Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Augė @ 2010 09 23, 13:47)
auginame jau daug metų  mirksiukas.gif
aš važiuosiu sekmadienį į popietę , ko gero tuo laiku bus daugiausia forumiečių, nes suvažiuos pasiimti savo augaliukų, taigi kas norit paplepėti ar susipažinti , prašom smile.gif

bigsmile.gif bandysiu laimę
apsilankysiu prieš pabaigą ax.gif
Atsakyti
Manoji pradzia buvo nuo Mammillaria Veluta ssp.Gracilis smile.gif
Papildyta:
Tuomet, kai pamaciau, kad kaktusai zydi, buvo kazkas wow smile.gif ir uzkrete mane ilgam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 09 23, 18:24)
Vilniuje smile.gif reikia ir ten tokių renginių,labai tikiuosi,kad artimiausiu laiku neapsiribosim tik Kaunu ir Vilniumi  bigsmile.gif
Dar vaikas būdama auginau smile.gif Bet rimtas auginimas prasidėjo gal prieš 7...pirmasis nedidukas ferokactus`as į namus atkeliavo prieš 10 metų,nuo jo viskas ir prasidėjo...  biggrin.gif

Buvau šiandien parodos vietoje,apžiūrėjau dalį eksponatų,nugis gražu  wub.gif O vienas dalykas ypač viliojančiai atrodo thumbup.gif

Ar sekmadienį būsiu,nežinau.Bet pritariu Augei-kas norit susipažinti nebijokit prieiti ir užkalbinti,mes paprastai turim korteles su vardais,taip,kad drąsiau  drinks_cheers.gif  thumbup.gif


Dar forumo nickus surašykit, bus dar drąsiau biggrin.gif planuoju būti šeštadieni pirmoje dienos pusėje
Atsakyti
ar darysit kada kokius uzsakymus? nes labai noriu astrophytum ornatum. nesuprantu, kodel i parduotuves ju neuzveza,, ermitaze yra toks paaues, nemazas uz 50 lt.. ir visas "priedu" visokiu turi.. na gaila man tiek moket. gal kas koki pardavimui turit? verysad.gif
Atsakyti
Kad Ornatum tikrai kartais pasitaiko prekyboje.Esu pirkus ne kartą g.gif
Atsakyti
http://www.rojaussod...i...f=13&t=7381

Čia vienas žmogus kaktusais - astrofitumais atsikratinėja. Pasidomėkite.
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2010 09 25, 13:42)
http://www.rojaussod...i...f=13&t=7381

Čia vienas žmogus kaktusais - astrofitumais atsikratinėja. Pasidomėkite.


dekoju uz nuoroda, jau parasiau jam smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2010 09 25, 12:47)
dekoju uz nuoroda, jau parasiau jam smile.gif 4u.gif

o kaip jus su juo susisiekete? blush2.gif
Atsakyti
Ten juk yra jo el.paštas - kestuk@gmail.com (prie "kontaktai") 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri turit vaikiukų kaktusų, kurie gali žydėt? 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti