Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(*Zuika* @ 2011 03 24, 23:59)
Dekui, dabar tikrai su nekantrumu laukiu sio kremuko ir leksiu i soliariuma, nes jau labai seniai buvau, o pries vasara norisi tokio naturalaus rudumo, o jus su juo ir veida tepate, ar naudojate koki atskira skirta butent veidui  mirksiukas.gif
Siaip esu baltaode, tai su siuo kremu kad ir be bronzatu tikiuosi pasimatys koks lengvas idegis po keliu kartu  smile.gif
O kiek jus kartu einate i soliariuma kaip jau bunate idegusi, skaiciau kad uztenka vieno karto per savaite idegiui palaikyti, kaip manot  ax.gif


Su šiuo kremuku tepu ir veioduką, tinka viskam thumbup.gif
O į soliariumą aš porą kartų į mėnesį teeinu, nes oda mano šiaip truputėlį tamsesnė ir įdegu aš labai greitai. Nenaudoju kremų su bronzantais, man pagrindinis kremuko tikslas, kad gerai drėkintų smile.gif o, kai oda greai sudrėkinta išgaunamas lygus, gražus ir natūralus įdegis.
be to IDOL su derma dark, čia įdegio skatintojas, kuris mano nuomone puikiai veikia smile.gif
Na, o jei oda šviesenė įdegio palaikynui turėtų užtekti karto per savaitę, tik iš pradžių įruskite wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mazheee @ 2011 03 25, 13:23)
Su šiuo kremuku tepu ir veioduką, tinka viskam  thumbup.gif
O į soliariumą aš porą kartų į mėnesį teeinu, nes oda mano šiaip truputėlį tamsesnė ir įdegu aš labai greitai. Nenaudoju kremų su bronzantais, man pagrindinis kremuko tikslas, kad gerai drėkintų smile.gif o, kai oda greai sudrėkinta išgaunamas lygus, gražus ir natūralus įdegis.
be to IDOL su derma dark, čia įdegio skatintojas, kuris mano nuomone puikiai veikia  smile.gif
Na, o jei oda šviesenė įdegio palaikynui turėtų užtekti karto per savaitę, tik iš pradžių įruskite wink.gif


Dekui, dar toks klausimukas iskilo, su kuo jus tepates po soliariumo ar su specialiu kremuku ar su paprastu drekinamu losjonu, nors sis kremukas kaip supratau stipriai drekinantis nes su kanapem plius, bet turbut vistiek reikia ir po soliariumo dar teptis 4u.gif
O jums ar ilgam tos tubeles uztenka mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Zuika*: 25 kovo 2011 - 13:33
Labuka gal kuri naudojot si kremuka :
Supre impact
http://www.google.lt...1t:429,r:21,s:0
Atsakyti
QUOTE(*Zuika* @ 2011 03 25, 13:32)
Dekui, dar toks klausimukas iskilo, su kuo jus tepates po soliariumo ar su specialiu kremuku ar su paprastu drekinamu losjonu, nors sis kremukas kaip supratau stipriai drekinantis nes su kanapem plius, bet turbut vistiek reikia ir po soliariumo dar teptis  4u.gif
O jums ar ilgam tos tubeles uztenka  mirksiukas.gif


Kremuką turiu jau kokius metus turbūt rolleyes.gif Nors ir naudoju po daug smile.gif Kartais į tarpus kokį mėginuką nusiperku pabandyti.
Aš po soliariumo naudoju kažkokį California Tan kremuką, pavadinimo neatsimenu, jei domina galėsiu parašyti, kai grįšiu namo. Aš jį naudoju kasdien po dušo ir po soliariumo. Šiaip nusipirkau pabandyti, nežinau gal iš tiesų įdegis ilgiau laikosi smile.gif
Papildyta:
Va, radau, California Tan Total Immersion

http://www.cosmetics...2ertp15382atfj6

Kažkaip neišėjo įkelt paveiksliuko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mazheee @ 2011 03 25, 13:45)
Kremuką turiu jau kokius metus turbūt  rolleyes.gif Nors ir naudoju po daug   smile.gif Kartais į tarpus kokį mėginuką nusiperku pabandyti.
Aš po soliariumo naudoju kažkokį California Tan kremuką, pavadinimo neatsimenu, jei domina galėsiu parašyti, kai grįšiu namo. Aš jį naudoju kasdien po dušo ir po soliariumo. Šiaip nusipirkau pabandyti, nežinau gal iš tiesų įdegis ilgiau laikosi smile.gif


Dekui uz patarimus, ir man reiks bandyti ji nusipirkti, o jus tepates iskarto po siliariumo ar namo gryzusi.
O per metus daznai lankotes soliariume, turbut kokias pertraukas darote 4u.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Zuika*: 25 kovo 2011 - 14:03
QUOTE(*Zuika* @ 2011 03 25, 13:55)
Dekui uz patarimus, ir man reiks bandyti ji nusipirkti, o jus tepates iskarto po siliariumo ar namo gryzusi.
O per metus daznai lankotes soliariume, turbut kokias pertraukas darote  4u.gif


Na vasarą tikrai nesilankau, o šiaip tai ko gero ne daugiau 30 kartų per metus. Specialiai pertraukų nedarau, tiesiog, kai pasižiūriu į veidrodį ir užsimanau būt rudesnė tada ir nueinu smile.gif kažkaip nesureikšminu smile.gif
O kremuko, jei nepamirštu pasiimti, tai tepuosi po soliariumo iškart smile.gif
Atsakyti
As taip pat turiu California Tan Total Immersion kremuka,tai jy tepuosi tiek po soliariumo tiek is po duso,nes mano oda sausesne smile.gif
Atsakyti
Per žiemą nesilankiau soliariume, bet šią savaitę jau buvau 2 kartus po 10 min., ir rezultatas tikrai matosi. Naudoju kremuką SB "Perfectly dark". Šis kremas man labai patiko thumbup.gif ! Neįkyrus kvapas, kas man ganėtinai svarbu, lengvai tepasi ir įsigeria, tobulai drėkina. Juo tepu ir veidą.
Prieš tai teko naudoti SB "Unforgiven" su tinglu. Taip pat patiko wub.gif ! Bet, kam nepatinka tos "adatėlės", nesiūlau biggrin.gif .
Norėčiau sulaukti atsiliepimų, kas bandė, apie AG "Ga ga" ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Afigena @ 2011 03 26, 10:32)
Per žiemą nesilankiau soliariume, bet šią savaitę jau buvau 2 kartus po 10 min., ir rezultatas tikrai matosi. Naudoju kremuką SB "Perfectly dark". Šis kremas man labai patiko thumbup.gif ! Neįkyrus kvapas, kas man ganėtinai svarbu, lengvai tepasi ir įsigeria, tobulai drėkina. Juo tepu ir veidą.
Prieš tai teko naudoti SB "Unforgiven" su tinglu. Taip pat patiko wub.gif ! Bet, kam nepatinka tos "adatėlės", nesiūlau biggrin.gif .
Norėčiau sulaukti atsiliepimų, kas bandė, apie AG "Ga ga" ax.gif .


paskaičiau aprašymą šito AG "Going Ga Ga", tai būtų ir man įdomu, kokie atsiliepimai bandžiusiųjų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beštuliukas: 26 kovo 2011 - 12:43
QUOTE(Beštuliukas @ 2011 03 26, 12:43)
paskaičiau aprašymą šito AG "Going Ga Ga", tai būtų ir man įdomu, kokie atsiliepimai bandžiusiųjų  4u.gif


Su blizguciais g.gif
Atsakyti
QUOTE(Beštuliukas @ 2011 03 26, 12:43)
paskaičiau aprašymą šito AG "Going Ga Ga", tai būtų ir man įdomu, kokie atsiliepimai bandžiusiųjų  4u.gif


Duoda grazu tamsu idegi bet tie blizguciai.... blink.gif
Atsakyti
Merginos kurios naudojat kremus ,zodziu pastebejau prie pazastu ,krutineskaip mini puslytes ,bet pastebejau kai islindau is duso ,nesuprangtu is kur cia ,kiba kremas netinka ?ar ciaelergija kazkam kitam ,nu pirma karta man taip ...
Atsakyti