Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

Atleiskit man, lauruciukas23

bet jusu postai man grinai i reklama nesa...
Atsakyti
QUOTE(lauruciukas23 @ 2011 03 03, 14:04)
o man sis user posted image
sun action hemphasis  4u.gif


o kiek čia tų bronzantų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Beštuliukas @ 2011 03 03, 14:48)
o kiek čia tų bronzantų?  g.gif

nera bet apie hempz jei kalbant smile.gif tai cia vien tik jis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Element @ 2011 03 03, 14:42)
Atleiskit man, lauruciukas23

bet jusu postai man grinai  i reklama nesa...

tai as esu bandzius tuos kremus uztat ir sakau smile.gif ka bandziau ta, nes is SB ir AG nieko nebandziau iskyrus Vogue, o dar cheers ir emeraldbay esu isbandzius daug, tai ka zinau ta ir pasakau blush2.gif blush2.gif blush2.gif nejau tai blogai blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2011 03 03, 11:35)
Jei sausa oda bandyk naudoti sviestinio pagrindo arba kur sudetyje butu kanapiu seklu ekstraktro. O pati kremuka rinkis naturalu arba su naturaliais bronzantais,tada greiciau ydegis pasimatys  smile.gif

gal gali parasyt pavadininimus kremuku su kanapemis... ax.gif su bronzantais nenoreciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(:)katyte:) @ 2011 03 03, 22:45)
gal gali parasyt pavadininimus kremuku su kanapemis... ax.gif su bronzantais nenoreciau 4u.gif


Is Supre "Smoke" butu. Is California Tan " Deep Karma". Is Cheers "Sex Kitten". Is Australian Gold " Thrust" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(:)katyte:) @ 2011 03 03, 21:45)
gal gali parasyt pavadininimus kremuku su kanapemis... ax.gif su bronzantais nenoreciau 4u.gif


AG FAMOUS smile.gif
O siaip dauguma soliariumo kremu yra su kanapemis, bent jau SB ir AG
Atsakyti
Esu bandziusi ivairiu kremu, bet labiausiai patikes - SB Frosted Hemp.
Siuo metu pradejau naudoti SB Botanica soy dark, tepiausi tik viena karta, todel labai pagirti jo negaliu, pliusas nebent tas, kad jame nera tu slyksciu spalviniu bronzantu, kurie ismozoja pirstus betepant krema ir palieka dryziu doh.gif Kadangi mano oda gana sviesi, idega sunkiai, tie bronzantai is manes padarytu geriausiu atveju morka, o ne skoningai idegusia mergicka biggrin.gif beje, tu morku gatvese juokingai daug, neivertina vis dar paneles savo prigimtines odos spalvos ir jos gebejimo idegti, tepasi bet kuo ir po to atrodo kaip is cirko, visi tyciojasi, o jos vis tiek patenkintos biggrin.gif
Atsakyti
Tannymax Chicks on Speed
user posted image
sveikos merginos,kol perversiu visą temą jau užduodu klausimą blush2.gif ,gal kuri naudojote ar naudojate tokį ax.gif kaip jisai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 08 kovo 2011 - 18:58
QUOTE(neverinlove @ 2011 03 04, 14:30)
Esu bandziusi ivairiu kremu, bet labiausiai patikes - SB Frosted Hemp.
Siuo metu pradejau naudoti SB Botanica soy dark, tepiausi tik viena karta, todel labai pagirti jo negaliu, pliusas nebent tas, kad jame nera tu slyksciu spalviniu bronzantu, kurie ismozoja pirstus betepant krema ir palieka dryziu  doh.gif  Kadangi mano oda gana sviesi, idega sunkiai, tie bronzantai is manes padarytu geriausiu atveju morka, o ne skoningai idegusia mergicka  biggrin.gif beje, tu morku gatvese juokingai daug, neivertina vis dar paneles savo prigimtines odos spalvos ir jos gebejimo idegti, tepasi bet kuo ir po to atrodo kaip is cirko, visi tyciojasi, o jos vis tiek patenkintos  biggrin.gif


Nemaisykite, kokybiski kremai (AG ar SB) su bronzantais tikrai nepalieka jokių dryžių ir dėmių ir oda neatrodo ryža. Tas blogis yra kremai su DHA (su savaiminio įdegio dalelėmis).
Atsakyti
QUOTE(mazheee @ 2011 03 05, 19:15)
Nemaisykite, kokybiski kremai (AG ar SB) su bronzantais tikrai nepalieka jokių dryžių ir dėmių ir oda neatrodo ryža. Tas blogis yra kremai su DHA (su savaiminio įdegio dalelėmis).




asmeniskai man SB Tickled pink kaip tik ir buvo tas teplusis kremas, kuri reikedavo gerai itrinti i oda, kuris tepdavo pirstus ir oda budavo ne dailiai irudusi, bet su orange atspalviu, gal greiciau sakyciau su variniu atspalviu doh.gif O dryziu palikdavo SB Bronze Beauty. Va tokia mano patirtis.
Atsakyti
QUOTE(neverinlove @ 2011 03 05, 21:46)
asmeniskai man SB Tickled pink kaip tik ir buvo tas teplusis kremas, kuri reikedavo gerai itrinti i oda, kuris tepdavo pirstus ir oda budavo ne dailiai irudusi, bet su orange atspalviu, gal greiciau sakyciau su variniu atspalviu  doh.gif  O dryziu palikdavo SB Bronze Beauty. Va tokia mano patirtis.


Apie SB Tingled pink tą patį galėčiau pasakyt, nors tik mažą kiekį esu bandžius ir dar plius man jo kvapas nelabai po to ant odos.
Iš AG Kiss kiss bronze bronze labai patiko ir įdegis gražus ir kvepia skaniai wub.gif
Atsakyti
Dryžius palieka SB "Priceless" 4u.gif
Atsakyti