Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Stai, nuo astuoniu ryto su fotiku lakstau aplink. MB nusprende, kad as galeciau but bite arba drugeliu biggrin.gif
Echinopsis DAYDREAM (UK, 2008) As sakau, kad tas anglas fainas tongue.gif noriu visos echinopsiu kolekcijos. Tiesa, ziedas nekvepia. Prazydo po dvieju metu. O gavau mazuti, susitraukusi.
[attachmentid=199967]
[attachmentid=199968]
[attachmentid=199969]
Aylostera Heliosa Catasijensis Yesera (Lenkija)
[attachmentid=199970]
Papildyta:
I paroda tikrai buciau atvezus, radus laiko, nors truks plys.
Papildyta:
O cia silrope namu salygom auganti smile.gif
[attachmentid=199971]
Atsakyti
Vau wub.gif koks ziedelis, (prajuokino mane, "kirmis" tarp echinopsiu) lotuliukas.gif
O pas mane pradejo dygti astrophytum smile.gif paseti si treciadieni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2010 06 11, 19:23)
Kažkoks thelocactusas gigantiškai spygliais. Maximinis. Senų laikų.


Aš tokį irgi turiu,kažkaip labai jau lėtai jis auga,net nesimato... bet jis man visviena patinka wub.gif

Galiu duot tikrai geltoną rebutijos ir chamaecereus`o vaikiuką wink.gif

QUOTE(Tina* @ 2010 06 11, 21:54)

wau kokie faini wub.gif

O echinopsis wub.gif įsimylėjau wub.gif wub.gif šiemet ir aš tokį gavau,mažiuką mažiuką,tai tikrai ne du metus reikės laukti žiedų,bet kantrybės aš turiu biggrin.gif
Atsakyti
sveikos, noreciau ir as prie jusu prisijungti. beda kad nemoku nuotraukyciu blush2.gif ikelti. o taip graziai opunsija prazydo vakar, noreciau pasirodyt, pernai zydejo 4 ziedai ant jos, o siemet sukrove 13 bigsmile.gif
Atsakyti
nu ydomu bigsmile.gif bandyk per www.radikal.ru
Papildyta:
Tina,ydesiu tavaja daydream y facebooka,kad senuks pamatytu mirksiukas.gif (mes draugaujame)
Atsakyti
[quote=Tina*,2010 06 12, 11:02]
Stai, nuo astuoniu ryto su fotiku lakstau aplink. MB nusprende, kad as galeciau but bite arba drugeliu biggrin.gif
kaip grazu bigsmile.gif as ir noreciau echinopsio su tokios spalvos ziedu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2010 06 11, 20:23)

user posted image
Pirmą kartą pražydęs (su erkėmis ilgai kovojom) maximinis mažulis


o koks sito grazuolio pavadinimas? Noreciau tarp savo zaliuku balto pukuotuko tokio wub.gif Gal galit man padeti ivardinti mano kaktusus? itariu, kad ta apvali mammiliarija? O kiti Echinocereus gimines? gal kas ka tiksliau zino, nes pirkti pries pora metu be pavadinimo..nezydejo(tie ilgi tai turbut ir nezydi?), nes nemokejau jais rupintis.. blush2.gif tiek visko suzinojau jus skaitydama thumbup.gif My Webpage
Atsakyti
praso paswordo rolleyes.gif
Atsakyti
cia yra groziu bigsmile.gif
http://public.fotki....ings.html#media
Atsakyti
Prasau eilini karta pagalbos... 4u.gif

Nufotografavau kelis kaktusus pas tevus ir noreciau, kad padetumet surast pavadinimus... Man labai, labai daug laiko uzims, jei pati visu ieskosiu, tai jeigu kazkuri tikrai zinot, nepagailekit parasyt - labai man padesit ax.gif blush2.gif

1. user posted image
2. user posted image
3. user posted image
4. user posted image
5. user posted image
6. user posted image
7. user posted image
8. user posted image
9. user posted image
10. user posted image
Atsakyti
o sitas gal Tephrocactus articulatus var. papyracanthus? user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 12 birželio 2010 - 17:42
QUOTE(aaagnex @ 2010 06 12, 19:23)
Prasau eilini karta pagalbos... 4u.gif

Nufotografavau kelis kaktusus pas tevus ir noreciau, kad padetumet surast pavadinimus... Man labai, labai daug laiko uzims, jei pati visu ieskosiu, tai jeigu kazkuri tikrai zinot, nepagailekit parasyt - labai man padesit ax.gif  blush2.gif

1. user posted image
2. user posted image
3. user posted image
4. user posted image
5. user posted image
6. user posted image
7. user posted image
8. user posted image
9. user posted image
10. user posted image

1. Gal Notocactus koks?; 2. Mammillaria prolifera; 3. Gal Cereus peruvianus monstrosus; 4. Mammillaria polythele nudum; 5. Opuntia; 6. Manau, Mammillaria; 7. Echinocactus grusonii; 8. Oreocereus celsianus; 10. Euphorbia obesa (tai ne kaktusas, o sukulentas) smile.gif
Papildyta:
QUOTE(aaagnex @ 2010 06 12, 19:42)
o sitas gal Tephrocactus articulatus var. papyracanthus? user posted image

Taip smile.gif
Atsakyti