Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

As visus esu rankiniam bagaze parsivezus. Nieks cekiu neprase.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 08 10, 10:48)
As visus esu rankiniam bagaze parsivezus. Nieks cekiu neprase.

reiks bandyti,dekui lotuliukas.gif
Atsakyti
Šiemet žydi tik vienintelis
user posted image
Atsakyti
xexe, lauke prazydo pirmas gyvenime kaktusas, kieme svente thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Pas mane lauke echinopsiai bujoja, ir zydi kaip wub.gif reik kaktusams vasaros, oi kaip reik.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 08 11, 11:35)
Pas mane lauke echinopsiai bujoja, ir zydi kaip  wub.gif reik kaktusams vasaros, oi kaip reik.

aš ir kai kuriuos esu į lauką išmetusi gyventi biggrin.gif . Tai gamta motulė saulute palepina, liūtis atsiunčia biggrin.gif , nu ir nieko visai, auga kaip ant mielių thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dideli skirtuma pamatai, kai augalas auga lauke. Kambary niekada toks grazus nebuna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 11 rugpjūčio 2010 - 14:48
prazydo smile.gif
user posted image
beje, kas jis toks gal sakau ziedu proga reiketu su juo susipazinti rolleyes.gif biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Mammilaria.
Atsakyti
Dekui mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif sveikos kaktuseliu augintojos...kreipiuosi su klausimu apie aporokaktusa..auginau kaktusely uzauginau nemaza ir ka del vietos stygiaus atidaviau sesei...o gi ka..vartau knygas ziuriu mano atiduotas kaktusas,pavartau interneto puslapius... doh.gif doh.gif doh.gif ir greit pas sese daigo atgal prasyt... blush2.gif doh.gif ( jug nebeatimsiu viso..)gal sis kaktusas turi tikslu pavadinima..gal kas zinote...atrodo taip..
...toks kaip mano...
Atsakyti
dar noriu paklaust gal parduodate apie kaktusus kas knygas... g.gif jai kas i az...
Atsakyti