Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(nerod @ 2011 09 12, 16:56)
aš tai vietoje, mažiuką nusiperku  ax.gif , žinau kad netaupu žiauriai...
bet vis pamirštu nusipirkti..



as jau kelinta kart perku is www.idegusi.lt, kurjeris vilniuje siuntinuka pristato kita diena po uzsakymo:) bent jau man pristatydavo kita diena:)
likau labai patenkita, gal per e.bay ir gali rasti keliais lt pigiau, bet uz tai lauki belenkiek, moki muita ir dar issipyles gali pareiti..verciau nerizikuoti, bet aisku cia tik mano nuomone:) cool.gif
Atsakyti
Pagaliau gavau savo kremuką iš http://www.bronzedgoddess.net. biggrin.gif Kremukas keliavo 17 dienų, tai kaip iš JAV sakyčiau ne taip ir ilgai. Labai nepatiko siuntimo kaina, bet kadangi net su siuntimu (kuris beje kainavo beveik tiek pat kiek kremas) išejo trigubai pigiau nei pas mus pvz La Bamboj, tai esu labai patenkinta ir užsisakinėsiu dar, kai reikės mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sviesuliukasss: 29 rugsėjo 2011 - 19:07
Sveikos, merginos smile.gif

Koki kremuka galetumete pasiulyti? idegu neblogai, oda nera super jautri. Dabar naudojau swedish beauty chocolate silk, kvapas super, tepasi tolygiai, bet nera zymaus idegio nors tikrai nemazai deginuosi.. g.gif
Atsakyti
Labas rytas, merginos 4u.gif

Noreciau truputi pagalbos del kremuku, siuo metu esu sviesios odos, siaip idegu neskausmingai, nenudegu smile.gif Noreciau kremo soliariumui, kad paspartintu idegi, sudrekintu oda. Pagrindiniai mano kriterijai: be bronzantu kremas, su kanapiu aliejumi kad butu, be jokiu dilgciuku ir kitu pribumbasu, beto ir nebrangus blush2.gif kadangi siuo metu negaliu sau leisti prabangiau.
Taigi turiu atsirinkusi keleta variantu, gal kuri pakomentuotumete, jei esate naudojusi, buciau labai dekinga 4u.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erikute1 @ 2011 10 10, 09:08)
Labas rytas, merginos 4u.gif

Noreciau truputi pagalbos del kremuku, siuo metu esu sviesios odos, siaip idegu neskausmingai, nenudegu smile.gif  Noreciau kremo soliariumui, kad paspartintu idegi, sudrekintu oda. Pagrindiniai mano kriterijai: be bronzantu kremas, su kanapiu aliejumi kad butu, be jokiu dilgciuku ir kitu pribumbasu, beto ir nebrangus blush2.gif kadangi siuo metu negaliu sau leisti prabangiau.
Taigi turiu atsirinkusi keleta variantu, gal kuri pakomentuotumete, jei esate naudojusi, buciau labai dekinga 4u.gif
user posted image

user posted image

user posted image




sex kiten nuo delusional skiriasi nebent kaina,efektas tas pats smile.gif dabar tik tiksliai nepamenu gal kuris stangrina oda,ar apsaugo oda nuo rauksleliu smile.gif bet abejoju :> O guilt trip yra saldancio poveikio,tad jei nenori su jokiais pribumbabais Guilt Trip atkrenta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2011 10 10, 11:12)
sex kiten nuo delusional skiriasi nebent kaina,efektas tas pats smile.gif dabar tik tiksliai nepamenu gal kuris stangrina oda,ar apsaugo oda nuo rauksleliu smile.gif bet abejoju :> O guilt trip yra saldancio poveikio,tad jei nenori su jokiais pribumbabais Guilt Trip atkrenta smile.gif


Labai aciu uz atsakyma 4u.gif Aha, Sex kitten raso, kad stangrina oda, tai as link jo ir krypstu pabandymui ax.gif
O kaip siaip Cheers kremai, neblogi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikute1 @ 2011 10 10, 12:49)
Labai aciu uz atsakyma 4u.gif  Aha, Sex kitten raso, kad stangrina oda, tai as link jo ir krypstu pabandymui ax.gif
O kaip siaip Cheers kremai, neblogi? smile.gif


Nieko pries juos neturiu smile.gif Kainos atzvilgiu tai tikrai neblogi,tik man jie siek tiek per skysti smile.gif Ir nepatinka kad pasideginus svilesiu kvapas yra smile.gif)) Bet tikrai neblogi,puikiai oda drekina,suteikia gan sveika grazu idegi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikute1 @ 2011 10 10, 12:49)
O kaip siaip Cheers kremai, neblogi? smile.gif


mano pirmas soliariumo kremas buvo "Sex spot", tai labai fainas, jokių priekaištų jam neturiu 4u.gif
Atsakyti
O gal kas bandė siųstis iš
www.soliariumokremai.info ?
Atsakyti
QUOTE(mani @ 2011 10 21, 10:11)
O gal kas bandė siųstis iš
www.soliariumokremai.info ?



manau ten neorginalus nes dirba nelegaliai..smile.gif
rekomenduoju www.idegusi.lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Emira @ 2011 10 22, 12:13)
manau ten neorginalus nes dirba nelegaliai..smile.gif
rekomenduoju www.idegusi.lt  4u.gif


Tai logiškai gaunasi, jei jau dirba nelegaliai, tai neoriginalūs g.gif g.gif g.gif Ar kaip čia išeina g.gif Tai skelbimuose, kokiam skelbiu.lt ir čia SM kur pardavinėja prekes, jei neturi patento ar kokio UAB, tai taip išeina, kad irgi neoriginalius daiktus pardavinėja g.gif
Aš nesu mačiusi ir girdėjusi, kad būtų "Swedish beauty" ir "Australian gold" neoriginalių kremų smile.gif
Atsakyti
sakykite o jus bandete kuri , purskiama idegi??? kur nereikia eiti i solialiuma ??? koks efektas ?
Atsakyti