Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Labai prastos foto,fotkinta su blikste,issiskleide nakti o jau ryte buvo nuvytes verysad.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 08 13, 21:31)

Maniškė čia pirkta,prieš kelis metus smile.gif

QUOTE(rimusia @ 2010 08 14, 07:53)
Labai prastos foto,fotkinta su blikste,issiskleide nakti o jau ryte buvo nuvytes  verysad.gif


Echhh trumpalaikis grožis,bet verta jo laukti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 08 13, 10:28)
dar noriu paklaust gal parduodate apie kaktusus kas knygas... g.gif jai kas i az...

labas as tai pernai esu pirkusi baltose lankosekaltusu enciklopedija apie 50lt kainavo,tuo metu neturejo tai paprasiau kad uzsakytu nera labai didele(apie300pus),nu bet sake kad neturi kitokiu.Knygoje daug nuotrauku ir aprasymai grazu pavartyti ir paskaitineti smile.gif
Atsakyti
Cia labai priklauso, kokia kalba gali zmogus skaityti.
O kitas dalykas- informacijos yra labai daug internete. Vel gi- o kas rupi tam zmoguciui- ar kaktusai, ar sukulentai...
Turiu pora knygeliu lietuviskai, bet mano poziuriu jos bevertes. Ypac jei palyginti su info internete....

O ta cekisko parasyta enciklopedija apie kaktusus mano nuomone yra labai gera, bet joje mazai info apie auginima... Pati geriausia knyga - internetas.
Rusiskai skaitantys gali cia pasiknyginti- http://www.cactuskiev.com.ua/
Atsakyti
rimusia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2010 08 14, 08:53)
Labai prastos foto,fotkinta su blikste,issiskleide nakti o jau ryte buvo nuvytes  verysad.gif


Taip, šitas grožis žydi trumpiau už paprastus echinopsius. Mano vienas žydėjo, antras ruošiasi žydėti. Ir nesugalvoju, kaip čia jį nufotkinti tamsoje g.gif
Atsakyti
Reiktų nešt į studiją arba įsirengt studiją namie biggrin.gif aš visai norėčiau ją turėt namie augalų fotografavimui.
Atsakyti
suprantu internete informacijos gausybe,bei foto neviena gali pamatyt,bet kartais buna kad pavadinimo nezinai,nei tikslaus,nei apytikslio..tada internetas nepades...tad megstu turet knygu kur pasiziuri tada ir po interneto platybes paieskai... rolleyes.gif
ieskau visur aapie visas gelytes tad ir po rusu forumus paklaidzioju...zinoma mielliau skaitau lietuviskai...su kitom kalbom truputi leciau gaunasi... blush2.gif
''rimusia'' grazu...man kai ziuriu i ziedus,noretusi dar ir kaktusa matyt.. doh.gif maza as kaktusu zinove nezinau ko noriu.. ax.gif tai matant zieda ir kaktusely kartais lengviau buna.. smile.gif
Papildyta:
labiausiai megstu kaktusus bespyglius...(mazu vaiku namie...o jie megejai paziurinet)
Atsakyti
As tai noreciau kokia sustra enciklopedija apie kaktusus anglu kalba parsisiust. Gal galit rekomenduot ka? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 08 16, 08:32)
Reiktų nešt į studiją arba įsirengt studiją namie  biggrin.gif aš visai norėčiau ją turėt namie augalų fotografavimui.

Taip, reikia tik lempų tinkamų įsigyti biggrin.gif Bandysiu apšviesti visomis turimomis lempomis - gal kas gausis smile.gif Mačiau kažkada nuotrauką studijos kaktusams fotografuoti. Bet nerandu dabar.
Atsakyti
Atsiprasom naujoku,mano kaktusa kuris zydejo - Setiechinopsis mirabilis. smile.gif Pats augalas yra 1,5sm storio ir 5sm aukcio.Ziedas buvo dvigubai didesnis uz pati,turejo malonu citrinos kvapa. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2010 08 16, 13:03)
Atsiprasom naujoku,mano kaktusa kuris zydejo - Setiechinopsis mirabilis.  smile.gif Pats augalas yra 1,5sm storio ir 5sm aukcio.Ziedas buvo dvigubai didesnis uz pati,turejo malonu citrinos kvapa. smile.gif


man patinka viskas kas kvepia... wub.gif
Atsakyti