Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumo kremai nuo A iki Z

SOLIARIUMU KREMAI

user posted imageuser posted image

SENA TEMA

Matau, kad temele pasibaige, tai tesiam pokalbius naujoje 4u.gif

QUOTE(Beštuliukas @ 2010 11 03, 20:42)
<...> tinklapį JAV, siunčia ir į Lietuvą - http://www.bronzedgoddess.net/. Pati siunčiausi, įdeda dar ir mėginukų. Kartais būna akcijos, nuolaidos. Ši parduotuvė prekiauja ir per ebay 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 24 sausio 2011 - 15:11
Prikeliu temą 4u.gif
Gal patarsit, kokį kremuką rinktis, jų tiek daug, apie visus gražiai rašo ir nežinau ką jamt biggrin.gif
Norėčiau iš Australian Gold arba Swedish Beauty. Šiaip iš prigimties esu tamsi, saulėj greitai įdegu ir iškart rudai, neraudonuoju. Bet va su kojom, kaip ir daugumai, manau, sunkiau. doh.gif Tik nenoriu oranžinė vaikščiot, kas galėtų suteikti natūralią įdegio spalvą ir skatintų greičiau įdegti? Ar tamsesnėm ne taip svarbu, kad su visais tais bronzatais būtų, greičiau "ima"? ax.gif
Atsakyti

 i 
Skelbimai už Skelbimų lentos yra draudžiami. Jie yra ir bus trinami, nariams skirti įspėjimai.

Forume  draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše, tiek siunčiami dalyviams asmeninėmis žinutėmis). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.
Atsakyti
Sveikos, paskutini krema kuri turejau SUPRE HIPIE CHICK HOT SHIMERING smile.gif Na patiko del to kad greiciau idegiau, bet tikriausiai tai del bronzantu jo sudetyje, bet sis kremukas labai liux pries vakarelius ir siaip sventes, nes tas shimeriukas lb fainas 4u.gif 4u.gif
Na o dabar laukiu atkeliaujancio sio :
user posted image

Tikiuosi neuzsiliepsnoti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ledinukas90 @ 2010 06 28, 00:22)
Sveikos, paskutini krema kuri turejau SUPRE HIPIE CHICK HOT SHIMERING  smile.gif  Na patiko del to kad greiciau idegiau, bet tikriausiai tai del bronzantu jo sudetyje, bet sis kremukas labai liux pries vakarelius ir siaip sventes, nes tas shimeriukas lb fainas  4u.gif  4u.gif


as norejau ta hipie chick irgi uzsisakyti,bet apsistojau ties sito smile.gif

user posted image

irgi su bronzantais,kvapas toks saldus ananasu su vanile... smile.gif greitu metu ruosiuosi isbandyt ,tikiuosi patiks ax.gif gal yra naudojusiu si krema?kokie atsiliepimai? 4u.gif

pries tai naudojau AG Beyond famous su 7 bronzantais,aisku labai patiko,bet kaina jo biski kandziojasi.. siaip ir puppy love man tiko ir patiko,gal tik biski silpnesnis idegis palyginant su beyond fam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Incredible Me: 16 liepos 2010 - 11:47
Labamboj pirkausi si HEART THROB ™ idegis matesi jau po pirmo naudojimosi

user posted image
Atsakyti
SUPRE TORCH 6x HOT TINGLE BRONZER TANNING BED LOTION
http://compare.ebay....?...es&var=sbar

Sitas kremukas tikrai stiprus ir geras.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 24 sausio 2011 - 15:09
Sveikos mamytes,gal žinote iš kur gauti pigiau Perfectly Dark soliarumo kremą?Nes soliariumuose tai vajė kaip brangu... schmoll.gif
Atsakyti
visų pirma nereiktų to paties per dvi temas kartot ir reiktų rašyt į temą wink.gif

čia parduodami kremai soliariumui
Atsakyti
Aš tik už Swedisg Beauty. Konsistencija skystoka, puikiai tepasi ir pasiskirsto ant kūno. Ir nealergizuoja. Plius kvapas... Kaina kandžiojasi, bet galima juk perpus pigiau iš ebay'jaus atsisiųsti.
Atsakyti
Dabaigineju SW Priceless. nezinau, ar man jis labai jau patiko. man noretusi tamsesnio idegio. Vasaros pradzioje saulute gaudziau nemazai naturaliai ir jau smarkokai irudusi buvau,o stai per paskutini menesi, be deginimosi sauleje, netgi su situo kremu jauciuosi nublukusi sad.gif
is manes zinove visikai prasta, todel noriu prasyti jusu patarimu - kurie kremukai butu stipresni/efektyvesni uz pastaraji?
is anksto aciu smile.gif
Atsakyti
pabaigiau SB Chocolate silk (man jis patiko tik gal noretusi siek tiek stipresnio ir greitesnio nes nesu dazna vaiksciotoja i soliariumus, bet karts nuo karto nueinu, tai kol su siuo idegiau, tai... doh.gif )
Ka dabar patartumet is siu? ax.gif
SB Henna sent
user posted image
SB Soy Dark
user posted image
AG Crystal I
user posted image
AG Crystal V
user posted image
Aciu is anksto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 24 sausio 2011 - 15:06