Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

Noriu uzduoti kvaila klausima - jei kremas su bronzantais, ji reikia labai tolygiai uztepti - o kaip paciai lygiai pasitepti nugara?
Atsakyti
Sveikutės!
Pasidalinsiu savo įspūdžiais apie AG Vogue, nusipirkau jį internetu, iš vieno iš daugelio pardavėjų smile.gif jau beveik visą sunaudojau, kvapas buvo nerealus, bet labai superinio efekto nepajutau smile.gif netyčia jį kažkaip atidariau (na nuėmiau ta viršų) ir kagi, radau siurprizą biggrin.gif viduj istatyta bonkute Crystal I, net juokas paėmė, kaip originaliai sugalvota biggrin.gif daugiau niekad nerizikuosiu ir nepirksiu nei Crystal nei Vogue doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupsike @ 2011 07 28, 09:38)
Sveikutės!
Pasidalinsiu savo įspūdžiais apie AG Vogue, nusipirkau jį internetu, iš vieno iš daugelio pardavėjų smile.gif jau beveik visą sunaudojau, kvapas buvo nerealus, bet labai superinio efekto nepajutau  smile.gif netyčia jį kažkaip atidariau (na nuėmiau ta viršų) ir kagi, radau siurprizą  biggrin.gif viduj istatyta bonkute Crystal I, net juokas paėmė, kaip originaliai sugalvota  biggrin.gif daugiau niekad nerizikuosiu ir nepirksiu nei Crystal nei Vogue doh.gif


g.gif
na aš pati turiu AG Vogue, apžiūrėjau buteliuką ir nesuprantu, kaip ten galima įstatyti tą Crystal I g.gif
gal galite čia įdėti foto?
Atsakyti
Bandau ikelt foto smile.gif

user posted image

Tai va gal pravers kam, dabar jau žinosiu kaip patikrint smile.gif nu bet ir išradingumas biggrin.gif
Tik dabar man kyla klausimas, ko ten gali būt pripilta visose tose bonkose biggrin.gif jau geriau mėginukus imt....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupsike: 28 liepos 2011 - 19:58
QUOTE(Pupsike @ 2011 07 28, 19:54)
Bandau ikelt foto smile.gif

user posted image

Tai va gal pravers kam, dabar jau žinosiu kaip patikrint smile.gif nu bet ir išradingumas  biggrin.gif
Tik dabar man kyla klausimas, ko ten gali būt pripilta visose tose bonkose  biggrin.gif jau geriau mėginukus imt....


Na jooo... blink.gif Aš apakus, kad šitaip galima doh.gif
Na mano kremas iš JAV, iš patikimo pardavėjo, jis tokiais dalykais neužsiima.
O iš ko pirkote? Parašykite, kad neapgautų kitų 4u.gif
Atsakyti
jau dabar nebepamenu nei vardo, bet faktas, kad atsargiai reikia.... visai netyčia man čia išardyt gavosi, taip būčiau net nepastebėjusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupsike @ 2011 07 28, 20:26)
jau dabar nebepamenu nei vardo, bet faktas, kad atsargiai reikia.... visai netyčia man čia išardyt gavosi, taip būčiau net nepastebėjusi  biggrin.gif


O čia supermamose pirkote?
Atsakyti
QUOTE(Pupsike @ 2011 07 28, 19:54)
Bandau ikelt foto smile.gif

user posted image

Tai va gal pravers kam, dabar jau žinosiu kaip patikrint smile.gif nu bet ir išradingumas  biggrin.gif
Tik dabar man kyla klausimas, ko ten gali būt pripilta visose tose bonkose  biggrin.gif jau geriau mėginukus imt....



Manau ne dideli kriminala cia atskleidet lotuliukas.gif Crystal linija nebegaminama,tai nenustebciau jei gamykla pataupe ir senus tuscius buteliukus panaudojo naujo kremo ipakavimui.Jei viso kremo nesunaudojot nusipirkit Labamboj meginuka ir isitikinsit ar Vogue naudojot ar ne.Jei jauciates apgauta nepalikit visko taip mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar tik ne iš taves ir pirkau biggrin.gif na kiek apgauta, tas Crystal I turbut dvigubai pigesnis biggrin.gif ir tikrai ne su 25 bronzantais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupsike @ 2011 07 29, 09:24)
Ar tik ne iš taves ir pirkau  biggrin.gif na kiek apgauta, tas Crystal I turbut dvigubai pigesnis  biggrin.gif ir tikrai ne su 25 bronzantais  biggrin.gif



Na jums turetu buti geriau zinoma kur pirkot lotuliukas.gif Jei manot,kad pas mane parasykit i privata,patikslinsim detales.Jei pirkot pas mane su malonumu su jumis nueisiu i Labamba nusipirkti meginelio ir irodysiu,kad kremas tikrai buvo tas kuri pirkot mirksiukas.gif Nes negali buti nei perpiltas,nei prastesnis idetas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tanneraz @ 2011 07 29, 08:58)
Manau ne dideli kriminala cia atskleidet lotuliukas.gif Crystal linija nebegaminama,tai nenustebciau jei gamykla pataupe ir senus tuscius buteliukus panaudojo naujo kremo ipakavimui.Jei viso kremo nesunaudojot nusipirkit Labamboj meginuka ir isitikinsit ar Vogue naudojot ar ne.Jei jauciates apgauta nepalikit visko taip mirksiukas.gif


g.gif
Buvo ir man tokia mintis užėjusi, kad taip gali būti. Na, kai pabaigsiu savąjį kremą, tai būtinai perpjausiu korpusą, kad pasižiūrėti smile.gif
Atsakyti
Atsakymas is Australian Gold gamyklos:


Sales for many of our products have far outpaced our forecast over the last 6 months. Due to this strong demand, we’ve made substitutions to some packaging to ensure that our most popular products are available to salons.

We try to source the majority of our components in the United States, but inevitably some components still come from overseas. In some cases, it can take up to 90 days to receive a bottle; therefore, we sometimes substitute a bottle that we have in our inventory to produce the products that are in high demand, instead of waiting for the original bottle to arrive. These bottles may have already been labeled for a different product. In these cases, we apply the correct label over the existing label.

This also allows us to “recycle” an unused component and avoid potentially having to destroy it in the future. We try to avoid any waste that is environmentally irresponsible.

For example, we recently ran out of tubes for our Swedish Beauty BoTANica product, Shea You Love Me. Instead of waiting for the tube to arrive from our bottle vendor, we chose to use an existing Matahari tube, with the Shea You Love Me label. The product inside is 100% authentic Shea You Love Me. We also use an existing AG Crystal bottle to produce AG Vogue. Unfortunately, there are times that a bottle is dropped, or a label peeled back, showing the original label. Rest assured, the product inside the bottle is the product showing on the outside of the bottle.



Kriminalas issprestas mirksiukas.gif
Atsakyti