Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

Sveikos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Ir as atejau pas Jus konsultacijos. Skaiciau puse temos perskaiciau ir man jau tie pavadinimai pradejo painiotis tai ir pasimeciau blush2.gif doh.gif doh.gif
Planuoju vel pradeti i soliariuma dabar vaikscioti, kad vasara savo baltumu zmoniu negasdinciau lotuliukas.gif taigi, soliariume paskutini karta buvu pries du metus. Siaip nesu tamsaus gimio, sviesaus esu. Ieskau internetu kremu nusipirkti ir nebezinau koki geriau imti. Stai susiradau uz prieinama man kaina:
Australian Gold Sinfully Black 250 ml bet gal man jis per tamsus bus...? nesinori kaip negre buti, nes kadangi esu sviesaus gimio, gal nelabai naturaliai atrodysiu. Bet noriu, kad vistik idegis matytusi normaliai, bet nebuciau jau visiskai juoda - kaip kai kurios buna, manau man netiktu....taip pat noriu tolygaus idegio...ir veidas su kojomis pas mane idega veliausiai visada, o kartais ir visai ne. Ieskau kremo, kuris tiktu tiek kunui tiek veidui.

taip pat idomu kokie geriau tepasi su bronzatais ar be. kokie geresni...?

Taip pat dar mano svarstymu sarase sie kremai: ka galetumete pasakyti apie juos...? Kuri man patartumete. O gal koki ne is saraso mano zinote, bet nelabai brangu...? Iki 60 Lt. ?

Australian Gold Kiss Kiss Bronze Bronze
o ka apie si pasakyti galetumete...? http://hotimg23.fotk...elon_300-vi.jpg

o apie siuos manote?
Delusional 250ml 35lt
Pot Shot 250ml 40lt
B.Y.O.B 250ml 40lt
Guilt Trip 250ml 40lt


Supre Extreme Black 12X Bronzer???
Swedish Beauty PINK DIAMOND Dark Bronzing Systeme 250ml

patarkite labai prasau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewacka: 11 gegužės 2011 - 10:59
o kaip sis kremas...?
Swedish Beauty Bronze Voyage

Atsakyti
Uch... as ir atejau pasisikaityt ir man tie pavadinimai tik viska sumaise...
Pati esu isnaudojus gal 6 buteliukus soliariumo kremo ir nei vieno pavadinimo nepamenu doh.gif

Matau yradaug nusimananciu ir ismananciu merginu, tai gal patartu koks kremukas labiausiai tiktu sviesios odos ir paluku, idegu sunkokai, bet jokiu raudonumu pas mane nebuna. Ir nenoriu bronzantu schmoll.gif
O noriu aisku greito ir grazaus idegio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gretulkinas @ 2011 05 10, 14:47)
As irgi planuoju isigyti AG vogue, kaip jums patinka jis?
Isgauna grazu idegi? Ar nenusiplauna greit?
Aciu uz atsakymus:}


Pirmą kartą panaudojus tą kremą, jis man nelabai patiko. Jo toks specifinis kvapas po deginimosi, jaučiasi kaip įdegusios odos kvapas. Bet kuo toliau aš tą kremą naudoju, tuo labiau jis man patinka. Ir kvapas man jau kaip ir visai nieko... smile.gif Su šiuo kremu gaunamas labai tamsus įdegis. Nežinau, gal man čia kas nors paprieštaraus, bet man asmeniškai, įdegis tamsus gaunasi ir gerai laiko. Esu patenkinta tuo kremu 4u.gif
Greitai nenusiplauna. Šiaip aš naudoju ir kremą po deginimosi dar. Gal tai irgi šiek tiek įtakoja 4u.gif
Atsakyti
Gal kasnors buvot isigija kremuku is nares Simona$? ;/
Atsakyti
Gal kuri galetu pasakyti, po kiek bronzatu turi sie kremukai? 4u.gif
AG Sinfully Black 250ml
AG Kiss Kiss Bronze Bronze 250ml

rasiau vienai del kremuku mane konsultavusiai merginai, bet jos AZ pilna verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ewacka @ 2011 05 11, 10:57)
Sveikos 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Ir as atejau pas Jus konsultacijos. Skaiciau puse temos perskaiciau ir man jau tie pavadinimai pradejo painiotis tai ir pasimeciau blush2.gif  doh.gif  doh.gif
Planuoju vel pradeti i soliariuma dabar vaikscioti, kad vasara savo baltumu zmoniu negasdinciau lotuliukas.gif taigi, soliariume paskutini karta buvu pries du metus. Siaip nesu tamsaus gimio, sviesaus esu. Ieskau internetu kremu nusipirkti ir nebezinau koki geriau imti. Stai susiradau uz prieinama man kaina:
Australian Gold Sinfully Black 250 ml  bet gal man jis per tamsus bus...? nesinori kaip negre buti, nes kadangi esu sviesaus gimio, gal nelabai naturaliai atrodysiu. Bet noriu, kad vistik idegis matytusi normaliai, bet nebuciau jau visiskai juoda - kaip kai kurios buna, manau man netiktu....taip pat noriu tolygaus idegio...ir veidas  su kojomis pas mane idega veliausiai visada, o kartais ir visai ne. Ieskau kremo, kuris tiktu tiek kunui tiek veidui.

taip pat idomu kokie geriau tepasi su bronzatais ar be. kokie geresni...?

Taip pat dar mano svarstymu sarase sie kremai: ka galetumete pasakyti apie juos...? Kuri man patartumete. O gal koki ne is saraso mano zinote, bet nelabai brangu...? Iki 60 Lt. ?

Australian Gold Kiss Kiss Bronze Bronze
o ka apie si pasakyti galetumete...? http://hotimg23.fotk...elon_300-vi.jpg

o apie siuos manote?
Delusional 250ml 35lt
Pot Shot 250ml 40lt
B.Y.O.B 250ml 40lt
Guilt Trip 250ml 40lt
Supre Extreme Black 12X Bronzer???
Swedish Beauty PINK DIAMOND Dark Bronzing Systeme 250ml

patarkite labai prasau 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Iš pigesnių visai neblogas BYOB, esu bandžiusi, iškart įdegis matosi, tik kvapas toks neįpatingas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ewacka @ 2011 05 11, 11:57)

patarkite labai prasau 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Guil Trip labai neblogas ir Mind Erasor is tos pacios Cheers kolekcijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ewacka @ 2011 05 11, 19:06)
Gal kuri galetu pasakyti, po kiek bronzatu turi sie kremukai? 4u.gif
AG Sinfully Black 250ml
AG Kiss Kiss Bronze Bronze 250ml

rasiau vienai del kremuku mane konsultavusiai merginai, bet jos AZ pilna verysad.gif


Sinfully Black turi 15 bronzantu o kiss kiss tik kelis
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2011 05 12, 09:42)
Sinfully Black turi 15 bronzantu o kiss kiss tik kelis

o koks geresnis? jei paziuresite kelis postus auksciau (jei nesunku) pamatysite visa mano zinute kaip kas. Koki man patartumete? Nori matomo idegio (bet jau ne juoda visikai buti) ir nenoriu kad dememis idegciau...ar geltona buciau.
skaiciusi kazkur, kad jei daug bronzatu tai galima pageltonuoti o ne paruduoti... ar tiesa...? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ewacka @ 2011 05 12, 09:52)
o koks geresnis? jei paziuresite kelis postus auksciau (jei nesunku) pamatysite visa mano zinute kaip kas. Koki man patartumete? Nori matomo idegio (bet jau ne juoda visikai buti) ir nenoriu kad dememis idegciau...ar geltona buciau.
skaiciusi kazkur, kad jei daug bronzatu tai galima pageltonuoti o ne paruduoti... ar tiesa...? blush2.gif


Siulyciau supre extreme black su 12 bronzantu. Jis butu drekinantis su vitaminais,issitepa lygiai ir ydegis tikrai ne orandzinis butu. O 12 bronzantu pats tas viduriukas manau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2011 05 12, 09:42)
Sinfully Black turi 15 bronzantu o kiss kiss tik kelis



Bronzantai bronzantams nelygu.Ar jus galvojat,kad AG Sinfully Black su 15 bronzantu bus stipresnis uz AG Crystal XII su 12 bronzantu?
Sinfully Black ir Kiss Kiss tos pacios kategorijos kremukai ir idegis bus panasus.
Atsakyti