Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

QUOTE(viol @ 2011 02 28, 14:14)
Mergaites, ar sitas geras??

Swedish Beauty Chocolate silk

user posted image


Kaip tik baiginejasi jis man, tai nepirkciau antra karta. Kazkaip ne per geriausiai idega, nebent kai eini tikrai daznai. Ir kvapas po kiek laiko pradejo erzint...
Papildyta:
Sveiki, turejau krema Chocolate silk, kuris jau baigiasi. Galvoju pirkt nauja ir nezinau, ar su bronzantais, ar be. Ir koki rekomenduotumet? Chocolate silk nelabai patiko, kazkaip idegio ant veido nesimato ir kvapas pradejo erzint po kiek laiko... Ir ar su bronzantais greit nusiplauna? Nes jei pirkciau Vogue ar Crystal ir nusiprausus likciau balta tai nei sis, nei tas... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Satine @ 2011 03 01, 12:00)
Kaip tik baiginejasi jis man, tai nepirkciau antra karta. Kazkaip ne per geriausiai idega, nebent kai eini tikrai daznai. Ir kvapas po kiek laiko pradejo erzint...
Papildyta:
Sveiki, turejau krema Chocolate silk, kuris jau baigiasi. Galvoju pirkt nauja ir nezinau, ar su bronzantais, ar be. Ir koki rekomenduotumet? Chocolate silk nelabai patiko, kazkaip idegio ant veido nesimato ir kvapas pradejo erzint po kiek laiko... Ir ar su bronzantais greit nusiplauna? Nes jei pirkciau Vogue ar Crystal ir nusiprausus likciau balta tai nei sis, nei tas... biggrin.gif


Jei daug bronzantu tai greit nusiplauna,bet jei keli tai ne. Beto kiekviena oda atsinaujina ir tas idegis plaunasi,tas pats kaip saulej deginantis
Atsakyti
QUOTE(Satine @ 2011 03 01, 11:00)
Kaip tik baiginejasi jis man, tai nepirkciau antra karta. Kazkaip ne per geriausiai idega, nebent kai eini tikrai daznai. Ir kvapas po kiek laiko pradejo erzint...
Papildyta:
Sveiki, turejau krema Chocolate silk, kuris jau baigiasi. Galvoju pirkt nauja ir nezinau, ar su bronzantais, ar be. Ir koki rekomenduotumet? Chocolate silk nelabai patiko, kazkaip idegio ant veido nesimato ir kvapas pradejo erzint po kiek laiko... Ir ar su bronzantais greit nusiplauna? Nes jei pirkciau Vogue ar Crystal ir nusiprausus likciau balta tai nei sis, nei tas... biggrin.gif


Man tai Vogue nenusiplauna greitai. Į soliariumą nueinu 1 kartą per savaitę 6 minutes, tai oda atrodo įdegusi, bet nėra labai ruda. Man užtenka, aš nenoriu to soliariuminio rudumo. Savo tetai (soliariumo manjakei lotuliukas.gif ) truputį nupyliau, tai ji su Vogue "išlaužė" netgi labai šokoladinį įdegį, bet ji dažniau į soliariumą vaikšto ir daugiau minučių guli. biggrin.gif
Beje teko seniai kažkur užsiskaityti, kad įdegis ilgiau laikytų, tai po soliariumo 6 valandas nerekomenduojama maudytis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beštuliukas @ 2011 03 01, 12:17)
Man tai Vogue nenusiplauna greitai. Į soliariumą nueinu 1 kartą per savaitę 6 minutes, tai oda atrodo įdegusi, bet nėra labai ruda. Man užtenka, aš nenoriu to soliariuminio rudumo. Savo tetai (soliariumo manjakei  lotuliukas.gif ) truputį nupyliau, tai ji su Vogue "išlaužė" netgi labai šokoladinį įdegį, bet ji dažniau į soliariumą vaikšto ir daugiau minučių guli. biggrin.gif
Beje teko seniai kažkur užsiskaityti, kad įdegis ilgiau laikytų, tai po soliariumo 6 valandas nerekomenduojama maudytis  4u.gif


Jei kremas su bronzantais tai nerekomenduojama maudytis 8 - 12h nes po idegio dar tamseja oda smile.gif
Atsakyti
Na, reiks bandyt su bronzantais paimt. Tik nezinau, ar Crystal ar Vogue wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Satine @ 2011 03 01, 11:24)
Na, reiks bandyt su bronzantais paimt. Tik nezinau, ar Crystal ar Vogue wink.gif


mano nuomone jie abudu vienodai geri. Kurį gausit pigiau, tai tą ir imkite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beštuliukas @ 2011 01 24, 13:15)
Na dėl Vogue aš nepasakyčiau, kad nėra to kvapo, kuris būdingas po soliariumo. Mane kaip tik Vogue, sakyčiau, nuvylė kaip tik dėl to po soliariuminio kvapo. Bet dėl greito ir rudo, sodraus įdegio tai visiškai pritariu. Pirmą kartą ėjau ir jau po 5 minučių buvau tamsiai ruda. Antrą kartą Vogue nebesirinksiu, visgi man norisi, kad kremas būtų ir su vėsinamuoju Coolant efektu, toks kaip Swedish Beaty "Simply divine"  4u.gif


Kame reikalas... g.gif naudoju Vogue krema, soliariume buvau 4 kartus (kas antra diena) po 6-7min. bet to tamsaus rudumo tikrai nesimato g.gif ir neesu labai svieseode.
Atsakyti
QUOTE(Linute22 @ 2011 03 01, 11:39)
Kame reikalas... g.gif naudoju Vogue krema, soliariume buvau 4 kartus (kas antra diena) po 6-7min. bet to tamsaus rudumo tikrai nesimato g.gif  ir neesu labai svieseode.



Pastebejau internete kad jo kainos svyruoja labai nuo mazos iki dideles, manau gali buti kad padelka naudojat blush2.gif cia kaip su kvepalais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lauruciukas23 @ 2011 03 01, 11:59)
Pastebejau internete kad jo kainos svyruoja labai nuo mazos iki dideles, manau gali buti kad padelka naudojat  blush2.gif  cia kaip su kvepalais  ax.gif


Na kad as tikrai brangiai mokejau, ir pirkau is sio tinklapio nares g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linute22 @ 2011 03 01, 12:10)
Na kad as tikrai brangiai mokejau, ir pirkau is sio tinklapio nares g.gif

nzn cia tik mano nuomone 4u.gif as netgi zinau kad i Lietuva oficialiam atstovui Staliksenai nera siunciami sie kremai smile.gif o pati klausiau pacio Australian Gold ju psl yra mailas, tai jie man atrase va ka
"The suggested retail price of Vogue is $117.

Thank you,

Customer Service

From: NoReply [mailto:noreply@australiangold.com]
Sent: Tuesday, February 08, 2011 6:32 AM
To: Info Agi
Subject: Australian Sun Contact Form|"

Dear Laura,

The problem with this product is, that this product is not sold in Europe. What we can do for you, is sending your e-mail to our distributor in Lithuania so that they can help you finding another product.
Kind regards,
Bianca Neelen

Handtekening armas
Atsakyti
QUOTE(lauruciukas23 @ 2011 03 01, 12:17)
nzn cia tik mano nuomone  4u.gif as netgi zinau kad i Lietuva oficialiam atstovui Staliksenai nera siunciami sie kremai smile.gif o pati klausiau pacio Australian Gold ju psl yra mailas, tai jie man atrase va ka
"The suggested retail price of Vogue is $117.

Thank you,

Customer Service

From: NoReply [mailto:noreply@australiangold.com]
Sent: Tuesday, February 08, 2011 6:32 AM
To: Info Agi
Subject: Australian Sun Contact Form|"

Dear Laura,

The problem with this product is, that this product is not sold in Europe. What we can do for you, is sending your e-mail to our distributor in Lithuania so that they can help you finding another product. 
Kind regards,
Bianca Neelen 

Handtekening armas



Na bet is JAV juos parsisiusti tikrai galima. Maciau kad equador soliariume pardavineja Vogue kremus, bet ne originaliuose bonkutese. Kaip atskirti orginala nuo padielkos?
Atsakyti
QUOTE(Linute22 @ 2011 03 01, 12:30)
Na bet is JAV juos parsisiusti tikrai galima. Maciau kad equador soliariume pardavineja Vogue kremus, bet ne originaliuose bonkutese. Kaip atskirti orginala nuo padielkos?

to tikrai nzn
Atsakyti