Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(*MoNaMi* @ 2011 03 18, 07:41)
na aš irgi labai ilgai degu,kremų dėka greičiau,bet nusiplauna man greitai ta sįdegis ir nelabai patinka,kad veidas kaip plėmuotas nuo soliariumo gaunasi ir ne man vienai pastebiu ir ant kitų soliariuminių  g.gif kame čia bėda,nuo saulės atrodo taip nebūna  g.gif

gal todel, kad naudojat kremuka su bronzatais...todel prausiant, valant veiduka atsiranda plemai...
Atsakyti
QUOTE(viol @ 2011 03 18, 09:47)
gal todel, kad naudojat kremuka su bronzatais...todel prausiant, valant veiduka atsiranda plemai...

šiaip kiek atsimenu ir visai jokio kremo nenaudojant blush2.gif taip būdavo
Atsakyti
Siaip man irgi veiduka kartais plemukais meta nors ir netepu bronzatoriais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazheee @ 2011 03 17, 19:56)


O kas ten po 12 minuciu eina du kartus per savaite, tai siulyciau keist soliariuma  g.gif

O as siulyciau kaupti pinigus proceduroms ir kremams,nes po keliu metu oda jau isivaizduoju kaip atrodys tiek isvarginta soliariumo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lauruciukas23 @ 2011 03 18, 10:32)
Siaip man irgi veiduka kartais plemukais meta nors ir netepu bronzatoriais  4u.gif


Tiesiog tose vietose nebera pigmento, gal laikinai...

QUOTE(Maserati. @ 2011 03 18, 12:37)
O as siulyciau kaupti pinigus proceduroms ir kremams,nes po keliu metu oda jau isivaizduoju kaip atrodys tiek isvarginta soliariumo ax.gif


Visiškai sutinku drinks_cheers.gif
Nesuprantu tų žmonių, kurie beveik neįdega ir visitek vaiksto į soliariumus kas antrą dieną, porą kartą per savaitę, nu baisu... Tai geriau gerą savaiminį nusipirkit jei taip jau norit būt rudčkės...
Atsakyti
QUOTE(mazheee @ 2011 03 18, 19:29)
Tiesiog tose vietose nebera pigmento, gal laikinai...
Visiškai sutinku  drinks_cheers.gif
Nesuprantu tų žmonių, kurie beveik neįdega ir visitek vaiksto į soliariumus kas antrą dieną, porą kartą per savaitę, nu baisu... Tai geriau gerą savaiminį nusipirkit jei taip jau norit būt rudčkės...


lotuliukas.gif na o man daug geriau vaiskciuot du kartus i savaite i soliariuma nei tepliotis pastovei kazkokiais kremais kurie beto dar ir tepa drabuzius tongue.gif tongue.gif beto nieks ir nesake kad nieko neidegu tongue.gif man yra grazu ideges kunas o ne kad vaikstai balta kaip suris. Ir artejant siltiems orams kai teks nusimesti visus siltus drabuzius ir apsirengti sukneles, norisi graziai atrodyt su jom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Raganiuke* @ 2011 03 18, 20:47)
lotuliukas.gif  na o man daug geriau vaiskciuot du kartus i savaite i soliariuma nei tepliotis pastovei kazkokiais kremais kurie beto dar ir tepa drabuzius tongue.gif  tongue.gif beto nieks ir nesake kad nieko neidegu tongue.gif  man yra grazu ideges kunas o ne kad vaikstai balta kaip suris. Ir artejant siltiems orams kai teks nusimesti visus siltus drabuzius ir apsirengti sukneles, norisi graziai atrodyt su jom ax.gif


Po 10 metų kitaip atrodys rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mazheee @ 2011 03 18, 20:48)
Po 10 metų kitaip atrodys  rolleyes.gif

abejoju tongue.gif nesu is tu kuriuos visus istisus metus pastoviai vaiksto i soliariuma, tiesiog pries vasara norisi atrodyt graziai ir nematau tame nieko blogo ax.gif
Atsakyti

 i 
Tema apie kremus, nedarykim košės.
Atsakyti
QUOTE(*Raganiuke* @ 2011 03 18, 20:53)
abejoju tongue.gif  nesu is tu kuriuos visus istisus metus pastoviai vaiksto i soliariuma, tiesiog pries vasara norisi atrodyt graziai ir nematau tame nieko blogo ax.gif

Per metus galima 30 seansu tureti,tai pasiziurekit,ar pas jus perdaug nesigauna. Grozis tai grozis,grazios ir odos veziu serga.
Atsakyti
o aš pastebėjau,kad maniškis kremas nors ir su bronzantais,bet rūbų netepa thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Laba, is is kokiu jav ar uk parduotuviu uzsisakinet pigiau kremus? smile.gif Ebay, kiek ziurejau, tai is uk pasirinkimas menkas, o is jav siuntimas labai brangus.
Atsakyti