Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

Turiu galimybe gaut nemokamai viena is siu kremu.
Cheers! Sex Kitten
user posted image
Cheers! Tap That!
user posted image
Australian Gold Gelee
user posted image
Australian Gold Accelerator
user posted image

Gal patarsit, kuri imti? ax.gif


Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2011 05 18, 16:46)
Turiu galimybe gaut nemokamai viena is siu kremu.
Cheers! Sex Kitten
[img]
Cheers! Tap That!
[img]
Australian Gold Gelee
[img]
Australian Gold Accelerator
[img]

Gal patarsit, kuri imti?  ax.gif

Jei oda sausesne tai AG Gelee o jei jautresne tai AG Accelerator
Atsakyti
sveikos, ateinu ir as pas jus patarimo 4u.gif
Noreciau kremo ir as, mano oda is tamsesniu, tai noreciau greito ir ilgai isliekancio idegio biggrin.gif ir kad tiktu veidui taip pat kremukas. Renkuosi is siu triju, kuri patartumet? ax.gif
SB Bronze Voyge
SB Chocolate diamond
AG Urban legend
Atsakyti
QUOTE(Giedrija @ 2011 05 20, 11:10)
sveikos, ateinu ir as pas jus patarimo  4u.gif
Noreciau kremo ir as, mano oda is tamsesniu, tai noreciau greito ir ilgai isliekancio idegio  biggrin.gif  ir kad tiktu veidui taip pat kremukas. Renkuosi is siu  triju, kuri patartumet?  ax.gif
SB Bronze Voyge
SB Chocolate diamond
AG Urban legend



Esu isbandziusi AG Urban Legend tai man jisai labai patiko,po soliariumo neturi to specifinio kvapo,duoda tamsu idegi ir kas svarbiausia ilgai isliekanti,nes turi medziagu kurios neleidzia greitai isblukti idegiui
Atsakyti
Sveikos merginos, noriu jusu patarimu, nes ismanote geriau.
Atleiskit gal ir uz kvailokus klausimus blush2.gif Visu pirma kodel soliariume negalima naudoti tos SPF apsaugos nuo saules, na skirtos pliazui? Ji nieko neapsaugos ?Kitas kausimas ar jus tuos kremukus perkat paciame soliariume ar dar kur nors ju yra pardavinejamu ??? Sitais kremais reikia teptis pries soliariiumo kaip suprantu ? O po jau teptis paprastu drekinanciu, taip ? Busiu dekinga uz ats. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ivetukas3 @ 2011 05 20, 16:48)
Sveikos merginos, noriu jusu patarimu, nes ismanote geriau.
Atleiskit gal ir uz kvailokus klausimus blush2.gif Visu pirma kodel soliariume negalima naudoti tos SPF apsaugos nuo saules, na skirtos pliazui? Ji nieko neapsaugos ?Kitas kausimas ar jus tuos kremukus perkat paciame soliariume ar dar kur nors ju yra pardavinejamu ??? Sitais kremais reikia teptis pries soliariiumo kaip suprantu ? O po jau teptis paprastu drekinanciu, taip ? Busiu dekinga uz ats. 4u.gif


SPF apsaugo nuo zalingu saules spinduliu-soliariume visai kitokie spinduliai yra,beto soliariuma juk einat idegti,su SPF neidegsite. Kremai skirti soliariumui buna pirkti tiek soliariume tiek internete,jei dar nesat turejusi jokio siulyciau pirkti soliariume tuomet jums pardaveja parinks tinkanti jusu odos tipui ir jusu poreikiams,tada kai zinosite koks labiausia jums tinka galesite veliau ir internetu uzsisakyti. Ir taip juo reikia teptis pries soliariuma atejus ant svarios odos,kad neivyktu fotoalergija. O po soliariumo rekomenduojama papildomai dar drekinti oda,galima ir paprastu arba specialiu po soliariumo drekinanciu kremuku.
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2011 05 20, 17:35)
SPF apsaugo nuo zalingu saules spinduliu-soliariume visai kitokie spinduliai yra,beto soliariuma juk einat idegti,su SPF neidegsite. Kremai skirti soliariumui buna pirkti tiek soliariume tiek internete,jei dar nesat turejusi jokio siulyciau pirkti soliariume tuomet jums pardaveja parinks tinkanti jusu odos tipui ir jusu poreikiams,tada kai zinosite koks labiausia jums tinka galesite veliau ir internetu uzsisakyti. Ir taip juo reikia teptis pries soliariuma atejus ant svarios odos,kad neivyktu fotoalergija. O po soliariumo rekomenduojama papildomai dar drekinti oda,galima ir paprastu arba specialiu po soliariumo drekinanciu kremuku.

Dekoju ax.gif O kokia tu kremuku kaina gal zinote, nuo kiek iki kiek gali svyruoti ? ax.gif Reikes tuomet nueiti greitu metu pasikosultuoti, nes kai buvau tai kazkaip visai apie kremus nieko nesake, nepasiule, nots tuomet as ir pati nezinoju, kad reikia cia jais butinai naudotis pries ax.gif

O kaip del specialiu akinuku ? Verciau juos detis ar ne ? Ka daryti, kas neatsirastu baltu plotu apie akis ??
Atsakyti
QUOTE(Ivetukas3 @ 2011 05 21, 20:40)
Dekoju  ax.gif  O kokia tu kremuku kaina gal zinote, nuo kiek iki kiek gali svyruoti ? ax.gif Reikes tuomet nueiti greitu metu pasikosultuoti, nes kai buvau tai kazkaip visai apie kremus nieko nesake, nepasiule, nots tuomet as ir pati nezinoju, kad reikia cia jais butinai naudotis pries ax.gif

O kaip del specialiu akinuku ? Verciau juos detis ar ne ? Ka daryti, kas neatsirastu baltu plotu apie akis ??


Naturalus kremai mazdaug nuo 40lt jei norit tamsesnio idegio ir greitesnio tai butu su bronzantais tokiu buteliuku kaina butu mazdaug nuo 60lt. Akinukus butina detis,nes akim nesveika. As asmeniskai kas antra karta deduosi kad neliktu baltu dryziu smile.gif
Atsakyti
O krema veidui tepate toki pat kaip ir kunui naudojate ar rekia veidui cia atskirai pirktis ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ivetukas3 @ 2011 05 21, 20:59)
O krema veidui tepate toki pat kaip ir kunui naudojate ar rekia veidui cia atskirai pirktis ? g.gif

Galima ir su tuo paciu teptis,veido negalima tepti tik su soliariumo kremu kuris turi sildoma poveiki arba su dilgciukais. As asmeniskai naudoju veidui atskirai,nes mano veido oda jautresne. Bet cia pagal kiekvieno kisene ir pasirinkima. Siaip uztenka ir to kremo su kuriuo tepates ir kuna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2011 05 22, 11:43)
Galima ir su tuo paciu teptis,veido negalima tepti tik su soliariumo kremu kuris turi sildoma poveiki arba su dilgciukais. As asmeniskai naudoju veidui atskirai,nes mano veido oda jautresne. Bet cia pagal kiekvieno kisene ir pasirinkima. Siaip uztenka ir to kremo su kuriuo tepates ir kuna smile.gif

Mano veido oda irgi jautri pakankamai, tai manau man ir reiktu atskirai nusipirkti, o tas kremas kuri tepate veidui irgi skirtas pries deginimasi soliariume, taip?
Atsakyti
sveikos soliariumines biggrin.gif 4u.gif
pradejau eit i soliariuma ir as..jau buvau tris kartus,bet esu vos vos parudusi..krutine labiau paraudusi....mano odos tipas koks?as neisivazduoju.. doh.gif siaip nesu melynai balta,bet ir ne ruda...pirkau meginuka kai ejau degintis..pirkau be bronzantu(nes nuo ju isimeciau pries 4metuas alergija ziauria..(as taip manau kad nuo ju,nes daugiau kaip ir neisivaizduoju nuo ko)ilgai ja gydziausi,bet niekaip neissigydziau,padejo tik nestumas biggrin.gif bet as ne apie tai..
tai mergikes,patarkit koki krema reikia teptis man,noriuuuu idegt,rudai,kad akivaizdziai matytusi idegis,o ne paraudimas ir kita diena nieko....kojos praktiskai visai neidega,vos vos..beje visa vasara pravaiksciojau su sijonu ir tai tik vos parudusios buvo,o kaip norisi ruduuuu biggrin.gif
tie kremai kur dilgsi irgi baisu man juos tept kad oda nesureaguotu kaip nors....
na laukiu kazkokiu patarimu,ka naudot 4u.gif aciu 4u.gif
Atsakyti