Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Aupo @ 2010 09 07, 23:32)
Pirkau opuncija is vienos forumietes, tik parsinešus namo pastebėjau, kad ant apatinio koto, aplink spyglius yra kažkokios keistos dėmės. Va lygiai tokios pačios:
http://rojaussodai.l...h...36&start=60 (ten truputi žemiau reikia pavažiuoti ir yra pirmos nuotraukos).
Tik va aname forume rašo kad čia kažkoks medėjimas, o kitos rašo, kad erkutė  g.gif
Tos dėmės tokios atrodo kaip užtėkšto skysčio... Gal kas žinot kas tai? g.gif Būčiau labai dėkinga jei pagelbėtumėt.....

O ar man niekas nepagelbės.... verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Taigi raso ten pat: "grybo sukelta nekrozė- 99proc.". Deja sios demes lieka suvisam.
Atsakyti
Tai ką man su ja dabar daryti? Bet ten rašo, kad gali ir ne tas būti..
Atsakyti
Jei nieko pakeisrti negalima - tai nera ka ir daryt. Nebent pati ka nors sugalvotum biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos.Kaip gražiai žydi jūsų kaktusai wub.gif O maniškiai ,kad nors vienas pražystų.Net nežinau kas per rūšis,nes pirkau Maximoj.Gal ,jei atpažinsit,galit paaiškint apie rūšį ir ar galiu kada nors tikėtis žiedų.

1.user posted image
2.user posted image
3.user posted image
Atsakyti
emma,o man ir nezydintys siti kaktusai grazus mirksiukas.gif Tina,o taviskis zydi kaip piene lotuliukas.gif tokia spalva,ir pats ziedelis labai panasus rolleyes.gif
Atsakyti
emma, greiciausiai sulauksi ziedu tik is mammillarios.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
visur ieskome pirkti litopsu, deja, bergzdziai sad.gif galbut kazkas juos parduodate?
dekui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aggnesse @ 2010 09 12, 16:56)
Sveiki  4u.gif
visur ieskome pirkti litopsu, deja, bergzdziai sad.gif galbut kazkas juos parduodate?
dekui  ax.gif


Sveiki. Prieš porą dienų jų mačiau Vilniaus "Ermitaže" smile.gif
Atsakyti
Dar keletas zydejimo akimirku smile.gif
[attachmentid=203527]
[attachmentid=203528]
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 09 12, 22:44)
Dar keletas zydejimo akimirku smile.gif
[attachmentid=203527]
[attachmentid=203528]

kaip grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Nusipirkau stai toki nauja gyventoja,patiko del dyglios sukuosenos bigsmile.gif Gal is jusu kas nors toki auginate?

Kas tai per kaktuselis,kaip ji auginti,gal ir zieduku kada nors sulauksim?

user posted image
Atsakyti