Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

...nu as esu blush2.gif oi kiek dar blush2.gif manau dauguma geliu myletoju taip elgiasi g.gif ,is draugu ar pazystamu geliu nelauziu,paprasau.
Atsakyti
QUOTE(sanDDra @ 2010 08 28, 11:13)
Sweikos,sioj temoj rasau pirma karta,turiu Euphorbia Lactea ir noriu Jusu paklausti kaip jas priziureti,pradejo is to gumbinio stiebo lysti zali tokie daigeliai su spygliukais,grynai po stiebo kietu spygliu lenda  blush2.gif  gal atrodys jums kvailoki klausimai mano,nu bet nezinau kaip ja auginti,gavome dovanu ir kazkaip nesinori,kad nunyktu smile.gif
Aciu uz atsakymus  notworthy.gif

Euphorbijos labai gyvybingos. Nieko ypatingo daryt nereikia. Lapukus jos užsiaugina vegetacijos periodu ir numeta ramybės metu. Žydi kartais. Laistau labai retai, tačiau gausiai.



Akropolio ermitaže tai žinokit pakraupau pamačiusi kaip parazitų apnikti kaktusai. Net balti kaktusai nuo parazitų. Kažkam bandžiau iš darbuotojų sakyti, tai žiūri taip lyg sakyčiau: "atskridau iš marso" doh.gif O kažkas nešmanantis nusipirks tą zoologijos sodą. doh.gif
Atsakyti
[quote=Enija,2010 08 30, 07:53]
Euphorbijos labai gyvybingos. Nieko ypatingo daryt nereikia. Lapukus jos užsiaugina vegetacijos periodu ir numeta ramybės metu. Žydi kartais. Laistau labai retai, tačiau gausiai.
tai tu lapeliu skainioti nereikia? Aciu uz patarimus smile.gif
Atsakyti
Tai gundomes kokiam nors uzsakymui ar ne? mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, zinau ,kad si tema jau kazkada buvo aptarta,bet norisi viska kuo tiksliau suzinoti.klausiu diel kaktusu isnesimo ziemoti i rusi.kaip tai darote,kokie rusiai,ar turi buti tamsu jame,kokia mazdaug temperatura,reikia ju tuomet visai nelaistyti ir kokiu rusiu kaktusus isnesate? lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 08 30, 12:16)
Tai gundomes kokiam nors uzsakymui ar ne?  mirksiukas.gif


Aš visai norėčiau ko nors retesnio, ko nėra pas čeką. Bet visos tyli, gal jau vėloka rudenį.

QUOTE(Gintae @ 2010 08 30, 16:25)
sveikos, zinau ,kad si tema jau kazkada buvo aptarta,bet norisi viska kuo tiksliau suzinoti.klausiu diel kaktusu isnesimo ziemoti i rusi.kaip tai darote,kokie rusiai,ar turi buti tamsu jame,kokia mazdaug temperatura,reikia ju tuomet visai nelaistyti ir kokiu rusiu kaktusus isnesate? lotuliukas.gif  4u.gif

Į rūsį nenešu, bet pagrinde viskas taip pat -temperatūra geriausia 8-10 laipsnių, nelaistyti visiškai. Prieš išnešant išdžiovinti žemę, kad būtų sausa. Šviesa geriau kad būtų. Galima padaryti kokias lempas, kad užsidegtų ir užgestų pačios. Bet peržiemoja kaktusai ir tamsoje. Gal parašys, kurios taip bandė smile.gif
Atsakyti
Tai organizuojames. Siulykit man patikimus psl. Issirenkam viena ir darom uzsakyma. Tikrai dar ne velu. Galiu apsiimt organizavimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 08 31, 12:44)
Tai organizuojames. Siulykit man patikimus psl. Issirenkam viena ir darom uzsakyma. Tikrai dar ne velu. Galiu apsiimt organizavimu  4u.gif

Puslapių nežinau, tačiau labai norėčiau sudalyvauti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 08 31, 12:44)
Tai organizuojames. Siulykit man patikimus psl. Issirenkam viena ir darom uzsakyma. Tikrai dar ne velu. Galiu apsiimt organizavimu  4u.gif

Aš tai irgi nežinau kur galima būtų užsakinėti,bet tikrai prisidėčiau prie kompanijos thumbup.gif
Atsakyti
o aš manau kad jau vėlu g.gif
vienais metais gavom visai rudeniop lenkiškus kaktusiukus , taip ir stovėjo ilgą laiką
Atsakyti
Is tiesu, dienos daug trumpesnes. Kaip norit. ax.gif Jei susirinks norinciu burelis - galim uzsakinet.
Atsakyti
Aš jungčiaus į būrelį 4u.gif
Atsakyti