Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(Balalaika. @ 2011 05 01, 16:53)
Panos kada teptis kremu su Tingle? Prieš pat ilipimą į soliariumą, ar geriau dar namuose, prieš kokias 15min?


Pries ylipant smile.gif
Atsakyti
Jo pries ilipant,nes po to visas kremas nusivalo y rubus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beddable: 01 gegužės 2011 - 21:46
QUOTE(Shelly @ 2011 05 01, 13:27)
Paklausiu tokio kvailo klausimo,bet visgi  doh.gif
Ar soliariumų kremai reikalingi eiti tik į soliariumus,ar galima juos naudotis deginantis naturalioje saulėje?


Aš naudoju ir deginantis prie jūros. Nieko dar neatsitiko. Dabar dažnai (jei nepamirštu) ir veidą pasitepu išeidama su vaiku į lauką.
Beje, tikrai būtų įdomu, ar galima ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 05 02, 08:50)
Aš naudoju ir deginantis prie jūros. Nieko dar neatsitiko. Dabar dažnai (jei nepamirštu) ir veidą pasitepu išeidama su vaiku į lauką.
Beje, tikrai būtų įdomu, ar galima ar ne  g.gif


Na manau nieko neatsitiks tikrai jei pasitepat,tiesiog soliariumo kremukas neturi spf ir neapsaugo nuo saules,tiesiog drekina oda,jei su bronzantais tai dar ir duoda tamsesni idegi
Atsakyti
QUOTE(Balalaika. @ 2011 05 01, 16:53)
Panos kada teptis kremu su Tingle? Prieš pat ilipimą į soliariumą, ar geriau dar namuose, prieš kokias 15min?


man kaip tik praeita savaite soliariumo darbuotoja sake,kad pries pat deginimosi seansa..
o kaip jums efektas nuo tingle kremuko?
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2011 05 02, 09:50)
Na manau nieko neatsitiks tikrai jei pasitepat,tiesiog soliariumo kremukas neturi spf ir neapsaugo nuo saules,tiesiog drekina oda,jei su bronzantais tai dar ir duoda tamsesni idegi


ai čia dabar nebesuprasi kaip iš tikro yra su tais spf. Teko rimto gydytojo straipsnį skaityti, kad tie spf nei velnio neapsaugo, kad pinigai bereikalingai vėjais leidžiami g.gif
Na čia kaip su kava, vieni rašo, kad kava labai kenkia, o kiti teigia, kad labai geras dalykas organizmui. Na, manau, kiekvienas atsirenka kas jam geriausia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miyako @ 2011 05 02, 11:18)
man kaip tik praeita savaite soliariumo darbuotoja sake,kad pries pat deginimosi seansa..   
o kaip jums efektas nuo tingle kremuko?

Dar tik kartą tepiau, ir tik blauzdas. Tai labai išraudonavo ir dilgčiojo, bet greit praėjo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Balalaika. @ 2011 05 04, 15:37)
Dar tik kartą tepiau, ir tik blauzdas. Tai labai išraudonavo ir dilgčiojo, bet greit praėjo.  smile.gif


o nera taip,kad tik ta diena po soliariumo kunas irudes..kita diena-kazkiap nublesta viskas
Atsakyti
Sveiki,ar tepate veiduka su AG Vogue arba AG Crystal XII?
nekemsa poru? tinka veido odai? ar geriau rinktis krema skirta butent veidukui?
Atsakyti
QUOTE(gretulkinas @ 2011 05 09, 21:42)
Sveiki,ar tepate veiduka su AG Vogue arba AG Crystal XII?
nekemsa poru? tinka veido odai? ar geriau rinktis krema skirta butent veidukui?


Aš dabar turiu AG Vogue, tepu ir veidą, puikiausiai tinka. Prieš kokius 2 metus esu turėjusi ir Crystal XII, tai irgi jokių problemų. Turėjau ir kremą, skirtą būtent veidui, bet labai nepatogu buvo tuos du buteliukus tampytis, paskui nusipylinėdavau į tuščius mažesnius indelius. Paskui kremo veidui išviso su savimi nebeimdavau, tai atidaviau tetai, kuri sutepė kaip paprastą soliariumo kremą biggrin.gif
O šiaip jei kažkuom abejojate ar odą turite jautresnę, geriau pasitarkite su odos gydytoju, nes aš tai jokių problemų su oda gyvenime kai nesu turėjusi, tai man jokių problemų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 05 10, 10:32)
Aš dabar turiu AG Vogue, tepu ir veidą, puikiausiai tinka. Prieš kokius 2 metus esu turėjusi ir Crystal XII, tai irgi jokių problemų. Turėjau ir kremą, skirtą būtent veidui, bet labai nepatogu buvo tuos du buteliukus tampytis, paskui nusipylinėdavau į tuščius mažesnius indelius. Paskui kremo veidui išviso su savimi nebeimdavau, tai atidaviau tetai, kuri sutepė kaip paprastą soliariumo kremą  biggrin.gif 
O šiaip jei kažkuom abejojate ar odą turite jautresnę, geriau pasitarkite su odos gydytoju, nes aš tai jokių problemų su oda gyvenime kai nesu turėjusi, tai man jokių problemų  4u.gif


As irgi planuoju isigyti AG vogue, kaip jums patinka jis?
Isgauna grazu idegi? Ar nenusiplauna greit?
Aciu uz atsakymus:}
Atsakyti
QUOTE(miyako @ 2011 05 04, 16:44)
o nera taip,kad tik ta diena po soliariumo kunas irudes..kita diena-kazkiap nublesta viskas


Tikrai to nepastebejau smile.gif Blest pradeda veliau, atsinaujinant odos lastelems mirksiukas.gif
Atsakyti