Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Fretka - aciu uz atsakymus. Bet dabar dar vienas klausimas iskilo... Jeigu Nr. 7 echinocactus grusonii, tai tada sitas kas? user posted image

Nes truputeli seniau klausiau, tai sake, kad sitas echinocactus grusonii...
Negi jie vienodi blink.gif Nu neatrodo, kad taip gali but ax.gif
Atsakyti
Agnute, ir šitas grusonii....tik didelis. Aš turiu tokį kaip tavo mažesnis ax.gif

P.S. tiek turi visokių kaktusų, tai gal ir parodoj taviškius bus galima kada pamatyt?... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edexa: 12 birželio 2010 - 19:28
QUOTE(aaagnex @ 2010 06 12, 21:15)
Fretka - aciu uz atsakymus. Bet dabar dar vienas klausimas iskilo... Jeigu Nr. 7 echinocactus grusonii, tai tada sitas kas? user posted image

Nes truputeli seniau klausiau, tai sake, kad sitas echinocactus grusonii...
Negi jie vienodi blink.gif Nu neatrodo, kad taip gali but ax.gif

Abu yra E. grusonii biggrin.gif Tiesiog, jaunas kaktusas labai skiriasi nuo suaugusiojo. Aš irgi buvau labai nustebus, kai sužinojau, kad tas skirtumas yra toks didelis smile.gif
Va, pažiūrėkit http://www.cactus-ar...us_grusonii.htm.
Atsakyti
Matot kaip idomiai bigsmile.gif O tai tas maziukas uzauges irgi toks bus kaip tas didelis ar jis kitoks ir liks?

Gal ir kitus padesit atpazint? http://www.public.fo...unask/kaktusai/ blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Edexa @ 2010 06 12, 20:21)
Agnute, ir šitas grusonii....tik didelis. Aš turiu tokį kaip tavo mažesnis ax.gif

P.S. tiek turi visokių kaktusų, tai gal ir parodoj taviškius bus galima kada pamatyt?... smile.gif

Cia tevu. Pradejom kolekcionuot, kai as dar vaikas buvau... Dabar man namie kolekcionuot kaip ir neiseina, nes negi dubliuosies... O del parodos, tai gal kitais metais pagalvociau - jei kas priims su tevu kaktusais... Siek tiek su transportavimu aisku problemu butu, bet gal ax.gif

Beje, cia tikrai ne visi blush2.gif Ryt pratesiu fotosesija rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 12 birželio 2010 - 19:38
QUOTE(aaagnex @ 2010 06 12, 21:37)
Matot kaip idomiai bigsmile.gif O tai tas maziukas uzauges irgi toks bus kaip tas didelis ar jis kitoks ir liks?

Gal ir kitus padesit atpazint? http://www.public.fo...unask/kaktusai/  blush2.gif
Papildyta:

Cia tevu. Pradejom kolekcionuot, kai as dar vaikas buvau... Dabar man namie kolekcionuot kaip ir neiseina, nes negi dubliuosies... O del parodos, tai gal kitais metais pagalvociau - jei kas priims su tevu kaktusais... Siek tiek su transportavimu aisku problemu butu, bet gal ax.gif

Beje, cia tikrai ne visi blush2.gif Ryt pratesiu fotosesija rolleyes.gif

Užaugęs grusonis atrodys, kaip tas didysis smile.gif Surašiau pavadinimus jūsų folderyje komentarų forma. Beje, tikėtina, kad galėjau kur ir suklysti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 06 12, 11:17)
Aš tokį irgi turiu,kažkaip labai jau lėtai jis auga,net nesimato... bet jis man visviena patinka  wub.gif

Galiu duot tikrai geltoną rebutijos ir chamaecereus`o  vaikiuką  wink.gif
wau kokie faini  wub.gif

O maniškis sparčiai auga g.gif Toks neįnoringas visai.

Chamaecereuso geltono tikrai norėčiau bigsmile.gif Prie progos kada smile.gif
Tiesa, paaiškėjo, kad Žalia stotelė visai prie mano darbo ir tik po pusantrų metų sugebėjau tą pastebėti doh.gif Tai sakė, jog antradienį turės to stebuklingo purškiklio nuo kenkėjų bigsmile.gif Sugebėsiu ir pati nusipirkti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Mimi08 @ 2010 06 12, 15:59)
o koks sito grazuolio pavadinimas? Noreciau tarp savo zaliuku balto pukuotuko tokio wub.gif 

Rebutija čia paprasta. Kaip vadinasi nepamenu, bet tokių tikrai parduotuvėse būna.
Atsakyti
QUOTE(Fretka @ 2010 06 12, 21:02)
Užaugęs grusonis atrodys, kaip tas didysis smile.gif Surašiau pavadinimus jūsų folderyje komentarų forma. Beje, tikėtina, kad galėjau kur ir suklysti ax.gif

Aciu wub.gif Tuoj surasysiu kaip jus pavadinot, o tada kuria diena bandysiu per google sutikrint mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2010 06 12, 17:03)
praso paswordo rolleyes.gif

bandau dar karta ikelt savo neziniukusMy Webpage
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2010 06 12, 20:12)

Chamaecereuso geltono tikrai norėčiau  bigsmile.gif  Prie progos kada  smile.gif
Tiesa, paaiškėjo, kad Žalia stotelė visai prie mano darbo ir tik po pusantrų metų sugebėjau tą pastebėti  doh.gif

drinks_cheers.gif

visada taip būna-kas panosėj,to nepastebim smile.gif


Mimi08 kokioj žemėj sėjai kaktusus g.gif mano manymu ji tam nelabai tinkama unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 12 birželio 2010 - 21:19
QUOTE(@asta @ 2010 06 12, 22:17)

Mimi08 kokioj žemėj sėjai kaktusus  g.gif  mano manymu ji tam nelabai tinkama  unsure.gif

kaktusu ir sukulentu zemej. Ten kur gyvenu(anglijoj, Oxforde) yra vienintele parduotuve kur zemes parduodamos(siaip gelem yra, bet butent kaktusams tik ten doh.gif ) tai teko imt nes ner pasirinkimo blush2.gif visi mano kaktusai i tokia susodinti. Mb zadejo zvyro parvest(plytu jau prisirinkau raudonu, bet jos vistiek ne tokios kaip lietuvoj doh.gif kai parvez zvyro(jauciu ir tas bus koks nors ne toks) maisysiu savo misini. O ka inai labai blogai atrodo? blush2.gif
Atsakyti
Papildziau dar saraseli blush2.gif Gal koks zinovas ar kokia zinove galetu man padet su pavadinimais? ax.gif Labai dekinga buciau wub.gif

http://www.public.fo...unask/kaktusai/

Idedu dar viena vaizda is kaktusu namelio... Cia mazdaug puse lentynos ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 12 birželio 2010 - 21:39
QUOTE(Cinside @ 2010 06 12, 21:12)

Rebutija čia paprasta. Kaip vadinasi nepamenu, bet tokių tikrai parduotuvėse būna.

gaila, bet pas mus nera visai kaktusu parduotuves(nebent ziema viena kita uzveza ir tai tokius nekokius) As galiu tik is interneto kaktusus pirkt blush2.gif
Atsakyti