Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(lauruciukas23 @ 2011 03 01, 11:59)
Pastebejau internete kad jo kainos svyruoja labai nuo mazos iki dideles, manau gali buti kad padelka naudojat  blush2.gif  cia kaip su kvepalais  ax.gif



O tu esi ji naudojusi?
Atsakyti
Dekui, apie atsiliepimus apie Chocolate silk...deja, vakar jau uzsisakiau...kartu su Swedish Beauty Browning Silk Faces...Tikiuosi nebus jis jau labai prastas.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Linute22 @ 2011 03 01, 12:39)
O tu esi ji naudojusi?

esu bandzius bet man nepatiko, aplamai nemegstu su bronzatoriais
Atsakyti
QUOTE(lauruciukas23 @ 2011 03 01, 12:49)
esu bandzius bet man nepatiko, aplamai nemegstu su bronzatoriais



Aiskutis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linute22 @ 2011 03 01, 12:30)
Na bet is JAV juos parsisiusti tikrai galima. Maciau kad equador soliariume pardavineja Vogue kremus, bet ne originaliuose bonkutese. Kaip atskirti orginala nuo padielkos?


Jei abejojate originalumu, įkelkite čia savo buteliuko nuotrauką. Pažiūrėsime, padiskutuosime 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(lauruciukas23 @ 2011 03 01, 11:59)
Pastebejau internete kad jo kainos svyruoja labai nuo mazos iki dideles, manau gali buti kad padelka naudojat  blush2.gif  cia kaip su kvepalais  ax.gif


pirmą kartą girdžiu, kad gali būti padirbinėjami soliariumo kremai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Beštuliukas @ 2011 03 02, 12:05)
Jei abejojate originalumu, įkelkite čia savo buteliuko nuotrauką. Pažiūrėsime, padiskutuosime  4u.gif
Papildyta:
pirmą kartą girdžiu, kad gali būti padirbinėjami soliariumo kremai  g.gif



o kas cia nuostabaus smile.gif kvepalus, tusus, seselius padirba smile.gif o cia krema smile.gif ipiliai bet ka ir tau VOGUE smile.gif, cia tik mano pamastymai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauruciukas23 @ 2011 03 02, 12:15)
o kas cia nuostabaus smile.gif kvepalus, tusus, seselius padirba smile.gif o cia krema smile.gif ipiliai bet ka ir tau VOGUE smile.gif, cia tik mano pamastymai smile.gif


Jei perki naują Vogue, tai kremo kamštukas iki pusės kremo buteliuko yra aptrauktas su plastmasu. Tas plastmasas toks kaip ir garantas, kad kremas naujas ir nenaudotas, neatplėšęs plastmaso, kremo kamštuko neatidarysi. Kitas atvejis, jei to plastmaso nusipirkus kremą nėra. Tai jau klausimas - kas jį nuėmė ir kam to reikėjo? g.gif Vogue kremo dozatorius atsisuka ir galima įpilti bet kokį kremą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beštuliukas: 02 kovo 2011 - 13:04
QUOTE(lauruciukas23 @ 2011 03 01, 11:59)
Pastebejau internete kad jo kainos svyruoja labai nuo mazos iki dideles, manau gali buti kad padelka naudojat  blush2.gif  cia kaip su kvepalais  ax.gif


beje dėl kainų svyravimo internete. Europoje visada prekės (bent jau grožio) brangesnės negu JAV. Toje pačioje JAV, jei internetinė parduotuvė siunčia kremą į visas šalis, pastebėjau, kad kremo kaina būna brangesnė, o jei tik į JAV, tai ir kremo kaina šiek tiek mažesnė ir šipingas dažiausiai Free 4u.gif
Atsakyti
sveikos.noreciau pagalbos. ax.gif as siandien pirma karta buvau soliariume.paemiau kremuku be bronzantu bet beveik nieko nesimato g.gif .mano oda sausoka,labai balta ir vasara sauleje labai sunkei idega.koki kremuka patartumet?
Atsakyti
QUOTE(Beštuliukas @ 2011 03 02, 13:38)
beje dėl kainų svyravimo internete. Europoje visada prekės (bent jau grožio) brangesnės negu JAV. Toje pačioje JAV, jei internetinė parduotuvė siunčia kremą į visas šalis, pastebėjau, kad kremo kaina būna brangesnė, o jei tik į JAV, tai ir kremo kaina šiek tiek mažesnė ir šipingas dažiausiai Free  4u.gif

4u.gif
Atsakyti
Laba diena ,
bandau rinktis soliariumo kremuka, noreciau naturalesnio, maziau kenksmingo, svelnaus ir be dilgciojimu.
Manau pagal aprasymus visai neblogi sitie: Swedish Beauty Pear fecto arba Swedish Beauty Chocolate silk wub.gif
Gal kas turite megineli, arba nepilna buteliuka, arba gal kas nors noretu viena is siu buteliuku paimti per puse 4u.gif
P.S. nors galima butu per puse paimti ir kitoki naturalesni Swedish Beauty arba Australian Gold soliariumo kremuka
Lauksiu pasiulyu i az mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(:)katyte:) @ 2011 03 02, 14:49)
sveikos.noreciau pagalbos. ax.gif as siandien pirma karta buvau soliariume.paemiau kremuku be bronzantu bet beveik nieko nesimato g.gif .mano oda sausoka,labai balta ir vasara sauleje labai sunkei idega.koki kremuka patartumet?


jeigu esate labai balta tai imkit kremuka be bronzantu .. as pati be bronzantu turiu iš SB ir tikrai nemazai minuciu suvaikšciojau kad buciau na idegusi kad pati matyciau rezultata ax.gif aš taip pat sunkiai idegu doh.gif
Atsakyti