Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(Beštuliukas @ 2011 03 02, 13:38)
beje dėl kainų svyravimo internete. Europoje visada prekės (bent jau grožio) brangesnės negu JAV. Toje pačioje JAV, jei internetinė parduotuvė siunčia kremą į visas šalis, pastebėjau, kad kremo kaina būna brangesnė, o jei tik į JAV, tai ir kremo kaina šiek tiek mažesnė ir šipingas dažiausiai Free  4u.gif


Logiška, Vatsonai lotuliukas.gif

QUOTE(:)katyte:) @ 2011 03 02, 13:49)
sveikos.noreciau pagalbos. ax.gif as siandien pirma karta buvau soliariume.paemiau kremuku be bronzantu bet beveik nieko nesimato g.gif .mano oda sausoka,labai balta ir vasara sauleje labai sunkei idega.koki kremuka patartumet?


Nuo vieno karto nelabai, kas ir turi matytis, nes ko gero buvote max 6 minutes. taigi, kad irusti, patarciau eiti kas antrą dieną kokius 5 kartus didinant minučių skaičių, aišku ne iki begalybės, 10-12 max. Priklauso dar kokio stiprumo soliariumai. Sėkmės smile.gif O po to palaikyti įdegį užtektų karto į savaitę ar dar rečiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Beštuliukas @ 2011 03 02, 13:03)
Jei perki naują Vogue, tai kremo kamštukas iki pusės kremo buteliuko yra aptrauktas su plastmasu. Tas plastmasas toks kaip ir garantas, kad kremas naujas ir nenaudotas, neatplėšęs plastmaso, kremo kamštuko neatidarysi. Kitas atvejis, jei to plastmaso nusipirkus kremą nėra. Tai jau klausimas - kas jį nuėmė ir kam to reikėjo?  g.gif  Vogue kremo dozatorius atsisuka ir galima įpilti bet kokį kremą  4u.gif



Na mano Vogue kremas buvo aptrauktas su plastmasu. Bet AG Crystal XII nebuvo aptrauktas. Pirkau abu kremus brangiai is sio tinklapio nares g.gif
Atsakyti
Paneles,

gal galite parasyti savo ispudzius naudojant Swedish Beauty Botanica serijos kremukus:
PEAR FECTO
HENNA SENT
SOY DARK
SHEA YOU LOVE ME
TAKE OLIVE ME
Mint condition
ir kt. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linute***: 02 kovo 2011 - 17:34
QUOTE(Linute22 @ 2011 03 02, 16:48)
Na mano Vogue kremas buvo aptrauktas su plastmasu. Bet AG Crystal XII nebuvo aptrauktas. Pirkau abu kremus brangiai is sio tinklapio nares g.gif


Esu turėjusi ir Crystal XII. Kiek pamenu, jis nebuvo aptrauktas, buvo tokiam rudam maišelyje 4u.gif
Atsakyti
Merginos, o veidui ir kunui butini skirtingi kremai ?
Atsakyti
QUOTE(Linute*** @ 2011 03 02, 17:29)
Paneles,

gal galite parasyti savo ispudzius naudojant Swedish Beauty Botanica serijos kremukus:
PEAR FECTO
HENNA SENT
SOY DARK
SHEA YOU LOVE ME
TAKE OLIVE ME
Mint condition
ir kt.  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Šiaip visi labai faini thumbup.gif Kadangi aš už naturalius, tai man kaip tik smile.gif
Bandžiau Pear Fecto, Soy Dark, Shea You love me, Take Olive me smile.gif Tai patiko, praktiškai skiriasi tik kvapais. Visi maloniai tepasi, skaniai kvepia smile.gif
O dėl įdegio nelabai galiu pasakyt, nes mano oda šiaip tamsesnė, tai įdegu gerai su visais smile.gif

QUOTE(Diamond'e @ 2011 03 02, 19:16)
Merginos, o veidui ir kunui butini skirtingi kremai ?

Nebūtini, nebent veido oda lb jautri smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Beštuliukas @ 2011 03 02, 18:34)
Esu turėjusi ir Crystal XII. Kiek pamenu, jis nebuvo aptrauktas, buvo tokiam rudam maišelyje  4u.gif



Aga ir mano buvo rudame maiselyje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazheee @ 2011 03 02, 21:23)
Šiaip visi labai faini  thumbup.gif  Kadangi aš už naturalius, tai man kaip tik smile.gif
Bandžiau Pear Fecto, Soy Dark, Shea You love me, Take Olive me smile.gif Tai patiko, praktiškai skiriasi tik kvapais. Visi maloniai tepasi, skaniai kvepia smile.gif
O dėl įdegio nelabai galiu pasakyt, nes mano oda šiaip tamsesnė, tai įdegu gerai su visais smile.gif
Nebūtini, nebent veido oda lb jautri smile.gif

Vat as irgi uz naturalius, galvoju Soy Dark pabandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(:)katyte:) @ 2011 03 02, 14:49)
sveikos.noreciau pagalbos. ax.gif as siandien pirma karta buvau soliariume.paemiau kremuku be bronzantu bet beveik nieko nesimato g.gif .mano oda sausoka,labai balta ir vasara sauleje labai sunkei idega.koki kremuka patartumet?



Jei sausa oda bandyk naudoti sviestinio pagrindo arba kur sudetyje butu kanapiu seklu ekstraktro. O pati kremuka rinkis naturalu arba su naturaliais bronzantais,tada greiciau ydegis pasimatys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2011 03 03, 10:35)
Jei sausa oda bandyk naudoti sviestinio pagrindo arba kur sudetyje butu kanapiu seklu ekstraktro. O pati kremuka rinkis naturalu arba su naturaliais bronzantais,tada greiciau ydegis pasimatys  smile.gif



Pritariu 100 procentu kanapes super drekina, pati visad stengiuos teptis kur kanapiu yra 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2011 03 03, 10:35)
Jei sausa oda bandyk naudoti sviestinio pagrindo arba kur sudetyje butu kanapiu seklu ekstraktro. O pati kremuka rinkis naturalu arba su naturaliais bronzantais,tada greiciau ydegis pasimatys  smile.gif


Pats geriausias kremukas, kurio sudėtyje yra kanapių ir bronzantų, mano nuomone yra Swedish Beauty "Dangerously dark" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beštuliukas @ 2011 03 03, 13:52)
Pats geriausias kremukas, kurio sudėtyje yra kanapių ir bronzantų, mano nuomone yra Swedish Beauty "Dangerously dark"  4u.gif

o man sis user posted image
sun action hemphasis 4u.gif
Atsakyti