Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(@asta @ 2010 06 12, 12:17)
O echinopsis  wub.gif  įsimylėjau  wub.gif  wub.gif  šiemet ir aš tokį gavau,mažiuką mažiuką,tai tikrai ne du metus reikės laukti žiedų,bet kantrybės aš turiu  biggrin.gif

Patikek koki as milimetrini gavau. Palyginimui paziurek i smulkaus keramzito ir kaktuso apimtis. O dar pati kovo pradzia buvo, salta. Maniau neisgyvens - bet anglo kaktusai puikus !!! tad po dvieju metu ir tu ziedu sulauksi. Tiesa si pavasari anglas augesnius idejo.
[attachmentid=199982]
QUOTE(elitarai @ 2010 06 12, 14:43)
Tina,ydesiu tavaja daydream y facebooka,kad senuks pamatytu mirksiukas.gif (mes draugaujame)

Ok. Cia tam anglui? Kaip jis ten uzsivadines? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 12 birželio 2010 - 21:57
QUOTE(Mimi08 @ 2010 06 12, 21:29)
kaktusu ir sukulentu zemej. Ten kur gyvenu(anglijoj, Oxforde) yra vienintele parduotuve kur zemes parduodamos(siaip gelem yra, bet butent kaktusams tik ten doh.gif ) tai teko imt nes ner pasirinkimo blush2.gif visi mano kaktusai i tokia susodinti. Mb zadejo zvyro parvest(plytu jau prisirinkau raudonu, bet jos vistiek ne tokios kaip lietuvoj doh.gif kai parvez zvyro(jauciu ir tas bus koks nors ne toks) maisysiu savo misini. O ka inai labai blogai atrodo? blush2.gif

Didesniems augalams gal ir tinka substratas,bet sėjinukams reikia smulkesnės frakcijos,maišytos su smėliuku,geriau be durpių,kad drėgmė geriau išsilaikytų smile.gif nes išdygsta visi kaktusiukai puikiai,sunkiausia juos išlaikyti iki metų,kol nors šiek tiek paauga smile.gif



Tina,tiksliai miniukas buvo,kaip ir visi jo siųsti augaliukai,bet svarbu auga ir dar žydi wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 13 birželio 2010 - 07:43
QUOTE(Tina* @ 2010 06 12, 21:57)
Maniau neisgyvens - bet anglo kaktusai puikus !!!

Aš tai ganėtinai nusivyliau unsure.gif Na, bus matyt kaip toliau, bet kainos/rūšies/augalo dydžio santykis toks neypatingas pirkėjui biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(aaagnex @ 2010 06 12, 19:37)

Padėjau kelis biggrin.gif

Bet kaip pavadinimai užstrigę doh.gif Kokius 3-4 metus atitolus nuo knygų, tai oi galvą reik pasukt, nepamenu niekaip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2010 06 13, 08:58)

Padėjau kelis  biggrin.gif

Bet kaip pavadinimai užstrigę  doh.gif  Kokius 3-4 metus atitolus nuo knygų, tai oi galvą reik pasukt, nepamenu niekaip  doh.gif

Aciu 4u.gif

Kazkaip as irgi bandziau vakar ieskot, bet labai sunku, kai net nezinai nuo ko pradet ax.gif
Atsakyti
Ar galiu dar patrukdyt tongue.gif

Vis su klausimais lendu, kai jau visai, visai atsibosiu - saukit biggrin.gif

Ar gali but, kad sitas kaktusas user posted image

vadinasi Isolatocereus dumortieri ?

Pagal paveiksliuka, tai labai panasus blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 13 birželio 2010 - 09:43
QUOTE(aaagnex @ 2010 06 13, 10:40)

Mažų stulpenių rūšį nustatyti labai sunku, nes subrendę jie gana stipriai pasikeičia ir kitaip atrodo. Aš net nesiryžtu spėlioti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cinside: 13 birželio 2010 - 10:20
QUOTE(elitarai @ 2010 06 12, 14:43)
Tina,ydesiu tavaja daydream y facebooka,kad senuks pamatytu (mes draugaujame)




Ok. Cia tam anglui? Kaip jis ten uzsivadines?

Ian Robinson smile.gif
Atsakyti
Na siandien kaktusams lauke nesilta.
Atsakyti
Zydim toliau smile.gif
[attachmentid=200025]
[attachmentid=200026]
Atsakyti
pasakiskas grozis!!
Atsakyti
mano tik gymnas žydi. Dar rebutija pumpuruojasi ir astrofytumas. Kažkaip šiemet jie pas mane labiau serga nei džiaugiasi gyvenimu. blush2.gif
Atsakyti
Echipnopsis rolleyes.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Ir pas mane šįryt pražydo smile.gif

user posted image

O taip žydėjo Lobivia Jajoiana ax.gif

user posted image

Šitaip Lobivia Saltensis smile.gif

user posted image


Šiemet tikrai džiaugiuosi žiedų gausa wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 14 birželio 2010 - 07:23