Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Apsuk laikrasciu ir suimk laikrasti tvirtai uz galu. Taip perkelsi kaip koki krovini i kita vazona smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2010 09 21, 23:43)
Sveikos,

gal galite patarti, kaip neskausmingai persodinti Echinocactus grusonii var. curvispinus kaktusa? smile.gif

toki

Nesugalvoju kokias pirstines detis unsure.gif  doh.gif

Ir ar labai pakenksiu, jeigu persodinsiu dabar/rudeni? blush2.gif  ar geriau palaukti iki pavasario? Nors vazonas tikrai jau jam mazokas g.gif


Dabar nesodink - tuoj prasideda žiemos miegas ir dzin jam vazono dydis- tinkamiausias metas - sausio pabaiga - vasaris, juk prieš ir po persodinimo negalima laistyt, tai jis ir nepajus, kad perkėlei žiemą...o pavasarį prabus iškart šviežiam substrate.
Atsakyti
As kaktusams sezoniskumo netaikau, kai persodineju. Jie jau priprate matyt prie mano ritmo lotuliukas.gif nes jei su tokia gausybe palei sezonus zaist, tai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 22 rugsėjo 2010 - 12:35
As sutikciau su TINA, nes irgi neziuriu kaktusinio sodinimo laiko... kada turiu laiko ir vazonu, tada ir sodinu ax.gif
Mano maximinis naujokelis smile.gif

user posted image
Atsakyti
edexa,grazuolis kokis,garbanius biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura81r: 22 rugsėjo 2010 - 19:06
Kaktusai yra šiek tiek kitokie augalai,jiems mums įprastos gėlių persodinimo taisyklės nelabai tinka smile.gif Aš manau,kad dabar kaip tik labai netinkamas metas persodinėti.Augalai tuoj eis miegoti,o persodinant bus sujudintos šaknys,pakeistas substratas ir tai bus kaip stimulas leisti šaknis gilyn,augalas naudos savo jėgas,poilsis nusikels.Pavasarį jis vėliau nubus. Nebent kaktusas auginamas be poilsio periodo,tuomet nėra taip ir svarbu kada jį persodinėti smile.gif



P.S. Savaitgalį prasideda augalų paroda,kam įdomu,kviečiu apsilankyti

Parodos plakatas
Atsakyti
Vilniuje verysad.gif
Atsakyti
Sutinku su Asta, kaktusams reik miego , o persodimonas būtų kaip kava mums prieš miega mirksiukas.gif
Papildyta:
o aš jau buvau Vilniuje , paroda juda į priekį, daroma daroma ir tikrai bus šauni, oi kaip noriu pažiūrėti kaip viskas bus , lėksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2010 09 22, 20:46)
Sutinku su Asta, kaktusams reik miego , o persodimonas būtų kaip kava mums prieš miega  mirksiukas.gif
Papildyta:
o aš jau buvau Vilniuje , paroda juda į priekį, daroma daroma ir tikrai bus šauni, oi kaip noriu pažiūrėti kaip viskas bus , lėksiu  mirksiukas.gif

būtų įdomu susitikti parodoje. ne vien augaliukus apžiūrėti, bet ir paplepėti su kitomis augintojomis ax.gif
Atsakyti
Įdomu, kiek metų jau auginate kaktusus? mirksiukas.gif
Atsakyti
auginame jau daug metų mirksiukas.gif
aš važiuosiu sekmadienį į popietę , ko gero tuo laiku bus daugiausia forumiečių, nes suvažiuos pasiimti savo augaliukų, taigi kas norit paplepėti ar susipažinti , prašom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 09 22, 20:33)
Vilniuje  verysad.gif

Vilniuje smile.gif reikia ir ten tokių renginių,labai tikiuosi,kad artimiausiu laiku neapsiribosim tik Kaunu ir Vilniumi bigsmile.gif

QUOTE(Aupo @ 2010 09 23, 12:31)
Įdomu, kiek metų jau auginate kaktusus?  mirksiukas.gif

Dar vaikas būdama auginau smile.gif Bet rimtas auginimas prasidėjo gal prieš 7...pirmasis nedidukas ferokactus`as į namus atkeliavo prieš 10 metų,nuo jo viskas ir prasidėjo... biggrin.gif

Buvau šiandien parodos vietoje,apžiūrėjau dalį eksponatų,nugis gražu wub.gif O vienas dalykas ypač viliojančiai atrodo thumbup.gif

Ar sekmadienį būsiu,nežinau.Bet pritariu Augei-kas norit susipažinti nebijokit prieiti ir užkalbinti,mes paprastai turim korteles su vardais,taip,kad drąsiau drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti