Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(Ivetukas3 @ 2011 05 22, 12:51)
Mano veido oda irgi jautri pakankamai, tai manau man ir reiktu atskirai nusipirkti, o tas kremas kuri tepate veidui irgi skirtas pries deginimasi soliariume, taip?

Jo jis skirtas specialiai pries deginimasi soliariume,naudoju Supre Tansium Facial bronzing jei domina,bet toki tik per interneta galit uzsisakyti. Kiek zinau neblogus turi ir Australian Gold firma.
Atsakyti
QUOTE(Zyvy @ 2011 05 22, 22:02)
Nejau niekas negalit patarti? ax.gif  ax.gif  ax.gif


IDOL mano mėgstamiausias kremukas, riebus, gerai tepasi, gerai susigeria, kvapas tobulas. Su DermaDarku, kas lb gerai iššaukia įdegį. O tas hena, tai naturalus kremukas ir tiek... Aš praktiškai visada už AG, man jie labiau patinka smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergickos 4u.gif
sian soliariume vos nenukritau AG cryslal ii 495 lt doh.gif pagooglinau, USA jis tekainuoja 50 dolciu biggrin.gif Ar galit pasakyt ar geras tai kremas? o gal patartumet uz panasia kaina (ta prasme LT brangu) gera kremuka, greitesniam, graziam idegiui 4u.gif
Nes paprasysiu, kad parveztu drauge uz padoria kaina, nes permoketi nezadu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rosea @ 2011 05 26, 19:35)
Sveikos mergickos 4u.gif
sian soliariume vos nenukritau AG cryslal ii 495 lt doh.gif  pagooglinau, USA jis tekainuoja 50 dolciu biggrin.gif Ar galit pasakyt ar geras tai kremas? o gal patartumet uz panasia kaina (ta prasme LT brangu) gera kremuka, greitesniam, graziam idegiui 4u.gif
Nes paprasysiu, kad parveztu drauge uz padoria kaina, nes permoketi nezadu blush2.gif


jo jo, tokios tat kainos mūsų Lietuvėlėj. Aš tą kremą turėjau prieš du metus. Tikrai geras kremas, galite drąsiai pirkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rosea @ 2011 05 26, 19:35)
Sveikos mergickos 4u.gif
sian soliariume vos nenukritau AG cryslal ii 495 lt doh.gif  pagooglinau, USA jis tekainuoja 50 dolciu biggrin.gif Ar galit pasakyt ar geras tai kremas? o gal patartumet uz panasia kaina (ta prasme LT brangu) gera kremuka, greitesniam, graziam idegiui 4u.gif
Nes paprasysiu, kad parveztu drauge uz padoria kaina, nes permoketi nezadu blush2.gif


Man bent geresnis AG Vintage Gold arba SB Priceless wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mazheee @ 2011 05 26, 22:09)
Man bent geresnis AG Vintage Gold arba SB Priceless wink.gif


Sutinku 100% drinks_cheers.gif
Atsakyti
O as dar labai labai prasau pasakyti, kuris kremas be bronzantu ir savaiminiu visokiu yr geresnis ir teikiantis gerus rezultatus? 4u.gif
Labai aciu 4u.gif
Atsakyti
Kuris geresnis, AG Vintage Gold ar AG Vogue?
gal kas gali papasakoti plačiau apie kremą su dilgčiukais?
Atsakyti
Sveikos, turiu toki klausimeli.
ar su soliariumo kremu issitepus galima degintis sauleje? Ar bus koks efektas?
tiesiog liko kremo, o lauke jau saulute taip sildo, nesinori eit i soliariuma.
Atsakyti
QUOTE(juratata @ 2011 06 02, 11:28)
Sveikos, turiu toki klausimeli.
ar su soliariumo kremu issitepus galima degintis sauleje? Ar bus koks efektas?
tiesiog liko kremo, o lauke jau saulute taip sildo, nesinori eit i soliariuma.

Drekins oda tiesiog,bet neapsaugos nuo kenksmingu saules spinduliu
Atsakyti
tai as ne del apsaugos ji galvoju naudot, o del to kad greiciau graziai idegt, nes kremukas su bronzantais.
Atsakyti
QUOTE(juratata @ 2011 06 02, 16:56)
tai as ne del apsaugos ji galvoju naudot, o del to kad greiciau graziai idegt, nes kremukas su bronzantais.


Tai tada naudokit nieko neatsitiks smile.gif
Atsakyti