Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

Mergaites noriu paklausti apie bronzantu kremukuose. Nusiziurejau as losjona i kuri ieina 10 bronzantu ( jei kitaip rasoma sorry smile.gif ) ar tai daug ar mazai, nebus taip, kad po geresnio sveitimo liksiu kaip zebra ir nusiplaus labai greit ? Kaip yra su tas bronzantais? ar geriau imti be ju ir dziaugtis ilgesniu idegiu g.gif Mano nuziureti:
Be bronzantu :
Pro Tan Outrageously Sexy
user posted image
You’re the envy of you social circle. You’re the talk of the crowd. You’re not cute, you’re Outrageously Sexy! A fast action tanning crème that will darken your sexy skin. Look thinner and feel better with a golden bronze tan and vita-enriched skin.
Su bronzantais( bet labai,labai giriamas) :
Pro Tan Incredibly Black
user posted image
A specially formulated dark tanning formula that will make everyone envious of your Incredibly Black allure. Go super dark with this 10X bronzing blend harmoniously infused with advanced tanning accelerators, natural exotic extracts and Monoi de Tahiti Oil.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cherry_: 25 birželio 2011 - 12:30
sveikos,
padekit issirinkt is siu,kuris geresnis:
Australian Gold URBAN LEGEND Dark Tanning Bronzer
urban legend
Australian Gold RAMP IT UP Bodaciously Dark Intensifier Tanning Lotion
ramp it up
Australian Gold SEX MAGNET Fifith Dimension Bronzer
sex magnet
Australian Gold KISS KISS Bronze Bronze Dual Bronzing Accelerator
kiss kiss
Australian Gold Dark Tanning ACCELERATOR Lotion
dark tanning

aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 06 23, 21:07)
Planuoju nusipirkti abonimenta , tad reikia ir kremuko. Gal kas bandete Australian Gold Gelee Tanning Accelerator
user posted image
atsiliepimu tik pora radus esu g.gif

aš esu šį naudojus, žiauriai skaniai kvepia, gerai drėkina odytę thumbup.gif padeda įgyti gražų natūralų įdegį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre755 @ 2011 06 25, 20:55)
aš esu šį naudojus, žiauriai skaniai kvepia, gerai drėkina odytę thumbup.gif padeda įgyti gražų natūralų įdegį mirksiukas.gif

reikes nusipirkti kita karta 4u.gif nes dabar uzsisakiau is Pro tan , ta kur idejau su bronzantais antra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 06 25, 22:22)
reikes nusipirkti kita karta  4u.gif  nes dabar uzsisakiau is Pro tan , ta kur idejau su bronzantais antra 4u.gif

Kai išbandysite parašykite kaip jis jum patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
turiu kvailą klausimą - ar soliariumo kremai tinka degintis saulėje? smile.gif ar yra kažkoks efektas su jais po saule? smile.gif
Atsakyti
Sveiki, galiu pasidalinti AG Vogue kremuku Klaipėdoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 06 25, 13:29)
Mergaites noriu paklausti apie bronzantu kremukuose. Nusiziurejau as losjona i kuri ieina 10 bronzantu ( jei kitaip rasoma sorry smile.gif ) ar tai daug ar mazai, nebus taip, kad po geresnio sveitimo liksiu kaip zebra ir nusiplaus labai greit ? Kaip yra su tas bronzantais?  ar geriau imti be ju ir dziaugtis ilgesniu idegiu g.gif  Mano nuziureti:
Be bronzantu :
Pro Tan Outrageously Sexy
user posted image
You’re the envy of you social circle. You’re the talk of the crowd. You’re not cute, you’re Outrageously Sexy! A fast action tanning crème that will darken your sexy skin. Look thinner and feel better with a golden bronze tan and vita-enriched skin.
Su bronzantais( bet labai,labai giriamas) :
Pro Tan Incredibly Black
user posted image
A specially formulated dark tanning formula that will make everyone envious of your Incredibly Black allure. Go super dark with this 10X bronzing blend harmoniously infused with advanced tanning accelerators, natural exotic extracts and Monoi de Tahiti Oil.

Apie siuos ir man idomi nuomone.
Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2011 06 28, 17:11)
Apie siuos ir man idomi nuomone.

Parasysiu kita savaite 4u.gif nes sekmadieni nudegiau sauleje, tai soliariumo nebus sia savaite biggrin.gif
Atsakyti
aš droge pirkau soliariumo kremą, visas buteliukas tik 30lt kainavo smile.gif tik pavadinimo nepamenu, nes neturiu prie savęs.
Atsakyti
QUOTE(ne ta prasme @ 2011 06 28, 19:51)
aš droge pirkau soliariumo kremą, visas buteliukas tik 30lt kainavo smile.gif tik pavadinimo nepamenu, nes neturiu prie savęs.

kai LT gyvenau oirgi bandziau kremuka is Drogo ( neprisimenu pavadinimo, bet jis buvo rudoje pakuoteje) . Tai ka zinau, nejauciu skirtumo su kremu ar be , nei geriau irudau nei ka 4u.gif nebent gal apsauga nuo UV lempu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 06 28, 20:20)
kai LT gyvenau oirgi bandziau kremuka is Drogo ( neprisimenu pavadinimo, bet jis buvo rudoje pakuoteje) . Tai ka zinau, nejauciu skirtumo su kremu ar be , nei geriau irudau nei ka 4u.gif  nebent gal apsauga nuo UV lempu g.gif


o šiaip jei perkant brangų kremą, tai po kiek kartų jaučiasi akivaizdus rezultatas? smile.gif
Atsakyti