Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

Supre "Smoke" ir "Strapless" palieka dryzius 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri bandete idegi spartinancias tabletes? 4u.gif
Atsakyti
Reikia patarimo:

dabar naudoju soliariume pasiūlytą " MangaSun Sexy Diamond Tan",

user posted image

bet jo kvapas labai jau erzina doh.gif



dar ir MB parsitempė AG Professional Dark Tanning Gelee

user posted image

bet jam ne itin patiko ir šis.... g.gif nors kvapas kiek malonesnis nei aukščiau paminėto g.gif



Ką parekomenduotumėte iš labai švelnaus kvapo, gali iš vis būti be kvapo, be jokių bronzantų ( kuo natūralesnis) ? bigsmile.gif
Atsakyti
Pagaliau atkeliavo mano uzsakytas "Vogue" kremukas ir siandien jau ismeginau ax.gif Na ka as zinau, kazkaip kaip 25bronzatu, tikejausi biski kitokio rezultato g.gif Kojos ir pilvas kaip buvo tamsios tai truputi labiau patamsejo ir tiek, o veidas su rankom pas mane sunkiau idega(nors vaikstau 2kartus i savaite i soliariuma po 12min,bet nu niekaip jie neidega taip kaip pilvas ir kojos doh.gif ), tai tikejausi bent kazkiek daugiau to rudumo, bet vos vos tik matomas rezultatas g.gif Tai nezinau, ar verta isigyt bus didesni kieki sio kremuko. Savaitgali nuejsiu dar karta su juo pasitepus, ziuresim ar bus labiau pastebimi rezultatai. Gal per daug noriu po pirmo karto jo pasitepus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Raganiuke* @ 2011 03 17, 14:29)
nors vaikstau 2kartus i savaite i soliariuma po 12min...

blink.gif po 12min,jaučiu sudegčiau po kelių vizitų biggrin.gif
Atsakyti
As taip pat du kartus einu viena kart 12 o antra kart 13-14 4u.gif bet nesudegus biggrin.gif
Atsakyti
As siandien ismeginau AG Almost Famous tai visai patiko,nors ir nedaug bronzantu bet idegis tai tamsus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2011 03 17, 16:23)
As siandien ismeginau AG Almost Famous tai visai patiko,nors ir nedaug bronzantu bet idegis tai tamsus smile.gif


Aha sitas man irgi patinka, kvepia labai skaniai ir kaip sake sausai odai labai gerai o mano kaip tik tokia smile.gif Ir dar pasikartosiu, kad kvepia tai labai skaniai wub.gif

O kas ten po 12 minuciu eina du kartus per savaite, tai siulyciau keist soliariuma g.gif
Atsakyti
QUOTE(*MoNaMi* @ 2011 03 17, 16:02)
blink.gif  po 12min,jaučiu sudegčiau po kelių vizitų  biggrin.gif


drinks_cheers.gif aš tai maksimum 6 minutes išguliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mazheee @ 2011 03 17, 19:56)
Aha sitas man irgi patinka, kvepia labai skaniai ir kaip sake sausai odai labai gerai o mano kaip tik tokia smile.gif  Ir dar pasikartosiu, kad kvepia tai labai skaniai  wub.gif

O kas ten po 12 minuciu eina du kartus per savaite, tai siulyciau keist soliariuma  g.gif

smile.gif soliariumas jama gerai smile.gif bet pati kai nori buti ruda tai ir einu daugiau smile.gif siaip geriau du kart i savaite po 12 nei kas antra diena po 10 min nes tikrai tokiu sociai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*MoNaMi* @ 2011 03 17, 16:02)
blink.gif  po 12min,jaučiu sudegčiau po kelių vizitų  biggrin.gif


Aisku pirmus kartus eidavau po 10min. dabar jau padidinau iki 12, ir nieko, nesudegu biggrin.gif 15min aisku jau man butu per daug, sudegciau garantuotai doh.gif nes 6min ner prasmes man eiti, nei trupucio neidegciau schmoll.gif isvis man reikia labai ilgai vaiksciuot i soliariuma taip po du kartus kad matytusi idegis nes oda sunkiai idega, draugas pvz gali nuejti 1karta 15min ir jisai jau juodas, o as nors ir 5kartus nuejsiu nebusiu tokia biggrin.gif saulei daug geriau idegu negu soliariume ax.gif
Papildyta:
QUOTE(mazheee @ 2011 03 17, 19:56)


O kas ten po 12 minuciu eina du kartus per savaite, tai siulyciau keist soliariuma  g.gif


Ne nuo soliariumo priklauso. Soliariumas tikrai geras tongue.gif Ismeginau tikrai ne viena soliariuma, beveik visus, rezultatas tas pats. Jeigu mano oda sunkiai idega, neisskiria daugiau melanino, tai nors as ir kasdien eisiu nebusiu juoda schmoll.gif
Atsakyti
na aš irgi labai ilgai degu,kremų dėka greičiau,bet nusiplauna man greitai ta sįdegis ir nelabai patinka,kad veidas kaip plėmuotas nuo soliariumo gaunasi ir ne man vienai pastebiu ir ant kitų soliariuminių g.gif kame čia bėda,nuo saulės atrodo taip nebūna g.gif
Atsakyti