintojų nelabai išmanau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 11 25, 14:41)
Sveikute beddable matau turite patirties noriu jum uzduoti klausimuka. Kremas su kanapemis be bronzantu gerai, pradedant eiti i soliariuma pirma karteli po ilgo ilgo laiko. Veidui manau jis netiktu blush2.gif Nezinau nuo kokio kremuko pradeti, su bronzantu rezultatas butu greitesnis, taciau norisi kuo naturaliau blush2.gif


Su kanapemis ir rekomenduociau pirmam kartui,nes kanapes ypac drekina sausa oda ir jei nera veidas jautrus tikrai drasiai galite teptis veida su tokiu kremu smile.gif O jei bijote bronzantu siulyciau rinktis su naturaliais bronzantais,tokie kaip riesutmedis ar karamele,kad butu sudetyje.
Papildyta:
QUOTE(ramiai! @ 2011 11 25, 14:44)
Mane irgi domina, tik  soliariumo kremų gamintojų nelabai išmanau.  ax.gif

Tuomet gal galite pasakyti koks odos tipas jusu,kokio kremo noretumete su bronzantais ar naturalaus,ar greitai norite idegti ir kokia pinigeliu suma mazdaug galite skirti kremo buteliukui,bandysiu pagelbeti smile.gif
Atsakyti