Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(*weita* @ 2011 04 04, 11:08)
Merginos kurios naudojat kremus ,zodziu pastebejau prie pazastu ,krutineskaip mini puslytes ,bet pastebejau kai islindau is duso ,nesuprangtu is kur cia ,kiba kremas netinka ?ar ciaelergija kazkam kitam ,nu pirma karta man taip ...


Jei oda šiek tiek paraudusi, pūslelės niežti ir iš jų dar skaidrus skystis bėga, tuomet čia yra daug rimčiau, nei alergija kremui.
Atsakyti
QUOTE(Balta.Eustoma @ 2011 04 04, 12:05)
Jei oda šiek tiek paraudusi, pūslelės niežti ir iš jų dar skaidrus skystis bėga, tuomet čia yra daug rimčiau, nei alergija kremui.

tai kad neniezti jos po duso susileido ,sudziuvo tiesiog ir nuejo jos lauk ,bet va nesuprantu nuo ko ..o i saliariuma nuejus matau kur jos buvo ,nes isryskeja toj sviesoj mazi taskiukai ..
Atsakyti
QUOTE(*weita* @ 2011 04 04, 11:08)
Merginos kurios naudojat kremus ,zodziu pastebejau prie pazastu ,krutineskaip mini puslytes ,bet pastebejau kai islindau is duso ,nesuprangtu is kur cia ,kiba kremas netinka ?ar ciaelergija kazkam kitam ,nu pirma karta man taip ...


o kiek laiko buvote soliariume ir ar pirmą kartą ėjote?
Atsakyti
QUOTE(Beštuliukas @ 2011 04 04, 13:30)
o kiek laiko buvote soliariume ir ar pirmą kartą ėjote?

nu ne pirma ,tada 6 minutes buvau, paskutini karta 9 bet nepastebejau jokiu tokiu puslyciu gal ne nuo soliariumo ,ale su drauge nesenai snekejom sako kazkada buvau man veida puslytem ismete vandeningom ,sako kunas normaliai ,o va ant veido nesuprasi kas ,tai taip ir issisnekejom ,kad ir man taip va pastebejau bet po pazastim aplink ,po krutine .. kazkaip keistai cia ..
Atsakyti
g.gif na man vieną kartą buvo pliaže baltom pūslelėm nuėjusi oda tarp krūtų. Atsimenu, kad labai išsigandau. Bet tada saulėje buvau primą kartą ir ilgą laiką. Tos vandeningos pūslelės labai gretai iškilo (vos ne "ant akių") ir labai greitai grįžus namo išnyko (savaime pačios susileido) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beštuliukas @ 2011 04 04, 14:20)
g.gif na man vieną kartą buvo pliaže baltom pūslelėm nuėjusi oda tarp krūtų. Atsimenu, kad labai išsigandau. Bet tada saulėje buvau primą kartą ir ilgą laiką. Tos vandeningos pūslelės labai gretai iškilo (vos ne "ant akių") ir labai greitai grįžus namo išnyko (savaime pačios susileido)  4u.gif

itariu,kad lempos soliariume stiprios ..
Atsakyti
skaitau skaitau, bet vis tiek nusprendžiau pas jus pasiklausti. Kokį kremuką rekomenduotumėte - noriu be bronzantų, esu kiek tamsesnio gymio (apart to, kad po žiemos atrodau baisiai lotuliukas.gif ), būtų neblogai be jokių spec efektų? nueinu kartais į soliariumą, bet jei be kremuko tia visai nesimato, gal oda persausa.. tia nusprendžiau jos nebevarginti ir gal ką nors patarsit, iškart ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ypač @ 2011 04 05, 15:53)
skaitau skaitau, bet vis tiek nusprendžiau pas jus pasiklausti. Kokį kremuką rekomenduotumėte - noriu be bronzantų, esu kiek tamsesnio gymio (apart to, kad po žiemos atrodau baisiai  lotuliukas.gif  ), būtų neblogai be jokių spec efektų? nueinu kartais į soliariumą,  bet jei be kremuko tia visai nesimato, gal oda persausa.. tia nusprendžiau jos nebevarginti ir gal ką nors patarsit, iškart ačiū  4u.gif


Siulyciau kremuka koki kuris butu su kanapem ir saugotu nuo senejimo oda,daugiau manau nelabai ko ir reikia naturaliam kremukui smile.gif Pvz is AG "Thrust" smile.gif
Atsakyti
merginos o kaip kremukai veidui ar nekemsa poru? pvz AG crystal faces tanning bed lotion?
Atsakyti
QUOTE(ypač @ 2011 04 05, 15:53)
skaitau skaitau, bet vis tiek nusprendžiau pas jus pasiklausti. Kokį kremuką rekomenduotumėte - noriu be bronzantų, esu kiek tamsesnio gymio (apart to, kad po žiemos atrodau baisiai  lotuliukas.gif  ), būtų neblogai be jokių spec efektų? nueinu kartais į soliariumą,  bet jei be kremuko tia visai nesimato, gal oda persausa.. tia nusprendžiau jos nebevarginti ir gal ką nors patarsit, iškart ačiū  4u.gif


pagerkit beta karotino smile.gif ir šiaip padrėkinkit . Įdegimas ir nuo soliariumo priklauso, gal verta pabandyt jį pakeist
QUOTE(Vai2lka @ 2011 04 07, 13:48)
merginos o kaip kremukai veidui ar nekemsa poru? pvz AG crystal faces tanning bed lotion?

individualu. aš netepu jokiais kremais, bijau, kad kimš poras. bet aš kartą į mėnesį gal deginu, šiaip veidą tepu savaiminiu
Atsakyti
Na va, uzsisakiau AG Vogue, tikiuosi, nenusivilsiu... Jis su bronzantais, ar labai greitai man nusiplaus? blush2.gif
Atsakyti
labas,soliariumistes mirksiukas.gif .turiu beda-idegu greit,veidas,rankos,nugara,priekis buna graziai rudas,nu bet kojos doh.gif doh.gif doh.gif .siek tiek spalva igauna ir vsio,nebuna tokios niekad kaip virsutine kuno dalis.imsiu kremuka su tinglu ir kanapem-kas patirties turit,ar verta?ar pades jis man kojas normaliai nurudint?
Atsakyti