Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Crassula @ 2010 06 14, 21:34)
Merrrrgos, dustu nuo jūsų žiedų. Nuostabu.

O aš liūūūūdesy mano tokia nauja ir veislinė havortija pasimyyyrojo sad.gif

Kaip gaila unsure.gif
o kokia? Gal kas turi pertekliu ir galetu kompensuot nuostolius? ax.gif
As galiu nebent tokios sakute suveikt cool.gif user posted image
Deja si turbut ne veisline... Tiesa sakant jau niekas neatsimena kaip ji musu namus pasieke ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 14 birželio 2010 - 20:47
Crassula, ar dar turi puodų? blush-anim-cl.gif
Noriu to su lėkštute.
Arba gal artimiausiu metu turėsi dar? smile.gif Labai lophophora reik persodint į nediduką ir gilų (šaknims). Nerandu parduotuvėse net tinkamo, nebekalbant apie grožį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 06 14, 22:42)
Kaip gaila unsure.gif
o kokia? Gal kas turi pertekliu ir galetu kompensuot nuostolius? ax.gif
As galiu nebent tokios sakute suveikt cool.gif user posted image
Deja si turbut ne veisline... Tiesa sakant jau niekas neatsimena kaip ji musu namus pasieke ax.gif


Mano nuostoliai grėsmingai didėja. O tokia havortija aš turiu. Tik ne toookia grazzuolė rolleyes.gif rolleyes.gif thumbup.gif
Ji veislinė -greičiausiai Haworthia reinwardtii.
Cinside, rašau tau laišką ax.gif
Atsakyti
Crassula, kraustykis gi tu trobon su savo sodais kaktusiniais ax.gif
Atsakyti
Gal kas nors is kaunieciu noretu tokio kaktuso user posted image
Cereus (peruvianus? )monstrosus lyg ir...

Yra atliekamas panasaus dydzio. Dabar negaliu nufotkint, nes fotoaparatas issikroves... Bet nuo to paties kaktuso nupjautas ir paaugintas truputi ax.gif

Galeciau parsivezt grizdama. Domintu kokie nors mainai i kitoki kaktusa, sukulenta rolleyes.gif
Atsakyti
patys maziausi ziedeliai is zydejusiu pas mane bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2010 06 17, 00:17)

Kaip grazuuu.. wub.gif
O cia klausimukas smile.gif kazi kiek metu melocactusai turi augti, kad pradetu zydeti ir formuoti savo "vainika", turiu maziuku - ir kazi ar sulauksiu tokiu groziu g.gif
Atsakyti
[quote=elitarai,2010 06 16, 23:17]
patys maziausi ziedeliai is zydejusiu pas mane bigsmile.gif

mazi,bet ispudingi mirksiukas.gif
Atsakyti
net nezinau kada galima tiketis ziedeliu,nes sita grazuoly pirkau pavasary ir netikejau,kad prazys pas mane.O jis didelis apglebiu abiem delnais jy,mokejau tik 5eurus.
Atsakyti
ar per visa vasara kaktusus laikote lauke
Atsakyti
labas, seniai paskaitineju jusu skyreli ir pasigroziu jusu ziedais 4u.gif noreciau jusu patarimo. Nusipirkau pinta, dailu loveli ir planavau i ji susodinti savo kaktusiukus, isivaizdavau kad bus grazu , bet kad berysio gavos verysad.gif . sustaciau 7 vazonelius i loveli- negražiai atrode, tada uzpyliau tarpus tarp ju ir ju paciu virsu smeliu- vel negrazu- pasijudina pintine ir kyso plasmasiniai krastai vazoneliu, ispurciau smeli- ir pripyliau akmenuku bet vel nea frusty.gif tai dabar galvoju gal sodint juos pacius i ta loveli ir daugiau ju tilptu ir graziau butu. Lovelio vidus aptrauktas plevele, tai reiktu gero drenazo ar ne? ar visai nerizikuot ir nesodint, labai bijau kad nenuputu 4u.gif
Atsakyti
Aš nerizikuočiau schmoll.gif
Atsakyti