Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(giedruze @ 2010 11 10, 16:23)
o kiek siuntimas i lt kainuotu? blush2.gif


Aš siunčiausi 9 kremus (draugėms, giminaitėms ir kt.), vieneto siuntimas išėjo apie 5 dolerius su centais. Vieną siųstis neapsimoką, skaičiavau kažkada, kad 4 kremai jau gerai išeina su siuntimu 4u.gif
Beje, šis pardavėjas prekiauja per ebay. 1 kremo siuntimas 18,95 doleriai, o jei pirktumėte 2 kremus, tai vieneto siuntimas jau kainuotų 12,45 dol. ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beštuliukas: 13 lapkričio 2010 - 22:56
QUOTE(Lanka @ 2010 11 05, 17:47)
Irgi noreciau suzinoti daugiau apie siuos kremukus. Gal kas galetu patart kuris geresnis?



Beveik identiskos sudeties kremai.Jei uztenka sviesesnio idegio imkit Soy Dark,jei norisi tamsesnio imkit Henna Sent smile.gif
Atsakyti
aš turėjau tiek soy dark tiek henna - tai man tamsesnis ir greitesnis įdegis buvo su henna, nors abu iš tisų geri tai jei kaina nėra pagr. imkite tą katras pigiau išeina, jei žaidžia kuris pigiau. o jei svarbu greitas ir labai tamsus įdegis tada ne šiuos du o AG Gold Vintage ar Crystal X reiktų, ten jau po 4-6 kartų (10-13min). būsite kaip šokoladukas
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2010 11 21, 17:03)
o AG Gold Vintage

koks skaičius jame bronzantų?
Atsakyti
QUOTE(Lanka @ 2010 11 05, 18:47)
Irgi noreciau suzinoti daugiau apie siuos kremukus. Gal kas galetu patart kuris geresnis?


Lietuvoje atstovu nera? Ar siusti pigiau is uzsienio daug pigiau?
Papildyta:
QUOTE(Vitulka @ 2010 11 22, 20:11)
koks skaičius jame bronzantų?

Niekur neradau informacijos. Bet rasoma kad labai lygiai padengia oda.
Atsakyti
Kokie atsiliepimai būtų apie AG Love Monkey?
user posted image
Atsakyti
Labai neblogas dabar pasirinkimas: grazus.idegis@gmail.com
Pirkau meginukus. Dabar noriu isigyti krema, bet nezinau koki, kad idegti greiciau ir idegis isliktu ilgiau.
Koki losjona galite pasiulyti. Kokie atsiliepimai apie:
user posted image
CRYSTAL XII
user posted image
CRYSTAL I

arba
user posted image
PEAR FECTO BOTANICA

Aciu uz atsakymus!



Atsakyti
QUOTE(Lanka @ 2010 11 05, 18:47)
Irgi noreciau suzinoti daugiau apie siuos kremukus. Gal kas galetu patart kuris geresnis?

Man abu jie ne itin patiko.
pati naudoju
AG Vintage Gold
user posted image
arba
AG Vogue
user posted image
abu mano akimis tobuli, visų pirma įdegis būna rudas, sodrus, kvapo nėra to, kuris būdingas po soliariumo.
Tepasi maloniai, lygiai.

Ir dar - tikrai nėra nusiplaunantys, kaip kiti kremai, kad ir AG Crystal X ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 24 sausio 2011 - 15:03
Norėčiau paklausti. Pirmą kartą ketinu apsilankyti soliariume. Mano odos tipas II. Kiek žinau pradžiai užtektų 5min deginimosi. Noriu tik truputį įdegti, kad nebūčiau per daug balta, kiek kartų ir po kiek laiko reikėtų eiti?
Ar būtina naudoti kremus prieš soliariumą? Gal užtektų po soliariumo kūną patepti drėkinančia priemone? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(M_ergina @ 2011 01 11, 17:43)
Norėčiau paklausti. Pirmą kartą ketinu apsilankyti soliariume. Mano odos tipas II. Kiek žinau pradžiai užtektų 5min deginimosi. Noriu tik truputį įdegti, kad nebūčiau per daug balta, kiek kartų ir po kiek laiko reikėtų eiti?
Ar būtina naudoti kremus prieš soliariumą? Gal užtektų po soliariumo kūną patepti drėkinančia priemone?  smile.gif

2-3 kartus po 5 min, paskui didinkit, geriau lėčiau, bet nenudegt, ar ne smile.gif
kremų naudot nebūtina, kremai pagreitina įdegį, įdegis ilgiau išlieka, kremai su bronzantais plius dar odą nudažo, bet bronzantai vis tiek nusiplauna, o dar baimė nelygiai nudegt. Aš pati naudoju be bronzantų, bet jūsų teisė rinktis ax.gif
o šiaip taip, užtenka drėkinančio kremo po soliariumo. gerai prižiūrėtos odos įdegis ilgiau išlieka ir šiaip reik palepint odą po soliariumo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 01 11, 19:25)
2-3 kartus po 5 min, paskui didinkit, geriau lėčiau, bet nenudegt, ar ne  smile.gif
kremų naudot nebūtina, kremai pagreitina įdegį, įdegis ilgiau išlieka, kremai su bronzantais plius dar odą nudažo, bet bronzantai vis tiek nusiplauna, o dar baimė nelygiai nudegt. Aš pati naudoju be bronzantų, bet jūsų teisė rinktis  ax.gif
o šiaip taip, užtenka drėkinančio kremo po soliariumo. gerai prižiūrėtos odos įdegis ilgiau išlieka ir šiaip reik palepint odą po soliariumo smile.gif

drinks_cheers.gif

tik as kremuka visgi naudociau, greiciau idegama 4u.gif
ir aisku daug pigiau nusipirk iskart buteliuka, nei kad is soliariumo vienam ar porai kartu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(M_ergina @ 2011 01 11, 18:43)
Norėčiau paklausti. Pirmą kartą ketinu apsilankyti soliariume. Mano odos tipas II. Kiek žinau pradžiai užtektų 5min deginimosi. Noriu tik truputį įdegti, kad nebūčiau per daug balta, kiek kartų ir po kiek laiko reikėtų eiti?
Ar būtina naudoti kremus prieš soliariumą? Gal užtektų po soliariumo kūną patepti drėkinančia priemone?  smile.gif

jusu vietoje eiciau 5min 2k i sav. krema sbutinas nes jis apsaugo oda nuo zalingu spind. nebutina su bronzantais, galima paprasciausia bet irgi jusu vietoj rinkciausi tik be tingo.
ir viskas.

o drekinantys kremai skirti ne pries sol.ir ne po sol. tikrai skirti tam kam skirti.
Atsakyti