Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

As irgi jungciaus... 4u.gif
Atsakyti
Ar as praleidau,nerandu,ir kur norit uzsakineti? ax.gif
Atsakyti
Nepraleidai, dar nenuspresta is kur - kaip tik Tina* klause, gal kas galetu koki gera psl parekomenduot... ax.gif
Atsakyti
Tai va, rinkites puslapiuka, jei norite nauju kaktusu smile.gif
Atsakyti
Kokie čia kaktusai:

1.user posted image

2.
user posted image

3. user posted image

4.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lavrynka: 02 rugsėjo 2010 - 14:07
labas visoms kaktusiuku myletojoms 4u.gif gal kuri galite patarti kuo purksti kaktusus nuo tokiu baltu pukeliu ar kaip cia pavadinti ,vienas serga, nenoriu kad ir kitus uzkrestu ,kaip i kambari parkeliaus aciu 4u.gif gal kur ir yra parasyta prisipazystu blush2.gif neskaiciau nu pradziu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dvynukai am @ 2010 09 02, 16:15)
labas visoms kaktusiuku myletojoms 4u.gif  gal kuri galite patarti kuo purksti kaktusus nuo tokiu baltu pukeliu ar kaip cia pavadinti ,vienas serga, nenoriu kad ir kitus uzkrestu ,kaip i kambari parkeliaus aciu 4u.gif gal kur ir yra parasyta prisipazystu blush2.gif neskaiciau nu pradziu ax.gif

Tie balti pukeliai, tai miltuotasis skydamaris. Kuo greiciau reikia purkst ir liet actara. Beje - rekomenduojama paliet ir salia esancius augalus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 09 02, 16:39)
Tie balti pukeliai, tai miltuotasis skydamaris. Kuo greiciau reikia purkst ir liet actara. Beje - rekomenduojama paliet ir salia esancius augalus  ax.gif

aciu 4u.gif o ten prie jo yra parasyta kaip skiesti ar jis jau paruostas naudojimuj blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės, noriu prašyt jūsų pagalbos..perskaičiau kelias paskutines temas, bet neradau apie tai nieko..gavau dovanu euphorbia lactea ir nelabai randu informacijos kaip augint..bandžiau klausti parduotuvėje, bet tos pardavėjos pačios nelabai ką gali pasakyt arba patarimai visiškai skiriasi.. rolleyes.gif kaip man aiškino, čia kažkoks tarpinis variantas tarp gėlės ir kaktuso, nors man tai nieko nesako, tokių dalykų auginime aš žalia.. biggrin.gif jeigu kas auginat ir galit patart, būčiau labai dėkinga..ypač, ką su ja daryt žiemą: laistyt, nelaistyt?
Atsakyti
Aš auginu kaip kaktusus. Ir apskritai visus savo sukulentus mėgstu pakankint sausra kaip kaktusus, nes dažniau jų nelaistau biggrin.gif
Lactea auga puikiai, kasmet vis labiau garbanojasi. Neperlaistyk.
Maniškė žiemoja kartu su kaktusais vėsiai.
Atsakyti
Tai vat labiausiai ir bijau, kad iš tos meilės supūdysiu biggrin.gif Ir taip nuo gegužės dar nenumarinau, tai labai džiaugiuosi.. biggrin.gif
Ačiū Cinside.. 4u.gif
Atsakyti
Mielosios kaktusų augintojos padėkite atpažinti , ką čia aš ruošiuosi augint :
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lavrynka: 03 rugsėjo 2010 - 13:06