Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Mimi08 @ 2010 06 10, 10:11)
keisciausia man, kad beveik visi(tie kurie 2 dienu amziaus) is vieno augliuko po 2 sakeles. kaip v raides styro.

tai vadinama dviskilčio stadija. Botanikai plačiau pasakytų, tačiau matyt užteks žinoti kad tai normalu ir kad tikras augalas susiformuos viduryje tarp tų dviejų pirminių lapukų. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 06 10, 15:36)
Na ziemojo, tai saltai g.gif ir sakyciau nemaza lobivija, gal i auksti kokie 7 ar 8 cm jau,
na nieko, kentesim ir lauksim smile.gif vis vien kada sulauksim smile.gif  tegul vaikuojasi nestuke.gif
aciu.

Gal jau nemažą augalą parsisiuntei,tai kogero adaptuotis prie sąlygų turi...taviškė bent vaikuojasi smile.gif aš vieną turiu,kuri nei žydi,nei vaikų veda,ir ne pirmi metai pas mane gyvena...
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 06 10, 17:59)
Gal jau nemažą augalą parsisiuntei,tai kogero adaptuotis prie sąlygų turi...taviškė bent vaikuojasi smile.gif aš vieną turiu,kuri nei žydi,nei vaikų veda,ir ne pirmi metai pas mane gyvena...


Buvo pats pirmas mano siuntimasis, gavau visus 5 suaugusius, dabar 4 su pumpurais, na labai tikiuosi, kad ir lobivija parodys siemet savo dar.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ..vijana..: 11 birželio 2010 - 06:57
Ach tos grazuoles lobivijos.
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2010 06 10, 14:01)
visi bus kaktusiukai, tiesiog jų pradinė tokia forma, tarsi miniatiūrinės tulpytės 4u.gif Aš pati pasisėjus 3 rūšių angliškų sėklų biggrin.gif



QUOTE(Enija @ 2010 06 10, 16:56)
tai vadinama dviskilčio stadija. Botanikai plačiau pasakytų, tačiau matyt užteks žinoti kad tai normalu ir kad tikras augalas susiformuos viduryje tarp tų dviejų pirminių lapukų.  mirksiukas.gif

Oi, kaip aciu jums uz paaiskinima wub.gif O tai jau galvojau ko man cia vietoj kaktusu seklu pridejo blush2.gif Tai lauksiu tada kol paaugs ir supanases i kaktusiukus
Atsakyti
Vakar kai užkaitino saulė, tai mano lepūnėliai pagaliau sugalvojo išsiskleisti. Gerai, kad per pietus namie buvau, nes vakare jau buvo šaukštai po pietų biggrin.gif O vienas notikas, bjaurybė, taip ir neišsiskleidė mad.gif O turėjo būt geltoooonas cry.gif
Pas mane kaip visada viskas raudona arba balta verysad.gif Negi niekad niekas geltonai nežydės doh.gif Kaip užkeikta biggrin.gif
Kažkoks thelocactusas gigantiškai spygliais. Maximinis. Senų laikų.
user posted image
Sentimentus žadinanti paprasta rebutia pradedanti žydėti
user posted image
Pirmą kartą pražydęs (su erkėmis ilgai kovojom) maximinis mažulis
user posted image
Turbinis
user posted image
Atsakyti
Grazu wub.gif man thelocactusas - fainuolis smile.gif
Atsakyti
o man daug metų mylėtą thelocactusą teko išmesti verysad.gif Užpuolė grybelis. "rūdys" vadinamos. Kakatusas tapo rudas. Išmečiau kad neužkrėstų kitų. verysad.gif Vario druska nepadėjo. Actara irgi. g.gif
Atsakyti
O kokiu as ziedu laukiu, net saldu wub.gif gal jau ryt bus issiskleide.
Atsakyti
...suintrigavai tina su tais ziedais smile.gif ...ale kokie taves ziedai laukia greitai ax.gif ar pasirodysi?
Papildyta:
smile.gif auksiniai...ar sidabriniai blush2.gif ?
Atsakyti
hihihi.gif tokie:
[attachmentid=199964]
Atsakyti
Grazus,mano taip pat balto ir geltono aukso,ech smagus tavo laukimas,bet ir rupestis ,ale po to paliks ramu,o jeigu dar atostogos po vestuviu wub.gif
Papildyta:
vyro ziede nera akeles cool.gif
Papildyta:
skaitau kitur...kad jaudinies,praeis ta diena greit,oi greit mirksiukas.gif
Atsakyti