Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

Sveikos, reikia ir man jusu pagalbos. Nusprendziau apsilankyt soliariume. Esu baltut baltutele, net balta i melsvuma. Sauleje niekada neidegu, jei per ilgai pabunu, nudegu raudonai ir lupuosi ir vel balta. Taciau soliariume idegu gan rudai ir graziai. Taciau ir ten reikia lankytis daug kartu. Pirkdavausi soliariume meginukus ir kokie jie budavo, tikrai nepamenu. Koki rekomenduotumet man krema isigyti? Noriu, kad tiktu ir veidui. Atrodytu naturaliai, kuo ilgiau issilaikytu idegis. Kiek ziuriu visur su bronzatais, speju man tokio rinktis nereiktu. Ir dar klausimelis, jei kaina vienoda gulimo ir stovimo soliariumo, koki geriau rinktis? Stovimam dar nei karto nebuvau, tai nuomones dar neturiu.
Atsakyti
QUOTE(Nefer @ 2011 04 09, 15:33)
Ir dar klausimelis, jei kaina vienoda gulimo ir stovimo soliariumo, koki geriau rinktis? Stovimam dar nei karto nebuvau, tai nuomones dar neturiu.


As naudojau Chocolate Silk is SB. Jis buvo be bronzantu, bet idegti itin rudai nelabai iseina, nebent po daug kartu apsilankius matosi rudumas. Tai dabar nusprendziau pirkti su bronzantais, tikiuos, greiciau idegsiu. Siaip irgi esu balta is prigimties. Nuo nuolatinio vaiksciojimoi soliariumus oda patamsejus, tai nesu kaip balta varna lotuliukas.gif Tai jei nori po truputi idegt, rinkis be bronzantu kuri nors is anksciau aptarinejamu. O as visada einu i stovima, nes gulimam nezinau kodel bet tikrai ne taip rudai idegdavau, nors kazkur puse metu vaiksciojau, bet mates ne taip stipriai kaip kelis menesius pasideginus stovimam...
Atsakyti
QUOTE(pomada @ 2011 04 09, 13:05)
labas,soliariumistes mirksiukas.gif .turiu beda-idegu greit,veidas,rankos,nugara,priekis buna graziai rudas,nu bet kojos doh.gif  doh.gif  doh.gif .siek tiek spalva igauna ir vsio,nebuna tokios niekad kaip virsutine kuno dalis.imsiu kremuka su tinglu ir kanapem-kas patirties turit,ar verta?ar pades jis man kojas normaliai nurudint?


Manau cia geriausias pasirinkimas,nes pati visada kojas vasara tepuosi su tinglu kad greiciau idegtu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Nefer @ 2011 04 09, 14:33)
Sveikos, reikia ir man jusu pagalbos. Nusprendziau apsilankyt soliariume. Esu baltut baltutele, net balta i melsvuma. Sauleje niekada neidegu, jei per ilgai pabunu, nudegu raudonai ir lupuosi ir vel balta. Taciau soliariume idegu gan rudai ir graziai. Taciau ir ten reikia lankytis daug kartu. Pirkdavausi soliariume meginukus ir kokie jie budavo, tikrai nepamenu. Koki rekomenduotumet man krema isigyti? Noriu, kad tiktu ir veidui. Atrodytu naturaliai, kuo ilgiau issilaikytu idegis. Kiek ziuriu visur su bronzatais, speju man tokio rinktis nereiktu. Ir dar klausimelis, jei kaina vienoda gulimo ir stovimo soliariumo, koki geriau rinktis? Stovimam dar nei karto nebuvau, tai nuomones dar neturiu.


Siulyciau koki kremuka bandyti su naturaliais bronzantais,idegis naturalesnis bus ir ilgiau issilaikys,o eiti tai y stovima,maziau minuciu reikia eiti nei y gulima ir veidas idega greiciau cool.gif
Atsakyti
O gal kas si bandete kremuka su natūraliomis bronzantinėmis medžiagomis? Db kaip tik jam akcija ax.gif
"Brown Sugar Sweet 16"
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nefer: 13 balandžio 2011 - 18:49
Siuo metu naudoju SB krema Soy Dark tai galiu pasakyti kad nieko gero schmoll.gif yra tirstos konsistencijos ir labai nepatogus buteliukas isspausti krema.
Beje merginos turiu beda biggrin.gif neidega man kakta nors tu ka lotuliukas.gif , ka daryt? Naudoju SB krema veidui, issitepu tolygiai bet vistiek ta kakta baltesne ir viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_prancuze_ @ 2011 04 13, 19:51)
Siuo metu naudoju SB krema Soy Dark tai galiu pasakyti kad nieko gero  schmoll.gif  yra tirstos konsistencijos ir labai nepatogus buteliukas isspausti krema.
Beje merginos turiu beda  biggrin.gif  neidega man kakta nors tu ka  lotuliukas.gif , ka daryt? Naudoju SB krema veidui, issitepu tolygiai bet vistiek ta kakta baltesne ir viskas  smile.gif


Egipto zeme yra tam smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif kurį kremą iš Tan Incorporated patartumėt rinktis? g.gif nesigaudau šioj srity nei kiek.. blush2.gif o db šios firmos kremukams 45 proc nuolaida thumbup.gif norėčiau tokio, kad tiktų ir veidui ir kūnui..
Atsakyti
QUOTE(Dancer @ 2011 04 15, 00:32)
Sveikos 4u.gif  kurį kremą iš Tan Incorporated patartumėt rinktis? g.gif  nesigaudau šioj srity nei kiek.. blush2.gif o db šios firmos kremukams 45 proc nuolaida  thumbup.gif  norėčiau tokio, kad tiktų ir veidui ir kūnui..



Iš jų turiu nusipirkusi Tan ASZ U Surfside Silicone Dark Tanning Gel. Tik gaila, kad pirkau porą dienų prieš šios akcijos paskelbimą doh.gif
Jis be bronzantų, skirtas problematiškai odai, gelio pavidalu, tinka ir veidui. Deginausi juo išsitepusi tik du kartus po 6 min., bet kol kas esu patenkinta, įdegis jau po truputį ryškėja. Tik dar naudoju SB Aloe There po deginimosi, tai neaišku kurio nuopelnas čia smile.gif Bet kitą kartą rinkčiausi kremą o ne gelį, nes atrodo, kad gelio daugiau reik teptis. Geriasi ir greitai džiūna.
Jei kas dar turite Tan incorporated firmos kremukų, būtu įdomu sužinoti nuomonę, nes kai tokios nuolaidos, planuoju nusipirkti ir ateičiai dar vieną mirksiukas.gif
Atsakyti
o kur Jus radote ta akcija? as niekur nerandu
Atsakyti
QUOTE(drieziuxx @ 2011 04 17, 15:08)
o kur Jus radote ta akcija? as niekur nerandu


Egypt sun soliariumų studijoje smile.gif
Atsakyti
Dekui=D
Atsakyti
Sveikutes, ar galite patarti geresni kremuka kuri nusipirkti butu galima Droge arba Kosmadoje? dekuj smile.gif
Atsakyti